Ce Masina Ati Lua Cu 10.000 Euro ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca masina SH in 10.000 de euro mi-as lua un BMW Seria 5 e39 in stare impecabila. De mic imi place modelul asta. Cu motorizarea, dupa mine as lua un 540i si sa-l trec pe gaz dar taxe, impozit... altfel un 525i-530i.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Eu de 10 000 prefer tot un logan nou 1,5 110 CP (Dusterul e prea greu, parerea mea este ca versiunea de 110 Cp este echivalentul unui 70-80 CP)
      sigpic

      Comment


      • de 10 mii mi-as lua honda accord ceva mai veche sau toyota avensis 2006-2007 2.2 diesel, avem in parc vreo 5 d-astea cu cate 100 de mii in bord, masini alergate in toata tara, facut la ele numai revizii si schimbat doar discuri frana fata.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • de 10.000 ? un e30 M3
          Attached Files

          Comment


          • ca alternativa la m3 in 4 pistoane (kakaya tehnika ), pt pasionati, o delta integrale sau un sportquattro...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Originally posted by alessandro View Post
              de 10.000 ? un e30 M3
              cand eram mai mic visam la o asa masina. aranjata cum trebuie si acum ar mai face furori ...
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • Originally posted by Seba View Post
                ca alternativa la m3 in 4 pistoane (kakaya tehnika ), pt pasionati, o delta integrale sau un sportquattro...
                o fi sportquattro ala smecher, trage bine si se aude si mai bine da M3 ramane M3.
                - pe urs merge cu brio motorul de M5 care dopat ajunge la 800 cai
                - sau v12 twinturbo

                Norwegian burnout contest...Bmw e30 5,0 liter v12 biturbo #1 at contest..

                Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                Comment


                • iar te-ai uitat pe patru tuning ?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • da, m3 ramane intr-adevar m3. just. evident. clar.
                    ps: ca sa fiu rau, lancia delta de 700 de cai, fara motor v10 de 5 litrii de bemveu. asta era in 2007, acum are si mai mult
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • M3-ul ala e lesinat...are spre 200 de cai, pe care nu-i atinge. Mica scula

                      Comment


                      • skoa octavia 3 sau o skoda superb modelul vechi sh din germania
                        sau o alfa 159 2.4jtdm foarte bune masini

                        Comment


                        • Pe timpul acesta de criza ma multumesc eu si cu Lohanul! Ca sa cumperi o masina trebuie sa ai in calcul toti factorii!

                          Comment


                          • Originally posted by Seba View Post
                            da, m3 ramane intr-adevar m3. just. evident. clar.
                            ps: ca sa fiu rau, lancia delta de 700 de cai, fara motor v10 de 5 litrii de bemveu. asta era in 2007, acum are si mai mult
                            v12 e motor mai vechi decat ala de v10 de pe ///M si dezvolta in jur de 450 cp
                            lancia delta e 2.0 cu 4 cilindrei , sau daca o fi stroker ajunge la 2.2
                            Last edited by Cristi_Xp; 17 April 2011, 12:04.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • vorbim de masini cu care se poate merge pe strada in limita bunului simt.

                              un M de 2.0 aspirat este ideal. performanta / costuri

                              vormim de masini reale tangibile, utilizabile.

                              cu un M3 e30 nu imi frica sa ma pun la o linie si nici nu imi e rusine sa ma duc cu el la piata.

                              daca o dam pe heavy duty sarim mult peste limita de 10.000 propusa de initiatorul threadului
                              -un m3 sta in 5000 8000 euro. un sportquattro stratos sau integrale le gasim ? si la ce bani ? 100.000 200.000 euro ?

                              - si daca tot o dam pe cai sa nu uitam motorul de pe 2002 1500 cmc 1500 cai

                              Comment


                              • Eu tot nu inteleg de ce te umezesti cand vb de M-ul ala...N-a excelat la mai nimic. E o basina sinistra
                                Daca tot vrei m3, iei un E36, e mai acceptabil si suna mai frumos.

                                PS: ba cu suta pana-n 8 ar trebui sa-ti fie frica, mai ales daca are excelenta "m" in spate. Aaa, si n-are 2.0, e 2.3.
                                Last edited by Cezar; 17 April 2011, 12:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google