Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    In 2006 nu era Fh2.

    Comment


    • #32
      eu cred ca a fost facuta praf si i-a pus fata de ph2 si spatele original
      mai sunt si cei care pun doar ca sa imbunatateasca aspectul dar asta nu cred
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • #33
        Am vazut si eu Loganul ala. Dupa cum "stau" toate elementele pe masina...nu mi se pare ceva "curat" )
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • #34
          Originally posted by StapanDegoLan View Post
          probabil ca multi poate din lipsa de ocupatie poate ca vor sa-si cumpere o masina s-h intra pe acest site
          iti place o masina? arate-ne si noua sa ne dam cu parerea vezi o masina care nu este conform descrierii(ex proprietarul zice ca nu a avut accidente dar sunt nuante diferite pe masina sau alte imperfectiuni)
          o masina care mi-a placut f mult http://www.autovit.ro/volkswagen-pas...C21823897.html
          frumos pasatul dar scump. daca vorbim de ceva realizabul ,uite aici ceva ce mi-a placut. daca as avea cum s-o iau (adica sa vand loganul binisor...) as lua-o si maine
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • #35
            8000 pe un sh de clasa compacta si cu 2.0 tdi care-i cel mai trompeta motor ...

            fiecare cu pasaricile lui ...

            asta sau asta s-o fac eu mi-as lua daca ar fi benzina la galon ca-n usa ...
            Last edited by Costi-bc; 21 December 2011, 03:07. Reason: Automerged Doublepost
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • #36
              costi si eu ma gandisem la un golf 3 pe care sa-l fac al meu gen low familia dar e masina veche si nu stii cat de sigura poate fi...
              Ndl-eu mi-as lua golf pana la urma leon si golf sunt aceeasi masina dar nush imi place mai mult golful...
              http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C21840243.html asta nuprea-mi place motoru...cam mare
              app costi uite una care s-ar putea sa-ti placa http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C22086071.html
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • #37
                golfu acela albastru credca a fost adus din anglia ... uitati-va la ceasuri

                Comment


                • #38
                  nu mai are un surub intreg ... si parca-s prea multe golfuri pe strada oricum ...

                  avea un prieten un seat ibiza 1.4 modificat la >140cai si trebuiau 10 litri de benzina numai sa-l incalzesti ...

                  masini gasesti , bani sa fie ..
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Loganu View Post
                    golfu acela albastru credca a fost adus din anglia ... uitati-va la ceasuri
                    masina din Germania de 10 ani care sa aibe doar 100 mii km nu o sa vezi prea des.

                    La faza cu ceasurile.......normal ca sunt decalate ca doar s-a dat jos bordul ca sa il faca 100mii din 200 mii .
                    Last edited by cosmindan; 21 December 2011, 19:23. Reason: Automerged Doublepost
                    real power..... diesel power by

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Costi-bc View Post
                      8000 pe un sh de clasa compacta si cu 2.0 tdi care-i cel mai trompeta motor ...

                      fiecare cu pasaricile lui ...

                      asta sau asta s-o fac eu mi-as lua daca ar fi benzina la galon ca-n usa ...
                      nu e 8000 ci 6700. stiu ca multa lume e cu golful dar dupa mine e cam urat in comparatie cu leonul.

                      @ loganu. ce au ceasurile?! e facut universal. si pt americani. e un gti dar si-a batut joc de el cu tuningul de cocalar. daca vrei low familia, atunci numai un gti trebuie sa iei

                      Comment


                      • #41
                        ma refeream ca gradatia este in mile

                        Comment


                        • #42
                          mie nu-mi place la leon senzatia ca te scufunzi scaunele joase si geamurile ridicate acum fiecare cu gusturile lui
                          asta de ce o da asa ieftin adica totusi e aproape noua...
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            pei a fost facut pentru America, dupa l-a cumparat unu din Germania si dupa a sosit in Romania, deci......asa cum scrie si proprietarul.....''pentru cunoscatori''
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • #44
                              buna asta)))

                              http://www.autovit.ro/dacia-logan-C22134950.html super ocazie

                              Comment


                              • #45
                                si mai vrea bani p ea? o iei mai bagi dde 2-3 ori inca atat in ea ca stim cum au grija taximetristii de masini mai bine o iei pe aia de am pus-o inainte la 6k e
                                si acum fara alte prezentari tziganism tuning
                                http://www.autovit.ro/dacia-logan-C22235661.html ce-ai avut nene cu saraca masina
                                app ala cu taxiu unde ai nene proiectoare de ceata poate ti le-ai bagat in ...) si aer conditionat...
                                din ciclul "tu mai vrei bani pe asta??" http://www.autovit.ro/dacia-logan-C21179594.html ) prefer taxiul ala cu 400k km macar ala merge
                                Last edited by Teo21Din; 21 December 2011, 19:39.
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google