Auto Nou, 8500 E - Ce Variante Exista?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Aygo am eu la servici si manuala si automata... vreo 4 masini. In toate PLOUA pe la chederul pasagerului care e lipit de caroserie cu un prelandez care s-a dezlipit si intra apa.

    Cea automata e de toata jena are foarte mare lag la schimbatul vitezei si antifonarea proasta ( si la manuala), motorul 1.0 65 de cai sau pe aici e foarte zgomotos deoarece trebuie turat bine de 3000 rpm ca sa te poti deplasa decent. 1.6 logan e parfum .

    Rotile mici inseamna confort prost la drumurile cu gropi.

    Per total nu prea merita banii buburuzele astea de oras C1, Aygo peugeot 107
    Mai bine masini gen yaris, fabia, polo, corsa eventual SH daca nu ispune bugetul

    Comment


    • #17
      Nici eu nu am incredere in cojile astea mici, o masina mica e o masina de kko, ai dat intr-o groapa, trebuie sa fii atent in ce directie decolezi. S-au dus dracului standardele, toate piticele astea sunt ca niste carute cu maxim 6 cai

      Comment


      • #18
        Cojile alea sunt bune pe post de capsule de salvare, intr-un Escalade, spre exemplu

        Scuze de offtopic.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #19
          Ai zis fff bine )))))))))))))))))))))))))))))))))))

          Comment


          • #20
            La 8500 E nu prea are optiuni.Nici macar la 10000E nu prea ai ce sa alegi.Tare mi-e ca tot la Dacia o sa ajunga )
            sigpic

            Comment


            • #21
              symbol destul de chel (are AC) , cel putin nu o sa-ti troncane ca loganul dupa 10K km si nu o sa rugineasca dupa 4-5 ani

              Comment


              • #22
                Zici tu ca nu troncane?Troncane si Laguna dar pai symbol .
                sigpic

                Comment


                • #23
                  unde troncane loganu dupa 10.000km?????? poate sa ai greierasi in habitaclu care se rezolva dar sa troncane??????
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • #24
                    imi schimb parerea ia-ti logan sigur e cel mai bun si eu am masina nationala da recunosc cand altele sunt mai bine antifonate, rezistente etc. asta din cat am reusit sa conduc ca nu am pretentia sa-mi dau cu parerea cautand pe goagal.
                    Sunt piesele ieftine la logan dar de obicei cat dai atata face...

                    Si sincer ca sa rezolv greierasii adunati in stoluri parca nu as lasa pe un mecanicos atotstiutor sa desfaca bordul, am asa o retinere.

                    Comment


                    • #25
                      Symbol e absolut oribil. Şi nejustificat de scump faţă de logan.
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • #26
                        neajiji, las-o'ncolo...dupa 3 ani si 53000km nu troncane plasticaraia, decat cd-urile din bord, din cauza suspensiilor. la tine dupa 10000 tremura bordul? da-o inapoi in cazul asta.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          Am ajuns la 62 k si nu troncane nimic, ce-i drept nu este la fel de silentioasa ca un Mercedes la gropi, dar este acceptabil.

                          O masina buna loganul, toti cei pe care ii cunosc si au logan sunt foarte multumiti de masina. Carcotasi vor exista intotdeauna...

                          Comment


                          • #28
                            caz inchis...
                            se pare ca s-a cumparat deja masina (sau nu se mai cumpara )

                            Nultumesc tuturor pt interventii

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google