Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Daca arunci seminte de gazon pe motorul taxiului sigur ai iarba la primavara, iar Loganul acela a fost conceput asa deoarece proprietarul era constipat. A vrut sa faca ceva gen PSS dar nu a nimerit nici culoarea.
    Nu ca am eu Passat, dar face toti banii , si se gasesc si la preturi mai bune.http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C22238869.html
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #47
      Originally posted by StapanDegoLan View Post
      mie nu-mi place la leon senzatia ca te scufunzi scaunele joase si geamurile ridicate acum fiecare cu gusturile lui
      asta de ce o da asa ieftin adica totusi e aproape noua...
      http://www.autovit.ro/dacia-logan-C22210297.html
      a mea e tot 2009 cu 49000 km. daca o spal arata ca cea din link-ul tau dar nu cred ca-mi mai iau 5500. astea-s preturile. ce ti se para asa ieftin?

      @ loganui. facem pariu ca o vinde mai repede decat ala cu cea de 6000? sunt multi taximetristi care ar cumpara-o pt ca se pare ca va aparea lege ca cei care n-au masini cu ac si alte dotari...adica logan, vor pierde licentele. multi n-au nici 3000 pt un sh. cunosc eu un caz. si gradatia in mile iti spusesem din primul mesaj ca e pt usa

      Comment


      • #48
        Originally posted by cosmindan View Post
        Daca arunci seminte de gazon pe motorul taxiului sigur ai iarba la primavara, iar Loganul acela a fost conceput asa deoarece proprietarul era constipat. A vrut sa faca ceva gen PSS dar nu a nimerit nici culoarea.
        Nu ca am eu Passat, dar face toti banii , si se gasesc si la preturi mai bune.http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C22238869.html
        place e frumos gri...
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • #49
          si o masina care imi place mult din punct de vedere estetic, tehnic nushtiu prea multe..
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          "PH-66-SIX"
          Dacia Golan 1.4

          Comment


          • #50
            asta da! e una dintre preferatele mele. dar ai vazut care e inlocuitorul ei? giulia. am vazut si in auto bild.

            uauuu

            Comment


            • #51
              Frumoasa Alfa dar spatiu interior est mic, suspensie tare si nu este facuta pentru Romania deloc, iar la piese este piperata.Spun asta deoarece am un amic care are asa ceva.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • #52
                chiar nu conteaza. e o masina care mi-ar placea in orice conditii. cum pot facae unii asa ceva si noi facem logan ph1 si logan facelift. logan facelift....mare imbunatatire de design

                giulia aia e super belea
                Last edited by B997NDL; 21 December 2011, 21:05. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #53
                  place alfa dar sunt componentele cam scumpe....
                  I changed her oil , she changed my life
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by StapanDegoLan View Post
                    din ciclul "tu mai vrei bani pe asta??" http://www.autovit.ro/dacia-logan-C21179594.html ) prefer taxiul ala cu 400k km macar ala merge
                    Zici c'a fost lovita de meteorit. Macar e bine ca are carte service, esti in siguranta.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • #55
                      daca ai lua-o cu 1000 ti-ai putea scoate ceva bani pe piese.

                      Originally posted by StapanDegoLan View Post
                      place alfa dar sunt componentele cam scumpe....
                      o iei fara componente
                      Last edited by B997NDL; 21 December 2011, 21:35. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #56
                        sau mai simplu cand se strica ceva la alfa suflii in jiglor si legi cu sarma ca tot suntem romani )
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by B997NDL View Post
                          chiar nu conteaza. e o masina care mi-ar placea in orice conditii. cum pot facae unii asa ceva si noi facem logan ph1 si logan facelift. logan facelift....mare imbunatatire de design

                          giulia aia e super belea

                          Daca nu conteaza ce mai stai....fa pasul catre Alfa.
                          real power..... diesel power by

                          Comment


                          • #58
                            as face si mai multi pasi daca ar fi back up. sa fim sinceri acum: nu suntem pe logan club degeaba. daca eram banosi eram pe alte forumuri si as combina alfa giulia ca design cu ce stie sa faca un subaru impreza wrx sti

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by din ciclul "tu mai vrei bani pe asta??" [url
                              http://www.autovit.ro/dacia-logan-C21179594.html[/url] ) prefer taxiul ala cu 400k km macar ala merge
                              Faza tare din anunt scrisa cu Caps Lock ''PROPIETAR ,MAI MULTE INFORMATII LA TELEFON............ si dotari ABS "

                              Ma mir ca a mai scapat intreg proprietarul.
                              real power..... diesel power by

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Ph.66.SIX View Post
                                si o masina care imi place mult din punct de vedere estetic, tehnic nushtiu prea multe..
                                http://www.autovit.ro/alfa-romeo-159-C22035703.html
                                Tehnic e Opel Vectra C ,design-ul e imbatabil !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google