Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ca deja devii agasant. Eu ti-am spus ca nu stii sa folosesti google-ul, dar cred ca ai zis ca glumesc.

    Asa e, nu e la 130 lei. Mi-a luat un minut sa caut si sa-mi dau seama ca de fapt e mai ieftina decat stiam. E 120 lei/buc, iar Tesla e 101 lei.

    Cel mai complet catalog de piese auto din Romania ce cuprinde atat producatori OEM cat si aftermarket. Identificare dupa serie sasiu, consultanta de specialitate, retur in 14 zile.


    Si cu asta incheiem discutia asta si ne intoarcem la masini sh.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Cam atat e bobina la 1.6 16V, 150 lei +/- ceva.
      Daca ne intoarcem la masini, poate renuntam sa aducem in discutie Megane 2, ca nu suntem masochisti.

      Comment


      • Eu ma uitasem doar pe unix ca au sediu in bv, ai dreptate.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Io` nu stiu ce poate fi interesant la un Flocus din 2001 ...ar fi ultima carutza fara cal/cai, pe care as da banii.
          Keep walking...

          Comment


          • Daca ai dat bani pe Logan, sigur ai da si pe Flocus 2001. Ar fi un pas inainte.

            Comment


            • Nu intra Flocusu` pe unde intra Ligheanu`. Eu stiu exact pentru ce am luat Logan...nu fac Europa cu el si nici plimbari de florile marului.
              Oricum, nu as da vreodata bani pe Flocus. E printre cele mai hidoase masini. interiorul e jalnic. or fi "ele" fiabile, dar nu-mi plac neam!

              m-ar tenta asa ceva http://www.autovit.ro/mazda-bt-50-C33802284.html insa cred ca odata luata, nu mai scap de ea fara pierderi considerabile. asta ca alternativa la Logan.
              Last edited by jonnie007; 12 August 2014, 14:19.
              Keep walking...

              Comment


              • Sincer nici mie nu imi place Focus 1 ca aspect. Nici interior dar nici exterior. Faza e ca, per total, ca masina, a dat rusine modelului de Golf din aceeasi generatie. Sunt masini fiabile, care tin cu casa, placute la condus si fara rugina. Vad in Germania foarte multe pe strada. Ca marca, vad mai des Ford decat VW aici...si nu ma refer doar la Focus vs Golf. Consider ca e mult mai masina decat Logan 1, Logan 2 si poate Logan 3 la un loc

                Comment


                • Pai e suficient sa luam doar tablaria si Loganu ramane corigent!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Vad in Germania foarte multe pe strada. Ca marca, vad mai des Ford decat VW aici...si nu ma refer doar la Focus vs Golf.
                    Asta da fanboy FORD.

                    P.S. Mai iesi din curtea dealer-ului Ford local. ;)

                    Comment


                    • Originally posted by jonnie007 View Post
                      Nu intra Flocusu` pe unde intra Ligheanu`. Eu stiu exact pentru ce am luat Logan...nu fac Europa cu el si nici plimbari de florile marului.
                      Oricum, nu as da vreodata bani pe Flocus. E printre cele mai hidoase masini. interiorul e jalnic. or fi "ele" fiabile, dar nu-mi plac neam!

                      m-ar tenta asa ceva http://www.autovit.ro/mazda-bt-50-C33802284.html insa cred ca odata luata, nu mai scap de ea fara pierderi considerabile. asta ca alternativa la Logan.
                      ai sa fii surprins, intra bara la bara ... totul tine de sofer. degeaba ai 4x4 cu 3 diffuri blocabile daca esti ciocan cand stai intre scaun si volan.
                      asa cum si loganul aproape ca sta bine pe curbe.

                      Comment


                      • Focus-Logan, pe acelasi drum, atins cu focusu de nenumarate ori cu burta pe jos, iar unde am ajuns cu loganu, nu mai era nicio sansa sa ajung cu focusu fara sa rup spoilere si totul pe dedesupt... adica sunt ciocan, daca cu o masina intru perfect, si cu alta nu ?
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • daca in acelasi loc unde s-a intrat cu pejo 407, 2x focus 2 si un logan, doar loganul a intrat fara sa atinga dar toate masinile au intrat, ce zici? cum ziceam, depinde de sofer. si daca focus e jos... 407 cum mai e?

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Consider ca e mult mai masina decat Logan 1, Logan 2 si poate Logan 3 la un loc
                            Ce vorbesti, bre! Daewoo Cielo care este facut pe platforma Kadett-ului (lansat in 1984) dă clasa Loganului din toate pozitiile. Tu acolo vorbesti de lucruri sfinte.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Sa stii....daca te gandesti si acum cati ani au fost proiectate si fabricate aceste masini te doare mucii cand vezi personaje care iau loganul in brate

                              Cielo se face din 86 parca iar Focus 2001....uitati la ce nivel era dacia in acei ani! Tineti cont si cat de mult a evoluat Dacia din anii 80 pana in anii 2000! Ca in afara de faruri si antena totul e la fel....un COTET!
                              Attached Files
                              Last edited by PCH; 12 August 2014, 18:11.

                              Comment


                              • @ozenel, n-am idee ce loc era, dar daca ai drum prin mures, fac rost de focusul respectiv, si incerci sa intri unde am intrat cu Loganul... noi nu am reusit.


                                Ca tot vorbeam zilele trecute de Passaturi din 2005 ca sunt scumpe la 5000 euro... Asta cum e ?
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google