Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    iti dai seama ca era o figura de stil...
    dar daca se duce la mare cu prietena unde au loc bagajele ?
    plus ca nu m-as simti comfortabil la drum lung, de ex. valea oltului, unde trec numai tiruri pe langa tine, si incepe sa-ti fluture masina.



    e foarte tare masinuta aia, mai ales la nici 10 mii. cum sa mai iei logan nou?!
    Daca merge doar el cu prietena este loc berechet pentru bagaje.
    Cum sunt tineri, nu cred ca au in plan sa stea 1 luna pe drumuri, iar pentru cateva zile e ok.
    Eu am avut loc in smart pentru bagajele a 2 persoane, chiar daca nu am mers cu ea efectiv, ci doar le-am transportat catre o masina mai mare

    Comment


    • Originally posted by bossake View Post
      Nu e niciodata 10.000 masina aia. 100% e pretul fara tva, sau e alta smecherie.
      asta incercam si eu sa le explic...dar nu ai cui . Daca e chiar asa mega oferta de ce nu faceti o vizita la respectivul dealer sa va lamuriti?

      adica dupa site-ul hyundai romania, cel mai ieftin i30 este 12500 de euro, iar dealerul ala asa suflet mare are, ca il vinde cu 9000 si ceva ... asa dealeri sa tot fie.
      Last edited by kubala7; 14 October 2012, 11:58. Reason: Automerged Doublepost
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Face un Megane 2 hatchback 3000 euro ultimul pret? Date:
        - fabricatie 2005, 81.000 km(nu stiu daca-s reali), motor 1.6_16v 110cp
        - are vreo 4 proprietari pe carte(a fost initial luat in leasing)
        - arata destul de ok, cateva mici puncte pe ici pe colo, dar nu lovituri grave
        - cauciucuri varza, un rulment dreapta fata trebuie schimbat(+ senzor abs aprins)
        - am mers cu ea si merge foarte bine(silentioasa, nu pare sa troncane)
        - nu are oglinzi electrice/incalzite si geamuri electrice spate
        E o masina de care sa te feresti/problematica/etc? A, si avea 8,1l/100 la 29 kmh pe CB, eu am cam 7,1 l/100 la ~29 kmh.

        Comment


        • Dupa NDL ar trebui ca toata lumea sa aiba un bmw, nu conteaza de care...bmw sa fie. Eu caut o masina mai buna ca loganul intr-o anumita suma iar acel opel corsa este exact ce imi doresc. Are si dotari , consum destul de mic muuuuuuuult mai bun decat loganul. Fiecare isi alege masina dupa buget si dupa gustul fiecaruia... Casa a tara nu am , sa zici ca mai car saci cu ea, deci eu la 20 de ani va dati seama ca ma plimb toata ziua... si mai ma duc la cumparaturi o data de doua ori pe luna... Oricum are portbagajul destul de mare ;).

          Comment


          • @maestre , eu zic sa cauti un 1.3 CDTi... si vezi acolo consum mic... ceva de genu : http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=2
            Last edited by kubala7; 14 October 2012, 12:54.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • si 1,2 are consum mic.... daca sare de 5,5....

              Comment


              • Originally posted by kubala7 View Post
                @maestre , eu zic sa cauti un 1.3 CDTi... si vezi acolo consum mic... ceva de genu : http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=2
                nu e chiar foarte mic pt cat sunt de mici masina si motorul. eu la drum intins am 3,8 iar in bucuresti 6,5 si cred ca e putin mai grea decat corsa.
                ca sa cu mai yic ce consumuri scoate euro5. intreaba-l pe Ampt de fapt are si thread cu asta

                Comment


                • http://cautare.mobile.ro/vehicule/de...Partner+gsp.ro
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • N-arata rau, dar personal nu agreez masinile mici gen Polo, Corsa, Yaris...
                    Nu inteleg cum unii oameni pot da multi bani pe asa ceva, cand cu aceeasi bani cumperi o masina din clasa compacta.

                    Comment


                    • Pentru fete/femei merge. E super ok.

                      Comment


                      • Sambata o soferita de Matiz a intrat pe contrasens direct intr-un Corsa, undeva pe un drum european, in judetul Iasi. Deja 2 victime au murit.
                        Sa n-aud de masini mici. Pentru femei merge doar daca vrei sa scapi de nevasta.

                        Comment


                        • Eu caut pentru sormea si nu stiu ce sa ii iau....ma gandeam (normal) la Focus cum am eu dar hatch (sa aiba si proiectoare, pilot, senzori, geamuri spate electrice) sa fie toata lumea bucuroasa, sau Golf.....nici nu stiu....nici eu nu sunt adeptul astora mici, nu le sufar.

                          Comment


                          • Megane 3 hatch.

                            Comment


                            • Asta zicea ea ....RAUS! Nu merita banii....mai repede clio 3.

                              Comment


                              • Acum ce sa zic, prin oras e ok o masina mica. Viteza de deplasare mica (adica pe loc sau maxim 15km/h ) implica riscuri mai reduse, mai e si consumul mai mic....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google