Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clar mai buna ca MCV-ul. La subvirare, se bat amandoua, oricum.
    Cutia automata nu ma incanta, in rest, sa fie km aia dublati si e multumitor.

    Comment


    • masina e buna dar nu-mi plac breakurile si sunt batran nu stiu cum va plac voua la 21-23 de ani

      Comment


      • Stii ce bine incape si bicicleta juniorului + mobilele nevestii cand plec undeva?

        Comment


        • tu nu te mai numeri printre cei tineri.. nu te mai baga in fata

          Comment


          • Mie mi se pare o masina foarte utila...nu sunt fan break dar e posibil sa am nevoie pentru carat....si ma gandeam ca decat sa dau 5-6 mii pe un MCV mai bine o dasta....acum nu stiu cum stau dpdv al fiabilitatii, or fi peste un renault?

            Comment


            • Sunt peste Renault, aproape orice masina e peste Renault, la fiabilitate
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • @PCH; dc iti place break,asta e si inmatriculata ,si automata confort max ;)
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • oferta de criza))).......http://www.autovit.ro/dacia-duster-C22869885.html
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • Nu, am nevoie de spatiu....ma gandesc la o masina cu care voi cara. Am vazut vectra si cu piele, interior maro...nu vreau! Vreau ceva pentru munca, dar care sa ma poata si plimba unde am nevoie in timpul liber. Si decat un MCV mai bine aia....nu prea mai vreau frantuzeasca!

                    Comment


                    • Sunt peste Renault, aproape orice masina e peste Renault, la fiabilitate
                      @PCH; dc iti place break,asta e si inmatriculata ,si automata confort max ;)
                      Mai putin Peugeot 407 diesel. Pacat de aspect. Iti trebuie masina de rezerva, pentru perioadele cat masina va sta pe la service, asta in cazul in care nu-i dai foc la nervi.
                      Cineva si-a luat masina de zi cu zi un Megane 2, dupa ce 407- le l-a terminat de nervi, masina cumparata de noua.

                      Comment


                      • K, zici ca e ok Vectra?? Am un vecin care a avut modelul anterior (difera botul-alte faruri) a vandut-o pentru a lua modelul mai nou, era incantat de masina! Dar alte cunostiinte cu Vectra chiar nu am sa stiu exact ce bube are. Oricum, decat o frantuzoaica mai bine asta!

                        Comment


                        • peugeot e peste opel oricand,mai ales la confort si motoare hdi ;)
                          asa stiu si eu o gramda cu prob la Vectra si vw ,nu are nici o relevanta
                          depinde si de proprietari
                          mie asta imi place :
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • Cand o masina (407) ia Morcovul de Aur, adica oficial, are foarte multa relevanta.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • PCH, Vectra aia e practica, ca model. Ca e buna sau nu, cine naiba sa stie? Poate proprietarul.
                              Prietenul cu 407-le mai avea o Toyota RAV4 cu care mergea nevastasa, de obicei. Ei bine, asta a mers cu RAV 4 mai mult decat cu Peugeot-ul, pana l-a dat. Noroc de faptul ca era in garantie.

                              Comment


                              • darkside: probabil te refereai la insigna ca a luat premiul masina anului, asa in trecut au mai luat si kia ,fiat panda etc,acolo sunt alte criterii nu inseamna ca sunt cn stie ce masini .
                                iar aici era vb de modelul vectra care nu a fost f stralucit, in fine eu prefer peugeot, nici nu mai discut de 508 ;)
                                alt break :
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                Last edited by Allyn_y; 13 February 2012, 13:58.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google