Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt cativa care aduc masini bune din germania,in rest carute(stiu pe unu care a cumparat o masina de 300 de euro)
    Pun si eu una care imi place mult X
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • Nushtiu de ce dar imi place mai mult precedentul model de la Seat
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      "PH-66-SIX"
      Dacia Golan 1.4

      Comment


      • Chiar nu nu stiu de ce, modelul mai nou arata mult mai asezat, designul e unul modern.
        In fine, masina din linkul tau dupa 9 ani vechime are rulajul de doar 115.000 km. O fi fost a unui doctor de provincie pensionar sau a unui şomer român care n-avea prea multi bani de benzina.

        Comment


        • Sunt multe aspecte de urmarit in momentul in care iti place o masina veche si vrei sa o cumperi, sunt tot felul de oameni care folosesc masina in diferite scopuri, poti face 15 mii pe an foarte lejer sau poti face 5 mii la fel cum poti face 40 de mii alergand prin toata tara. Tata are astra H din februarie 2008, are 20 de mii masina tinuta in garaj, eu am luat loganul in septembrie si deja in 4 luni am facut 5 mii de km nici eu nu stiu unde ... am iesit de vreo 3,4 ori din bucuresti in rest i-am facut in oras . O masina rulata in romania peste 100 mii km e o epava, cu atat mai mult daca are si 10 ani vechime ...
          leonul ala imi miroase urat, nu cred ca are km atat de putini
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Haideti sa ne intoarcem la marca autohtona
            Ce spuneti de asta: http://www.autovit.ro/dacia-logan-C21710056.html ?
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • Arata ca dracu, busita pe toate partile.
              Merita 1500-2000.

              Comment


              • Originally posted by retro 590 View Post
                Haideti sa ne intoarcem la marca autohtona
                Ce spuneti de asta: http://www.autovit.ro/dacia-logan-C21710056.html ?
                Avand in vedere ca are si GPL cam putini km, eu in 5 ani i-am facut 130.000 si app nu era o epava ). Inca mai plang dupa consum si costuri de intretinere
                Megane II faza II 1.5dcI K9K

                http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                Comment


                • loganul ala e vai de steaua lui
                  asta e interesanta, desi nu stiu de ce, tot n-am incredere in nr de km
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  Last edited by 827sam; 29 December 2011, 15:14.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Samy0388 noi suntem un fel de " Toma necredinciosu" :d Sa se inteleaga ca este doar o simpla parere personala in legatura cu km. NU suntem noi in masura sa "contrazicem" vanzatorul )
                    Megane II faza II 1.5dcI K9K

                    http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                    Comment


                    • inca una, arata de iti pica plomba

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Originally posted by samy0388 View Post
                        loganul ala e vai de steaua lui
                        asta e interesanta, desi nu stiu de ce, tot n-am incredere in nr de km
                        http://www.autovit.ro/opel-astra-C22262231.html
                        Portierele de pe stanga au 2 nuante. Ma rog, posibil sa fie doar o revopsire a portierei, din cauza unei zgarieturi.

                        A doua Astra pusa de tine are motor de 1.7 diesel, eu unul nu as cumpara motorizarea aia.

                        Comment


                        • Opelurile nu par sa aiba vicii ascunse...chiar si la numarul de km. La cum arata...eu cred ca au km reali...
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment


                          • sunt foarte multe masini care in poza usa din fata nu are aceeasi nuanta cu usa din spate, iti spun si cazul meu la supernova cand i-am facut poze sa o vand, usile aveau fiecare cate o nuanta de albastru (doar in poze) si nu era vopsita niciuna dintre ele ...

                            inca una

                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                            diesel eu n-as lua de fel ... benzina cu gaz e cel mai ieftin, indiferent daca e turbat sau nu ...

                            opelul negru bag mana in foc ca are peste 150 de mii km, lejer ...
                            daca masina e din romania de la 0 km reusesti sa mai dai un telefon la vreun service, poate mai ai vreo sansa sa ii afli nr de km, dar pentru ce e de import mi-e foarte clar ca rar le dai de urma ... ma refer la samsari, ca reprezinta 90% din piata auto sh
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • ce parere aveti de asta? http://www.autovit.ro/citroen-c6-C22319528.html
                              mie mi se pare putin..."ciudata"
                              "PH-66-SIX"
                              Dacia Golan 1.4

                              Comment


                              • E prea ieftina sa nu fi patit ceva
                                Si nu cred ca e prea buna pt ROMANIA,ca la ce drumuri avem

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google