Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie imi pare o masina cu un raport excelent pret/calitate. 4000 euro pt o troaca de marimea ei, veche de 4 ani. E la pret de Logan totusi.

    Comment


    • ca marime, spatiu interior si dotari nu comentez. ziceam doar de bord, care cred ca dadea mult mai bine in fata (de fapt in spatele) volanului. acum depinde si de gusturi
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • E de un mare maro bordul, ai perfecta dreptate

        Comment


        • Originally posted by Cezar View Post
          Mie imi pare o masina cu un raport excelent pret/calitate. 4000 euro pt o troaca de marimea ei, veche de 4 ani. E la pret de Logan totusi.
          asta ziceam si eu, ca merita banii astia, totusi e pret de logan!
          insa ma intereseaza mai mult fiabilitatea
          inca un mic monstru care imi place, insa arata putin cam sifonat:
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Last edited by nicu_rcn; 25 December 2011, 11:56.
          sigpic

          Comment


          • Pai nissan e cam aceeasi chestie cu renault. Nu cred ca au probleme mari de fiabilitate.
            Populatia inca n-a ajuns cu mentalitatea in sec 21. Ei inca mai cred ca francezi fac masini ca-n 1960, iar nemtii ca-n 1980. Si cand colo, e pe dos.

            Comment


            • eu chiar am o parere buna despre "frantuzoaice"
              sigpic

              Comment


              • Opelul acela Vectra are 126 000 km, cum am eu 15 ani
                Are 300 000+. Plus de asta e o masina nasoala, mie niciodata nu mi-a placut.

                Mie imi place asta, http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C21823172.html. Doar ca nu are 90 000, ci vreo 200 000.

                Uite cum arata una cu km reali: http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C22075522.html.
                Last edited by Cezar; 25 December 2011, 12:09.

                Comment


                • Originally posted by nicu_rcn View Post
                  ce parere aveti despre asta, chiar as vrea ceva asemanator in viitorul apropiat!
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  cititi ultimul cuvant din descrierea vehiculului, numai impecabila nu e
                  http://www.autovit.ro/citroen-c4-C22191051.html
                  cum arata borduu ala sincer nu stiu daca am vazut unul mai anost... fara suparare
                  niste alternative la primera putin mai scumpe dar..
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  I changed her oil , she changed my life
                  sigpic

                  Comment


                  • Passat-ul ala e dumnezeiesc. Are numai 11 ani vechime, si o uzura pe volan si tapiterie de zici ca are 1 mil de km.

                    Comment


                    • acum vad ca are faruri xenon dar n-are bara cu spalatoare faruri cred ca fost facut conserva si dupaia refacut cu guma de mstecat sarma si scotch si pa hautovit cu el )
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • o masina care imi place foarte mult...precum spune si constructorul "Cea mai apreciata masina pe care am construit-o vreodata" http://www.autovit.ro/opel-insignia-C21959180.html
                        Last edited by Ph.66.SIX; 25 December 2011, 14:20.
                        "PH-66-SIX"
                        Dacia Golan 1.4

                        Comment


                        • Originally posted by Cezar View Post
                          Passat-ul ala e dumnezeiesc. Are numai 11 ani vechime, si o uzura pe volan si tapiterie de zici ca are 1 mil de km.
                          si mai ales:
                          "Descrierea vehiculului:

                          stare tehnica buna,4x4 injectoare de rezerva.fara variante,urgent"

                          16 injectoare de rezerva !!!
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Originally posted by Cezar View Post
                            Opelul acela Vectra are 126 000 km, cum am eu 15 ani
                            Are 300 000+. Plus de asta e o masina nasoala, mie niciodata nu mi-a placut.

                            Mie imi place asta, http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C21823172.html. Doar ca nu are 90 000, ci vreo 200 000.

                            Uite cum arata una cu km reali: http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C22075522.html.
                            de unde stii tu cati km are?! a mea e cu un an mai tanara (06 2009) si are 48.000 km. si n-am de ce sa mint ca n-o vand. si daca s-au inversat rolurile cu francezii si nemtii, de ce tot dai link-uri de merc?!

                            Comment


                            • hai acum n-oti zice ca francezii fac masini mai bune decat nemtii adica totusi...adica renault peugeot si citroen contra opel bmw vw audi mercedes porsche si lista continuaaaaa
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • tocmai asta ziceam si eu. sa fim seriosi. nici macar pantofi sport nu fac mai buni. le coq sportif vs adidas si puma

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google