Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Allyn_y View Post
    Design exterior :cativa ani lumina fata de orice mertan,porsche etc. Motoare : Ferrari .
    Restu no comment ,italian style !
    http://www.autovit.ro/maserati-grant...C28915095.html
    citeste si mai sus, daca nu ai facut-o

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • Si care e problema daca e Renault ? n-am inteles , e una din cele mai renumite firme auto din lume .Sh insemnand cateva luni, adica aproape nou,si pretul de noua cred era multt mai mare.
        Iar cu acel E klasse ce e cu el ?! daca era o comparatie ,nu-i vad rostul, asa iti gasesc si eu sute de masini f scumpe de noi gen Rolls ,Bentley la pret de Mercedes, asa si ce e cu asta inseamna ca se compara sau ce/ sa fim seriosi n-are relevanta
        Last edited by Allyn_y; 23 September 2013, 22:21.

        Comment


        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          problema este Renault n-a stiut sa faca niciodata masini de lux. Tot ce a scos de lux a fost un fiasco si de-o calitate "garantata" de anii in care a lucrat sa faca masini low-cost.
          Vrei masina de lux, serie mare? Audi, BMW, Mercedes, Lexus, infiniti.
          Restul mai putin, mai ales Renault.

          Comment


          • Se vede ca nu le ai cu mașinile..
            Renault e o gluma pe langa ce masini se invart in bugetul ala.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • uite, poftim, o alta ce e superioara Renaultului: http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C30184129.html
              Rulata putin, luata din tara.

              Renault stie sa faca masini ieftine, masini mici si nervoase, autoutilitare si sa concureze la F1.
              Cam atat.

              Momentan, eu vad asa:
              Japonezii fac masini hightech, frumoase la exterior, insa oribil la interior.
              Francezii face masini hightech, frumoase si la interior si la exterior, insa mediocre (PSA), slab (Renault).
              Nemtii momentan cam fac legea, oricum am da-o.

              Iar la capitolul sport si 4x4, camionete s.a.m.d. americanii sunt tatici.
              Last edited by Cezar; 23 September 2013, 22:24. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Acele branduri nu se pot compara prin prisma pretului,dar cu ultima comparatie sunt de acord iar''superioara'' nu stiu daca e mai ales din pct de vedere al confortului iar 2 al motorului, in fine ,in ziua de azi nu prea se mai fac masini proaste asa ca fiecare alege ce i se potriveste mai bine ;
                ps:imi pare rau ca Citroen nu a facut un urmas al limuzinei C6 ca atunci ..se discuta de la alt nivel
                Last edited by Allyn_y; 23 September 2013, 22:31.

                Comment


                • Cezare mertanu ala e de la merkel...tot ce e adus de acolo e suspect! mai pe romaneste totul (90%) este manarit! passatu` e ok...mai putin pretu`!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Manarite, nemanarite, masinile alea merg de n-au aer.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Eu am vrut sa subliniez faptul ca acel Renault, n-are cum sa valoreze atat, decat poate pentru un pasionat al marcii.
                      Dar pentru restul, nu cred.

                      Comment


                      • da! nu merita neam latitude ala...la un pret semnificativ mai mic...poate!
                        dark nu prea merg de n-au aer! le bate tehnologia! am vazut cu ochii mei mercedes glk care la 70 si ceva de mii (luat din ro de nou) i s-a rupt cureaua in mers! se strica si mercedes si bmw si audi intr-o veselie!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Pe premisa asta se strica oricare, nu vad relevanta
                          Am avut cateva zeci de modele de masini pana acum si nu am fost cu nici una in service, decat la revizii.
                          Asta care mi-a mai ramas pe ultima suta de metri, un "modest" BMW E90, merge de 3 ani fara drept de apel si nu e saptamana sa nu vada un 200, minim, pe autostrada, macar in reprize.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • cred ca e o greseala , preluare de leasing , ceva ...
                            http://www.tocmai.ro/honda-accord-2-...-12546351.html
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • in mod sigur!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • I-am trimis mail. Poate nu e cu predare leasing.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google