Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e obligatoriu sa iti faci si asigurare de casa impreuna cu RCA la Astra. Eu fac RCA la Astra si pot sa fac numai asigurare auto fara casa, deci ei zic ca ii obligatoriu ca sa isi faca numarul de clienti, deci nu va lasati prostiti.
    sigpic

    Comment


    • Acum 2 zile am incheiat RCA-ul pentru masina mea (1.5) si m-a costat 209 RON, la Euroins, pe 6 luni
      pe un an de zile era 398.

      Comment


      • Mi-am facut RCA la Astra, m-a costat 327 pe un an, cu reducere de 10%. Am Logan 1.4.
        http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

        Comment


        • Originally posted by radu2008 View Post
          Unde este cea mai ieftina asigurare RCA pe un an la 1,6 persoana fizica cu 0 daune ca luna viitoare imi expira??
          Momentan cea mai ok oferta pentru tine este de 209 lei pentru 6 luni. Pentru detalii vezi topicurile mele.

          Comment


          • Am facut asigurare la euroins pe 6 luni si am platit 235 ron !

            Comment


            • spune-mi te rog la un logan 1,5 dci din 2008,proprietar 38 ani nici un accident in ultimii 3 ani. multumesc.

              Comment


              • Buna tuturor...poate cineva sa-mi spuna daca stie ce valoare are RCA-UL acum pentru un logan 1.6 benzina in leasing caci din cate am inteles anul acesta se scupeste cu 50%?Nu am nici un incident cu masina...pup pe toti

                Comment


                • Salutare
                  La Omniasig am platit 320 lei RCA pe jumatate de an, avand un incident minor anul trecut. Este cam scump , data viitoare ma voi orienta spre alta companie.

                  Revin ,specificand marca masinii-Logan MCV 1.5dci
                  Last edited by IFRIM; 19 June 2010, 08:05. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Te-ai orientat spre cea mai scumpa scumpa firma de asigurare de pe piata!

                    Comment


                    • Dupa ce am facut 3 ani consecutiv numai la Ardaf(astia nu stiu de client fidel), m-am reorientat catre cei mai ieftini gen Euroins.
                      Acum am facut la BCR Asigurari, 320 lei/1 an, 1.4 fara daune.
                      Eu zic ca e bun pretul.

                      Comment


                      • Eu astazi mi-am reinoit RCA-ul la Grupama(am fost la asiban) fara daune,client vechi si mi-a zis tipul ca ma costa 342 pe 1 an cu reducerile cele mai mari B2+ a incercat el sa imi explice.
                        Foarte multumit!

                        Comment


                        • Duminica mi-am facut si eu RCA la Groupama 250 ron pe un an

                          Comment


                          • Esti sigur ca e pe un an?
                            Nu cumva 6 luni?

                            Completare: Tariful pt autoturisme Dacia este de 444 lei (pe un an), reducerile cumulate nu pot depasi 25% (conform datelor de pe site-ul lor)...
                            Last edited by 77sky; 22 June 2010, 15:43. Reason: Informatii suplimentare
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • Originally posted by IFRIM View Post
                              Salutare
                              La Omniasig am platit 320 lei RCA pe jumatate de an, avand un incident minor anul trecut. Este cam scump , data viitoare ma voi orienta spre alta companie.

                              Revin ,specificand marca masinii-Logan MCV 1.5dci
                              La astra e 188 lei pe 6 luni cu reducere de pensionari, fara reducere pt pensionari e 210 daca nu ma insel.
                              Lasa-mi un PM cu id-ul, si iti apun acolo exact ce si cat.

                              Comment


                              • da atata a fost. 250 ron pe 1 an.mi-a facut-o o prietena.Sunt multe chestii care multi nu le bifeaza, care scad pretul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google