Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Costi-bc View Post
    @ piersic - o astra in 2 portiere nu ar fi mai buna decat corsa ? http://cautare.mobile.ro/automobile-...00&tabNumber=1
    500 adusul
    500 sau mai mult inmatriculatul (m-am inselat...se pare ca e de la 75 la 180 euro taxa)
    100 Rar-ul
    deci in total 1100+ 1350 = 2450.
    Tot in aceeasi suma gasesti si in Ro.

    Originally posted by alexgrasu View Post
    Perfecta...
    Last edited by Cezar; 25 October 2012, 14:48. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Nu e unic proprietar. Pe google am mai gasit vreo 3 masini pe care le vindea (Astra, Golf, Touareg), la toate fiind unic proprietar, toate tinute in garaj...
      Pentru amicul meu care vrea sa o cumpere, nu prea conteaza ca e samsar, daca masina se prezinta intr-o stare buna.
      sigpic

      Comment


      • Costi.... aia consuma de rupe pe oras...cred ca o sa ma orientez spre Ford Fiesta http://www.autovit.ro/ford-fiesta-C26494403.html Nu aceasta... dar acest model. Are un prieten cu care umblu in fiecare zi. Vreau sa va spun ca baga de 15 lei benzina si ne plimbam pana uitam de noi, tot orasul. Oricum nu e prea mare, dar nu va ganditi ca dam doar o tura... Motor de 1,3 are pe ea. Imi place ... chiar imi place masina asta. Cred ca spre asa ceva o as ma orientez, bine inteles, cu aer, geamuri, servo...

        Comment


        • Fiesta aia consuma exact cat consuma Loganu de 1.4 ... restul e placebo ...
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Daca eu merg zi de zi cu ea cum poti sa spui ca iti consuma aia 8 pe oras? Daca nu o cunosteam mai ziceam, dar o cunosc destul de bine cat de putin consuma...

            Comment


            • Originally posted by alexgrasu View Post
              http://fixauto.ro/display_listing/42..._Cherokee.html

              http://masini.brick7.ro/second-hand/...esta/3282.html

              https://www.google.ro/search?q=07696...ient=firefox-a

              Cel care detine acest nr. de telefon e unic proprietar la foarte multe masini, are Touareg, Opel Astra, Golfv, etc...

              PS
              ...asta nu-nseamna ca Loganul ala n-ar fi o masina buna.
              Last edited by Cromatic; 25 October 2012, 16:01.

              Comment


              • Acum am vzut ce scrie in descrierea anuntului cu Fordul Fiesta, citez: "Masina arata f bine si fuctioneaza tot mai putin motorul" Bun asa

                @kubala: mi-e greu sa cred ca aia consuma cat un Logan 1.4:
                1. are cilindreea mai mica;
                2. are greutatea mai mica.

                @Cromatic: Stiu ca e "unic proprietar" pentru mai multe masini, am scris un pic mai sus...
                Last edited by alexgrasu; 25 October 2012, 16:01.
                sigpic

                Comment


                • @alexgrasu, e un motor de o generatie foarte veche, poa' sa fie mai mic cu 100cmc ... daciile 1310 de ce consumau 9-10 litrii si aveau cilindreea mai mica ? ........ P.S daca producatorul Ford a dat la momentul aparitiei acelui model de fiesta consum mixt de 6.9 litrii , l-a dat ca sa isi fure singur caciula ? l-a dat pentru ca ala e...
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Originally posted by alexgrasu View Post
                    Nu e unic proprietar. Pe google am mai gasit vreo 3 masini pe care le vindea (Astra, Golf, Touareg), la toate fiind unic proprietar, toate tinute in garaj...
                    Pentru amicul meu care vrea sa o cumpere, nu prea conteaza ca e samsar, daca masina se prezinta intr-o stare buna.
                    daca as fi samsar as avea macar bunul simt sa cumpar cate o cartela pentru fiecare masina cand o vand. spulber astfel orice indoiala

                    aceiasi problema...samsarul o vinde cu 4300 deci cu siguranta a plecat de la proprietar cu 3000...de ce ?

                    Comment


                    • daca as fi samsar as avea macar bunul simt sa cumpar cate o cartela pentru fiecare masina cand o vand. spulber astfel orice indoiala
                      Si sa faci rost de cate un telefon aferent, ca altfel intra mesageria.

                      Comment


                      • daca ia 1000 euro la loganul ala ii ajung banii de telefoane si cartele toata viata

                        Comment


                        • Ala cu loganul prestige 1.6 16v la 4300 de euro este un samsar obosit. Pentru el inmatricularea unei masini face 1 mie de euro, restul nu mai am ce sa zic pentru ca nu merita. Masina zicea ca "eu stiu ca n-are niciun accident, deci e in regula".
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • @Samy: Exact acelasi lucru i l-a spus si amicului meu, cand l-a sunat "eu stiu ca n-are niciun accident, deci e in regula"
                            Daca era mai aproape, merita vazuta, chiar daca samsarul are o atitudine de c@c@t, dar sa faci 600 de km si sa constati ca i-ai facut degeaba, nu prea e ok.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pai vad ca e din Constanta, as putea sa ma dau interesat un pic dar sa vedem daca am timp...

                              Comment


                              • Interesat cineva de un Symbolache 1.5 dCi, la 3000 €, "nou"?
                                Asa scrie in anunt ...


                                masina este noua.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google