Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/QUOTE]
    @alessandro: cam cu cat crezi ca s-a devalorizat masina ta cand i-ai facut vopsire totala? Iti spun eu, cu vreo 30%. Nimeni in veci n-o sa te creada ca ai vopsit-o ca avea 3 zgarieturi. Iar lucrul asta se va vedea la tester. Amortizoarele tale crezi ca mai lucreaza in parametrii, mai ales dupa ce le-ai tiganit? Masina a fost alergata si schimbat la uleiuri in ea de i-au sarit capacele... A ta de ce ar fi mai buna ca a unui samsar? Ca a aluia e lovita si paralovita? De unde stii?[/QUOTE]

    1. masina mea are amortizoare noi, si articulatie e beton. am poze inainte de a fi vopsita si copii dupa dosarele de la casco. masina mea nu e alergata si a primit cele mai bune consumabile schimbate mereu la timp. are km reali ce pot fi dovediti la orice ora. masina mea e tzipla din absolut toate punctele de vedere. nu are 1 fir de praf pe ea.

    2. masina ema nu o vand pentru ca este buna si ma folosesc de ea. cand o fi pocnita rau atunci o sa o vand si probabil o sa o cumpere vreun credincios de la samsari cu 3500 euro convins fiind ca i a pus Dumnezeu mana in cap

    incurajam afacerile jegosilor de samsari ? incurajam tziganimea din vitan ?
    Last edited by alessandro; 19 October 2012, 13:28.

    Comment


    • http://cautare.mobile.ro/automobile-...08&tabNumber=1 de exemplu, asta de noua a fost 80.000 euro
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • 16v-u ala macar arata ok la exterior, inseamna ca l-a facut bine.

        Anuntul asta in ador), m-am uitat la marginile aripilor de jos de la prag si recunosc imediat aripile schimbate la Logan.

        "Fara accident")) http://www.autovit.ro/dacia-logan-C26408005.html ... toata partea frontala cred ca a fost "fara accident".
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • @aleXspeed se vede diferenta de nuanta la vopsea la aripi, de la o posta
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Revopsita cu incercare de aducere la aceeasi nuanta prin polish, oricum tot dezastruos arata.
            Pacat ca sunt multi care pun botul....
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Sunt si multi carora nu le pasa. O vor de alergat. Dar chiar si asa, masina de alergat gasesti si cu 1500 de euro. Macar nu blochezi banii aiurea, daca tot vrei sa o faci franjuri prin gropile din oras.
              Ca Vectra asta.
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              Sau o Astra.

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Piesele: la dezmembrari.
              Last edited by mr.K; 19 October 2012, 13:34.

              Comment


              • 3 clase peste logan.
                daca tot vrei janghina si nu te intereseaza, de ce vrei logan cand exista aia ?
                fusera tare frumoase la vremea ei
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • singurele combinatii de unde se iau masini la bani buni sunt prin lichidarile de stock de la firme / flote

                  eu astept un Megane 2007 1.5 dci 85 cai la 1000 euro si un Clio Symbol 1.5 85 cai la 800 euro
                  inainte de a licita mi s a oferit hartie de la a la z cu istoric de intretinere si accidente si o lista cu ce trebuie sechimbat.
                  masinile sunt ok se deplaseaza merg fara probleme

                  Comment


                  • Daca acele Renault-uri au peste 150k, nu mai ai siguranta ca te duc o perioada fara investitii in piese.
                    2 Clio dci- dupa 100k au inceput sa pape bani cu o viteza de speriat. Si nu doar la injectie a fost problema. Pana si la rulmentii si la tamburii spate.
                    Celor care le conduc li s-a facut propunere din partea firmei, daca vor sa le cumpere la 1200 de euro, dar nu vrea niciunul.
                    Last edited by mr.K; 19 October 2012, 13:47.

                    Comment


                    • Alessandro, mai este valabila licitatia? Ne facem si noi samsari. Le vindem pe 2000 de euro si tot ne scoatem banii.

                      Masina de scandal. http://www.autovit.ro/fiat-coupe-C26341501.html
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • si meganul si symbolul cate miliarde de ani lumina au mers?eu am indoituri ca merg bine.am prieten care a luat de la ...... un partner pe care l-a condus chiar el.aproape 300 mii km.bineinteles ca a trebuit sa il vopseasca, sa-l chituiasca, sa-l repare .a mai dat 1500 euro pe reparatii. si mai trebuie.o firma distributie vopsele avea un megan dci 85 ,la aproape 100 mii km so" bulit injectoarele si sperau sa-l dea defect.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • masinile au peste 200mii km dar au fost intretinute cum trebuie. nu au fost tinute in bataie de joc.
                          se vad pentru ca nu mai fac fata unui mers sustinut de 200-300 km / zi cum fac agentii de vanzari.

                          de exemplu la megane : la 200.000 s au inlocuit amortizoare, bascule si capete de bara, discuri frana si placute fata spate, ulei filtre etc.
                          necesar de inlocuit : distributie, cauciucuri

                          masina are acum 205mii. va dati seama ca nu le iau pentru mine sa le folosesc. am deja cumparator.

                          Comment


                          • Pffff...m-a mancat in c#r sa va cer sfatul
                            Amicul asta care vrea sa cumpere un Logan 16v tocmai a scapat de un Ford Mondeo din 2001, 2.0 TDCI, 130 cai, care, in ultimul an, i-a "mancat ficatii". Cu greu a reusit sa ia 2400 de euro pe el.
                            Nu e genul care vine de la coada vacii si se duce sa-si ia Logan, cat de cat stie sa o verifice de eventuale suduri sau lovituri mai grave. Mi-a aratat anuntul si mi s-a parut ok. Am postat aici pentru a primi pareri si, eventual, alte anunturi cu 16v, neaparat argintiu
                            sigpic

                            Comment


                            • Pana nu-l vede ne dam degeaba cu parerea. Atunci va avea surprizele, la fata locului )
                              A, si fara Pitesti, Prahova, am vazut multe logane ziceau ca sunt de 85 de cai dar defapt erau de 68, deh, samsari obositi, dupa cum zicea alex.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Amicul asta care vrea sa cumpere un Logan 16v tocmai a scapat de un Ford Mondeo din 2001, 2.0 TDCI, 130 cai, care, in ultimul an, i-a "mancat ficatii". Cu greu a reusit sa ia 2400 de euro pe el
                                De ce nu-si ia tot Mondeo, 2.0 TDDI?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google