Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca vrei ceva de sezon uite una adevarata.

    @mr.K: era o ironie faza cu statul in cumpana. nu pot scoate banii aia acum, nici daca ma bati o luna. . poate iau pe dci laureat 2009 vreo 2000 euro si pun restul.

    Comment


    • Iti dau eu 2500, numai sa nu te mai aud ca te plangi de el. Deal?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Originally posted by Niki B View Post
        Ba se pupa, buba e in alta parte: 12 ani si 150.000 km!
        tin sa te contrazic , masina are 21 de ani
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Originally posted by Niki B View Post
          Iti dau eu 2500, numai sa nu te mai aud ca te plangi de el. Deal?
          buna... trebuia sa ma astept.

          Comment


          • n-apuci sa te pisi pe tine, ca ingheata

            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • mrk ,astea sunt cele mai des intalnite ,e mai buna caroseria hard normal, dar la consum vb din desene,, am un amic care are una si a zis ca a ales-o k consuma mai putin ca niva , e f usoara si are 1.6 motor
              kubala7. asa este dar nu pe romani desigur ;) , sunt destul de fiabile oricum chiar dc sunt vechi , maj din jeep-uri oricum nu sunt folosite la max ,sau ceva cu motor mai mare http://www.autovit.ro/mitsubishi-pajero-C22722455.html , dar mie imi place vitara pt ca am vazut-o ce poate si e de ajuns )

              Comment


              • mrk ,astea sunt cele mai des intalnite ,e mai buna hard normal, dar la consum vb din desene, am un amic care are una si a zis ca a ales-o k consuma mai putin ca niva , e f usoara si are 1.6 motor
                Nu ne-am ciocnit valizele in gara ca sa ne permitem diverse expresii la adresa celor pe care nu-i cunoastem, ok?
                Prietenul tau e norocos, un fost vecin nu era asa norocos in privinta consumului.

                Comment


                • poate nu mergeati in aceleasi statiuni.

                  Comment


                  • un vecin are un samurai tot asa de prin 91-92 ... n-are nici-o problema cu el , acu de consum nu pot sa zic pt ca ala are motor de 1.3
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • B77NDL posibil ))
                      nu, ideea este ca atunci cand faci niste afirmatii e bn sa ai habar putin dc vb , nu mereu dar uneori..
                      revenind on , nu stiu cum or fi ''chinezariile astea'' ..poate stie cineva ceva de ele,.. dar mie imi plac :http://www.autovit.ro/gwm-hover-C22755348.html

                      Comment


                      • Suzuki Jimny cu motor de 1.3 are nevasta unui coleg. Ia cam 7% afara. In oras bea in functie de trafic, 9-10%. A adus-o din Olanda, noua, ca in Romania n-a gasit. Se pare ca n-are cautare.

                        nu, ideea este ca atunci cand faci niste afirmatii e bn sa ai habar putin dc vb , nu mereu dar uneori..
                        Vorbeste pentru tine. TU personal n-ai Vitara, nici eu nu am, de aia propun s-o incheiem scurt, aici. Ai grija la ciocan, sa nu-ti dai peste frunte.

                        Comment


                        • kubala77 asa am inteles si eu, sunt f bune de munte ,pescuit ceva si accesibile

                          Comment


                          • astea is chinezarii, copii nereusite dupa toyota land cruiser ) mare scandal a fost cand au aparut, din cate am auzit i-au dat in judecata cei de la toyota pe chinezoii astia
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Originally posted by Allyn_y View Post
                              B77NDL posibil ))
                              nu, ideea este ca atunci cand faci niste afirmatii e bn sa ai habar putin dc vb , nu mereu dar uneori..
                              revenind on , nu stiu cum or fi ''chinezariile astea'' ..poate stie cineva ceva de ele,.. dar mie imi plac :http://www.autovit.ro/gwm-hover-C22755348.html
                              Cum ar spune un nene de pe'aici, niste basini sinistre.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • nu va mai certati pe vremea asta ! hai mai bine sa mai pun eu una aici, la "ghiceste masina" nu stiu daca mi-as taia o mana pt asta dar o unghie tot mi-as taia-o ... imi place muuult de tot. si are pret accesibil
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                cum poate sa arate o italianca... ca tot vorbeam cu mult in urma de design arata aproape la fel de bine ca iubita mea, Monica Belucci. vorbesc singur prin casa
                                Last edited by B997NDL; 7 February 2012, 18:04.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google