Discutii despre Android ( softuri utile , depanari si sfaturi )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am un Samsung Galaxy mini 2 S6500 cu android 2.3.6. şi am descoperit că nu îmi memorează contacte favorite. Memorează eventual pe moment dar a doua zi pac!, au dispărut. De ce o face asta?
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

    Comment


    • PROBLEMA!!
      Sambata seara eram cu niste prieteni la o pizza si primesc mesaj de la 1288 cica mesaj invalid sai contactea la nush ce numar...nu l-am luat in seama mesajul si a doua zi pac 0.9e cost , luni 1,8 si azi 2.7... wtf???? am fost la orange cica da ca am primit mesajul ala si ieri seara am trimis eu altul?? am spus ca nu am trimis in viata mea vreun mesaj la 1288 si ea a intrat pe site ala din link si mi-a dat un numar sa sun pt. infromatii : 0318.260.010 ... acum mi-e si frica sa sun cine stie ce cost imi mai face si ala ... momentan am mutat cartela intr-un telefon simplu(are doar ecran color ) si sper sa numai imi faca cost
      Ps. aseara am si rebutat Mini-ul dar degeaba
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • Incearca cu Bitdefender USSD Wipe Stopper
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Sa conectez telul la pc si sa-l scanez? o sa incerc astept sa vad daca imi face si maine cost suplimentar ... am vazut pe google ca nu as fi singurul patit cu asa ceva... sper sa nu se ajunga la opc... si asa sunt plin de draci
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • Descarci softul de pe Google Play, direct pe telefon.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Acum l-am scanat si zice ca nu are niciun virus...
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • Exista vreo aplicatie cu ajutorul careia sa controlez un tel. cu Android de pe un altul? Ma intereseaza functiile camerei : sa pot vedea ce filmeaza in timp real , sa pot da zoom. Asta cu ajutorul internetului , bluethootul bate putin si mie imi trebuie semnal la 50-60 m. Multumesc frumos!
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Sugerez sa intrebi asta pe XDA, ei sigur au raspunsul, desi sincer ma cam indoiesc sa existe asa ceva.

                  Comment


                  • Fiule de preot, vrei sa devii spion? Nu e frumooos!
                    Dar, cine stie... daca inveti bine la scoala, poate te recruteaza NSA, CIA, FBI...
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Originally posted by Teo21Din View Post
                      PROBLEMA!!
                      Sambata seara eram cu niste prieteni la o pizza si primesc mesaj de la 1288 cica mesaj invalid sai contactea la nush ce numar...nu l-am luat in seama mesajul si a doua zi pac 0.9e cost , luni 1,8 si azi 2.7... wtf???? am fost la orange cica da ca am primit mesajul ala si ieri seara am trimis eu altul?? am spus ca nu am trimis in viata mea vreun mesaj la 1288 si ea a intrat pe site ala din link si mi-a dat un numar sa sun pt. infromatii : 0318.260.010 ... acum mi-e si frica sa sun cine stie ce cost imi mai face si ala ... momentan am mutat cartela intr-un telefon simplu(are doar ecran color ) si sper sa numai imi faca cost
                      Ps. aseara am si rebutat Mini-ul dar degeaba
                      E promovat acuma un nou serviciu bancar - plati de pe telefonul mobil, fara card. Sa vezi acuma virusi "interesanti" pt. telefoanele mobile --- iti goleste contul de la banca cand te astepti mai putin.

                      Comment


                      • Hai bre Niki sunt baiat serios ce naiba ) mai exact aplicatia imi trebuie pentru un proiect la un simpozion si anume un balon de .. spionaj pentru jocurile de air soft/paintball.
                        Am rezolvat problema cu viruselul prin factory reset , deja trimisese sms si d-aia am crezut ca nu are efect..
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google