Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Cezar: Nu am de ce sa mint cu ceva. Atat mi-a consumat. Avea 18% cand am plecat. Proprietarul (care imi e bun prieten) chiar s-a mirat ca i-am adus-o cu 14.5%. El zicea ca scoate 18-20%.

    @Costi-bc: Nu am plecat cu ea sa-i fac un consum, asa ca nu aveam de ce sa dau pe 0.

    Hai ca suntem offtopic si ne luam cartonase
    sigpic

    Comment


    • daca avea doar 300 km inainte tie ti-a luat 10-11 , deci aici ar fi un consum real de exterior mers linistit.
      si nu ma indoiesc ca in mers urban atinge usor 20.

      mie personal nu-mi plac SUV-urile , cross-over -urile , giipurile.

      mai bine : mazda-mx-5
      sau la bani mai putini : mg-tf

      cu un mg tf am mers si mi-a placut ...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • http://www.autovit.ro/bmw-x6-C22057802.html dupa parerea mea cel mai frumos model de la BMW
        "PH-66-SIX"
        Dacia Golan 1.4

        Comment


        • mie chiar nu-mi place. in primul rand nici nu e reprezentativ pt bmw care ar trebui sa fie o masina sportiva. cea mai tare clasa a bmw e clasa 300
          sa revenim la chestii fezabile
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • Asta mai merge.
            Imi plac mult skodele astea
            sigpic
            !

            Comment


            • o masina SUPERBa la pret de duster...
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • sincer prefer octavia. la superb nu-mi plac farurule si mai ales stopurile. au cam stricat designul. octavia 2 arata f bine. gen pasat, poate chiar mai bine. nu stiu de ce nu sunt mai grijulii producatorii cu designul. uite loganul ce frigider e si putea fi mult mai bine la aceeasi bani. eu as cumpara o alfa 159 indiferent de cat de prost ar fi motorul

                Comment


                • Pe mine m-ar "coafa" si asta: http://www.autovit.ro/ford-mondeo-C20281894.html
                  sigpic

                  Comment


                  • Ciudat...O masina veche de 8 ani, care nu exceleaza la manevrabilitate, consuma mult, nici nu iti suceste ceafa, si mai are si-un pret mare.

                    Comment


                    • uite aici ceva frumos dar putin cam scump. deh...st http://www.autovit.ro/ford-focus-C21730151.html 305 cp...piele..etc sau asta http://www.autovit.ro/ford-focus-C18238262.html
                      Last edited by B997NDL; 31 December 2011, 12:02.

                      Comment


                      • @Cezar: Ma atrage mai mult modelul asta decat cel actual. Facand abstractie de varianta ST, gasesti unele la preturi chiar bune.

                        @NDL: Interesant

                        Si una de familie: http://www.autovit.ro/citroen-c4-picasso-C22318284.html
                        Last edited by alexgrasu; 31 December 2011, 12:12.
                        sigpic

                        Comment


                        • imi place mondeo ala muuult
                          si una care daca ar avea ceva mai multi hamsteri ar fi...
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • sa nu-mi zici ca-s poze originale ale masinii ...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Nu e cam ieftinake pt 2009, luat din romania de nou, 78,000km si dotarile lui?
                              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                              Comment


                              • carte service : 73.8xx km in 9.04.2010 citesc bine nu ?
                                apoi a stat la reparat un an...

                                fata si prag dreapta is facute urat de tot ...

                                LE: e din 2008 nu 2009 ...

                                si in 2008 nu erau cu facelift-ul asta ...
                                Last edited by Costi-bc; 31 December 2011, 16:50. Reason: Automerged Doublepost
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google