Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata tare frumos. Din pacate pretul este asa de mic pt ca se bate in alte categorii, unde nu prea are loc
    Pt Romania e buna, mai ales ca are suspensia aceea simpatica ce amortizeaza aproape tot.

    PT amatorii de off-road: http://www.autovit.ro/mazda-tribute-C21796173.html
    Iar pt cei ce prefera masinile mici: http://www.autovit.ro/fiat-seicento-C22283593.html
    Last edited by Cezar; 29 December 2011, 22:00.

    Comment


    • Nu am avut ocazia sa calatoresc cu una de asta dar , sunetul evacuarii standard e demential....

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • foarte proaste astrele H diesel... parere personala ! arata bestial , dar nu-s fiabile (asa le trebuie daca s-au asociat cu Fiat)

        seicento ala merita toti banii daca nu are hibe... (gen motor schimbat sau stricat , acte incomplete)
        is foarte bune la tabla fiaturile din anii aia si motoarele alea pe benzina , fata de nemtoaicele de aceeasi varsta
        Last edited by Costi-bc; 30 December 2011, 04:18.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Originally posted by ROY View Post
          Nu am avut ocazia sa calatoresc cu una de asta dar , sunetul evacuarii standard e demential....

          http://www.autovit.ro/infiniti-fx-35-C20563500.html
          Pretul e ok, km suspect de putini, fiind din 2005 su cu Euro 3, taxa de poluare efectiv te va da pe spate.
          Impozitul anual+consumul, mare, mare. Dar senzatia in masina, priceless.
          Peste toate astea, masina e super, una noua e peste 50 de mii de euro.
          SUV-ul meu preferat.
          Last edited by mr.K; 30 December 2011, 11:24.

          Comment


          • @mr.K: puteai sa mai continui cu vreo 2-3 "mare" la consum
            Am condus una vreo 300 si ceva de km, extraurban. Cu greu am reusit o medie de 14,5-15 L/100km, si asta conducand ca un batranel E "insetata" rau, dar cum ai spus si tu, senzatia in masina e priceless

            Mie imi place la nebunie masina asta http://www.autovit.ro/honda-civic-C21677537.html
            Dar are niste preturi...
            Last edited by alexgrasu; 30 December 2011, 11:57.
            sigpic

            Comment


            • Pai de asta in Europa sunt rare, se vand in special in USA, unde aia iubesc benzina si ca urmare o vand la un pret ca si cetateanul de rand si-o permite.

              Comment


              • in loc de acel Infiniti eu as alege Porche...

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                "PH-66-SIX"
                Dacia Golan 1.4

                Comment


                • O masina urata prin esenta dar performanta, Cayenne-ul ala.

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Un Avensis e intotdeauna o alegere buna.
                  Pret bun si la benzinar si la diesel, pentru niste masini ce trec lejer de 20 de mii, de noi.
                  Last edited by mr.K; 30 December 2011, 13:17.

                  Comment


                  • http://www.autovit.ro/rolls-royce-ph...C16298057.html Cine se baga la asa ceva?

                    Comment


                    • La banii aia cumpar un Mercedes Citaro si am mai multe locuri.

                      Comment


                      • La banii aia sincer iau o masina noua buna la 40000 iepuroi o casa (viluta) pe la 150000 si cu restu as trai linistit toata viata numai din dobanda de pe ei .

                        P.S Altii nu au ce manca si unii cumpara masinii cu 300000 de euro! (Regretabil)

                        Comment


                        • Originally posted by alexgrasu View Post
                          @mr.K: puteai sa mai continui cu vreo 2-3 "mare" la consum
                          Am condus una vreo 300 si ceva de km, extraurban. Cu greu am reusit o medie de 14,5-15 L/100km, si asta conducand ca un batranel E "insetata" rau, dar cum ai spus si tu, senzatia in masina e priceless

                          Mie imi place la nebunie masina asta http://www.autovit.ro/honda-civic-C21677537.html
                          Dar are niste preturi...
                          Eu nu cred ca poti scoate 15 l/100 cu un motor de 3000 cmc... Eu scot la mers batranesc tot cu motor de 3000 cmc, tot benzina, tot automat, 7%. Nu stiu cum de se poate 15.


                          Ba stiu, nu se poate

                          Comment


                          • @Cezar: e de 3500 motorul
                            Cand m-am urcat in ea, avea 18%. Dupa vreo 300 si ceva de km, cand am ajuns la destinatie, avea 14.5%. Mentionez ca astia 300 de km nu au fost facuti pe autostrada. Am circulat, in mare parte, prin localitati. Probabil ca la un drum lung si la un mers cu o viteza constanta, ar mai fi scazut. Ar mai fi de luat in calcul si greutatea, care, sunt sigur ca e mai mare decat cea a Mercedesului tau.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu consuma bre asa mult afara, mai ales la mers normal.
                              Vb si cu intunecatul sa vezi ce consum iti da pt o hardughie de aproape 6000 cmc.

                              Comment


                              • depinde cati km avea inainte sa mergi tu...

                                e matematica simpla . trebuia sa dai pe 0 inainte sa faci km aia ...
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google