Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E beton masina, ce sa mai !
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Vezi daca face schimb cu Logan.

      Comment


      • Tot ce-i posibil sa faca, majoritatea samsarilor accepta diferenta de bani, acum depinde de ce suma este vorba
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Pai bre intunecatule, diferenta intre o americana supersport si o europeana supersport este monumentala.
          Cum mama zmeilor sa nu dai 17.000 euro pe un corvette, masina care arata extraordinar, si cu performante exceptionale. Iar ca alternativa in banii astia nu prea vad nimic decat semi-caramizi, mai lente, mai scumpe si mai proaste.
          Sa puneti langa un corvette orice europeana "sport" si sa vedeti diferenta.
          Sa nu mai zic diferentele de condus, unde un astfel de monstru te face sa te simti altfel decat tampenia europeana.

          Credeti ca eu vorbesc de nebun? Doar am condus si Ferrari si Doge Viper SRT si alte tampenii AMG. Diferenta este fabuloasa.

          Comment


          • Americanii ofera marfa performanta mai ieftina decat europenii.
            Acum, nu or fi un Ferrari sau un Lambo niste carute. Doar cae mai greu sa ti le permiti, mai degraba o americanca e mai accesibila.

            In Romania daca nu esti/n-ai un prieten care e posesor, e greu sa testezi o masina de acest nivel.
            In Vest, pentru 200 de euro dai cateva ture cu asa ceva.

            Comment


            • in vest daca ti se pune pata ti-o cumperi si fara sa afle nevasta. aici tre' sa-ti amanetezi copiii daca esti un om de rand ...
              nu mai zic de taxe , impozite si bani de benzina
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • taxele si impozetele ne omoara.nu poti sa ai o masina cu motor mare ca platesti impozit anual mai mare decat a costat masina.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Oricum nu ne comparam noi cu americanii, nici la benzina nici la masini !
                  sigpic

                  Comment


                  • Numai ieri am vazut in 30 de minute, 3 Mercedes AMG de 6.3 l, inmatriculate, tot tacamul. De BMW-uri sau A8-uri cu motoare de la 4 l in sus, nu mai zic. Si in Europa, ca sa iei masina cu adevarat performanta, trebuie sa aiba motor mare. Cand o sa vad Bentley, Aston Martin, Pagani Zonda, cu motor de 1.5l hexa turbo si 500 de cai, o sa ma conving de "contrariu", pana atunci, pentru unii strugurii raman acri.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Eu vreau un Bentley cu 0.9tce. Cica face minuni motorul.
                      Cine vrea masina cu motor mare in Romania trebuie sa fie bine situat material sau sa isi cumpere camion, pentru a produce banii pentru impozite si cheltuieli.
                      Last edited by mr.K; 19 October 2012, 10:43.

                      Comment


                      • Cand o sa iasa Bentley cu motor electric, probabil o sa-i puna si un 0.9 turbo, ca generator secundar si antrenarea compresorului de AC
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • gasesti masini de astea cu muschi la preturi mai mult decat decente.problema e ca aproape toti vrem sa nu consume mai nimic si sa aibe si 500cp.eu daca nu eram casatorit sigur aveam asa ceva.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • A spus cineva, mai sus, un lucru adevarat. Nu consumul e problema la masinile astea, ci taxele din Romania.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Hai sa trecem la motorizari accesibile
                              Am un prieten care ar vrea sa cumpere loganul asta: http://www.autovit.ro/dacia-logan-C26271135.html
                              Ce ziceti, merita?
                              sigpic

                              Comment


                              • Mai are un Logan de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google