Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Peugeot fac masini bune, in afara de 307 si 407. Au dat-o de gard cu modelele astea.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • 508 arata foarte bine, dupa ceva timp o sa se vada daca merita si banii.

      Comment


      • darkside :in special motoarele hdi sunt printre cele mai bune se zice;
        ,am condus ceva timp un peugeot si mi-a placut masina..
        masinile astea cum or fi , nu sunt foarte scumpe; imi place modelul asta
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by crististreulea; 13 February 2012, 16:33.

        Comment


        • Sunt rare in Romania, cel putin in Iasi am vazut doar una si 3 in total, pe drumuri. Celor de la Top Gear nu le-a placut.
          Mie imi place. Nu stiu cum e cu service-ul, dar masina, ca orice Caddy, cica e foarte confortabila.

          Cum o fi "incalzire auxiliara"? Doar la masini mari se obisnuieste. Asta e buna de ramas inzapezit in nametii patriei.
          Last edited by mr.K; 13 February 2012, 14:25.

          Comment


          • celor de la top gear nu le plac multe masini,de vectra nici nu mai zic in ce hal au desfintat-o
            vauxhal cum zic ei
            genul meu confortabile si spatele specific american cum arata.., pacat ca sunt rare, chiar arata bine cadillacul bls
            Last edited by crististreulea; 13 February 2012, 16:32.

            Comment


            • O varianta dopata a modelului a scos timp bun si la Nurburgring. Deci masina nu e doar confort, cred ca si sasiul e asezat bine.
              Ma mir ca nu are piele, dar merge si fara.

              Comment


              • posibil sa si fuga alta varianta dar ..mie asta imi place 150cp diesel ,e destul merge si fara piele acuma la 8k.. mie chiar imi place fata de o octavia sh la acelasi pret )

                Comment


                • Cadillac CTS-V, cel mai rapid sedan pe Nurburgring
                  Cadillac a anuntat ca modelul CTS-V a obtinut un lap time de 7:59.32 pe circuitul de la Nurburgring.
                  Cadillac CTS-V este propulsat de un motor LSA 6.2l supercharged V8, cuplat la o transmisie cu sase trepte.


                  Nu era chiar dieselul asta, care cica e la baza un Saab 9-3, o masina buna dealtfel.

                  Comment


                  • Originally posted by Allyn_y View Post
                    darkside :in special motoarele hdi sunt printre cele mai bune se zice;
                    ,am condus cv timp un peugeot si mi-a placut masina..
                    masinile astea cum or fi , nu sunt f scumpe; imi place modelul asta
                    http://www.autovit.ro/cadillac-bls-C22802815.html
                    m-am plimbat cu unul vreo 100 km dar nu mi-a placut in mod deosebit
                    finisarile sunt destul de neingrijit realizate si designul nu-i prea reusit ba chiar e destul de comun...
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • daca designul la un Cadillac e destul de comun...
                      atunci la passat sau octavia care sunt la orice colt de strada la alea cum mai e )
                      mie mi se par ok masinile astea
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by Allyn_y; 13 February 2012, 16:04.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        O varianta dopata a modelului a scos timp bun si la Nurburgring. Deci masina nu e doar confort, cred ca si sasiul e asezat bine.
                        Ma mir ca nu are piele, dar merge si fara.
                        Aia dopata de a terfelit orice sedan pe Nurburgring e CTS-V (alta clasa), nu BLS

                        Oricum, la 1.9 diesel-150 de cai, e mai mult decat onorabil.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Cadillac CTS-V este propulsat de un motor LSA 6.2l supercharged V8, cuplat la o transmisie cu sase trepte.
                          6.2 V8. Vreau si eu una macar 2 tururi la Nurburing.
                          Am vazut ca unii se duc si cu dubele pe circuit.

                          Comment


                          • @ Allyn
                            tocmai ca darkside spunea ca a luat premiul de cea mai proasta masina. echivalentul zmeurei de aur de la hollywood. de aici pana la masina anului...

                            Comment


                            • da corect varianta de circuit era cts,dar mie bls-u imi placea
                              probabil cu service-urile si piesele e mai greu la ele
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Comment


                              • Vectra aia are peste 300 000 km TAXI in germania fii atent la culoare si la uzura scaunelor!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google