Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu se poate sa ai aceeasi unitate centrala ca o masina de clasa medie in finisari.
    De altfel, maseratti este o masina foarte ciudata:
    - nici calitate
    - nici fiabilitate
    - doar un motor ce suna bine
    Din punctul meu de vedere, este o mega rabla.
    Attached Files

    Comment


    • La asta ma uitam si eu, mi se pareau cam urate butoanele de pe consola. Mie imi place per ansamblu masina, dar la banii aia gasesc altele mai "alii dreaq"
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Sa vezi senzatie de ieftin cand stai in ea. Doar pielea e de soi.
        Restul, parca sunt imprumutate de pe la alte masini.
        De fapt, am si gasit dovada Are acelasi furnizor ca Citroen. Nici macar nu s-au sinchisit sa puna unul de o calitate mai buna. L-au lasat dracului asa, mizerabil.


        Aaaa, am condus ieri mai mult timp un S classe si m-am indragostit. S500. Geniala masina.

        Comment


        • Apropos de Mercedes

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • O magaoaie dintr-asta: http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C30188632.html

            Bre intunecatule, mie chiar nu-mi place CL-ul ala. Nu e nici masina sport, nu e nici de lux. Suna ca una sport, arata ca una aproape sport. Daca vreau coupe, imi iau ceva creat special. Motorizate V8 - doar americane, motoare mai mici - europene.

            Imi place tare mult S 500. Are motor V8 si e chiar ok. Merge suficient de rapid, insa este ceea ce Mercedes stie sa faca: masini confortabile si luxoase.

            A, sa nu uit: consumul mediu in oras pentru hardughia respectiva era de 15. Asta in conditiile in care are un motor de 5000 cmc si 400 de cai
            Viteza medie era de 23 km/h.

            7 clase peste Maserahatti:
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            Poftim alta: http://www.autovit.ro/ferrari-f430-C30481413.html

            Si o alta: http://www.autovit.ro/aston-martin-v...C30671381.html
            Last edited by Cezar; 22 September 2013, 14:42. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Ce-i cu avioanele astea? hai sa revenim pe Pamant fratilor!
              Keep walking...

              Comment


              • Hai pe Pamant! Uiiiliiuuuuuuuu

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                Faceti abstractie de km (si la 350.000 l-as lua cu ochii inchisi!)

                Comment


                • asta are ceva de e asa ieftin

                  Comment


                  • Pe acolo orbiteaza preturile, la masina asta
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Originally posted by Razvy View Post
                      asta are ceva de e asa ieftin
                      Are vreo 9 ani, ceva km in plus fata de cat afiseaza, impozit maricel, cam ala-i pretul.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Design exterior :cativa ani lumina fata de orice mertan,porsche etc. Motoare : Ferrari .
                        Restu no comment ,italian style !
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        Last edited by Allyn_y; 23 September 2013, 22:03.

                        Comment


                        • allyn...hai tata pe Terra! deja ajungem la union motors de miloane de euro dreaq!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Hahaha, pana si GPS-ul e de pe Citroen C5
                            Un cazan ambalat frumos.

                            Ani lumina zici? Chiar si la chestia asta de are acelasi design?
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • ai dreptate man ,sa revenm la ceva mai pamantean''
                              imi place renaultu asta si cred ca e f confortabil ca orice Renault de fapt..
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Comment


                              • 18.500 euro pe un renault SH?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google