Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    oare cat costa un porc ...am vro 3 la tara .... ii ajung

    dau si gaini )))))))))))
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #92
      poate 290.000 sau 390.000 sau intre
      in vitan peste 95 % din masini au km dati inapoi

      Comment


      • #93
        asta trebuie s-o cumpere nea gigi ca are el la oi.... )
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • #94
          poi nea' jiji cumpara petarde d'astea?
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • #95
            deh..mai stii?)
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • #96
              Nici macar la ciobani..)
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • #97
                daca tot vorbeati mai devreme de s-h-uri pe la 18-20.000 uite aici una. vindeti loganu si mai puneti ceva
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by B997NDL; 24 December 2011, 15:07. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #98
                  te-ai pierdut indetalii... mai pune un zero...
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • #99
                    eu n-am spus ca astea ar fi de 18-20.000. nu atiu de unde ai inteles asta... ziceam ca daca tot vbim de alea de ce sa nu urcam un pic

                    Comment


                    • daca tot vorbim de super masini, adaug si eu una http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C20386842.html (este cam tot ce iti poti dori de la o masina)
                      "PH-66-SIX"
                      Dacia Golan 1.4

                      Comment


                      • mda..frumoasa dar putin cam "pimp"

                        Comment


                        • Originally posted by Ph.66.SIX View Post
                          daca tot vorbim de super masini, adaug si eu una http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C20386842.html (este cam tot ce iti poti dori de la o masina)
                          de la ce v-am aratat eu ... 200 cai adevarati fara "calculatoare", o tona , 3000 coco si unde ati sarit voi ...

                          ce faci cu balena aia in Ro ? la cea mai mica groapa schimbi cauciucul ...
                          pui lumea sa se spele pe talpi cand se urca in masina ...
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • mie unu nu-mi place adica nush e cam....da in coca si 60k euro... iei masina noua plus ca motorasul ala te rupeeee la taxe si cum e din 2007 dar are faCELIFT?? ca faceliftul ala a aparut anul asta...
                            una care mi-ar placea mie
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Last edited by Teo21Din; 25 December 2011, 10:24.
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • ce parere aveti despre asta, chiar as vrea ceva asemanator in viitorul apropiat!
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              cititi ultimul cuvant din descrierea vehiculului, numai impecabila nu e
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                              Last edited by nicu_rcn; 25 December 2011, 11:29. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • primera, modelul de mai sus, mi se pare cea mai oribila masina. de ce? pentru bordul (ceasurile) montate pe mijloc, ca la o masina tip mica (tip jazz) sau alte asemenea petarde...
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google