Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai si ce conteaza designul? e discutabil, nu te poti **** in gusturile oamenilor, prefer o masina oribila sa fie, gen Fiat multipla, dar sa consume putin, sa mearga perfect si sa fie fiabila, nu inteleg ce conteaza asa mult designul ? va luati masini pt vecini si prieteni ? ca sa zica vecinii "uite ma ce masina "mishto" si-a tras ala" ... si daca Almera alea nu's bune... nu stiu care mai sunt geniale masinile alea.

    @NDL de ce te indoiesti ? pt ca sunt o gramada de focusuri (tot a 3-4 masina care o vezi e focus) si toata lumea le cunoaste, inseamna ca altele care nu sunt prea dese in romania ("ca deh romanu e cu masinile Nemtzesti domne' ") sunt praf ?... Cauta pe cineva cu un Nissan Almera , motorul ala de 1.8 , fa o tura, si revino cu impresii dupa un drive-test (crede-ma o sa iti placa)
    Last edited by kubala7; 24 October 2012, 16:39.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Deh, cand iti iei nevasta nu te gandesti doar ce desteapta e si ce bine stie sa gateasca.
      Asa si cu masina. Sa arate cat de cat, intr-un anumit buget o iei pe cea care e un compromis intre cat e de buna/fiabila si cat de bine arata.
      Almera aia arata mai prost ca un Golf 4, nu stiu cat e de buna fata de un Golf 4, ca sa merite preferata fata de VW.

      Comment


      • iti garantez ca nu vezi tot la a 2-a Almera baia de ulei sparta pe drumurile din Romania cum e la vestitul Golf 4.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • daca vrei sa observi amandoua anunturile (focusul sedan si astra g) puse de mine au disparut , deci s-au vandut masinile. almera ta in 2 portiere , 1.8 euro 3 o sa mai stea mult ...
          cat de buna e nu stiu , deci nu comentez. are un prieten una de 1.5 , modelul mai vechi dar nu am condus-o niciodata.
          referitor la consum intre acele motoare de 1.8 16v benzina nu cred ca-s diferente majore.
          chiar si la 1.8 turbo de la vag nu ia prea mult daca nu te dai la el. sigur ca nu-l comparam cu 1.2 ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Am un prieten cu parc auto "recuperate leasing"....mai baga in parc si aduse de afara sau de oriunde, nu doar cele recuperate! Spune ca Ford Focus e de departe cea mai ceruta/cautata masina in ultima vreme si e AHTIAT sa "prinda" acest model pentru a-l vinde mai departe. Cred ca acesta este motivul pentru care anuntul de care spui nu mai este valabil.

            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

            Comment


            • Sunt cerute pentru ca sunt pe placul romanului : consum mic , fiabile , taxe mici si nici nu arata rau insa eu tot la visele mele raman : Mitsu Lancer si Impreza
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • Am fost dezamagit de Lancer, am studiat atent masina la SAB, weekendul asta.

                Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                Comment


                • Mitsu si Nissan sunt 2 marci japoneze care sunt in scadere. Mitsu are aceleasi modele de SUV-uri cu X facelifturi, acelasi modele de EVO cu nspe facelifturi. Nissan a ajuns sa faca masini horror, la off road sta binisor prin Pathfinder, dar modelul mare Patrol e in gaura rau de tot.
                  Pe clasa mica si medie, te pufneste rasul cand te uiti la Nissan.
                  Mitsu pe clasa medie mizeaza pe sportive, dar nu mai sunt ce erau inaine, se satura lumea de ciorba reincalzita.

                  Singura marca japoneza ce a evoluat constant e Toyota. Pacat ca unele modele sunt de vanzare doar in USA.
                  Last edited by mr.K; 24 October 2012, 22:35.

                  Comment


                  • Toyota este numarul 1 la americani! Se vinde cu spume, e plin de toyote!

                    Comment


                    • Pai da dar n-ai vazut ce Toyote sunt pe piata lor ?
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • @ piersic - o astra in 2 portiere nu ar fi mai buna decat corsa ? http://cautare.mobile.ro/automobile-...00&tabNumber=1
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Foarte buna ca pret, o masina pentru cine are nevoie de un mijloc de transport, dar nu vrea sa ingroape prea multi bani.

                          Comment


                          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            4100 ultimul pret.
                            Pareri?
                            sigpic

                            Comment


                            • Daca e unic proprietar, dupa cum arata masina, merita banii.

                              Comment


                              • Arata bine masina, daca e unic proprietar, are carte service, e ok....vad ca accepta si test in reprezentanta!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google