Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acel Hilux a fost al unei firmei. Cel care vinde masinile astea le ia pe bani foarte putini si vrea sa scape de ele avand profit. Samsar cu acte in regula. Totul bate la ochi.

    Comment


    • Aceleasi concluzii le am si eu...ceva nu se potriveste si basca vad ca se ocupa cu invarteli de masini.
      Si eu zic ca a fost plesnita...insa doar la fata locului stii sigur.


      Sent from mobile
      Keep walking...

      Comment


      • Originally posted by Costi-bc View Post
        pe la 200.000 km pe drumurile patriei un c4 e terminat.
        Originally posted by Cezar View Post
        Al meu avea 198.000 reali
        era adus nu ? servisat la timp in reprezentanta ...
        ps: eu vorbeam de masini noi , luate din ro , unic proprietar. km reali , probleme reale. ca cea din discutie.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Asa este, a fost adus. Servisat mereu la timp, pt ca era in leasing operational.
          Am inteles acum la ce te-ai referit tu... Chiar se duc dracu asa repede? Ca din listele alora ce le vindeau, masinile crapau pe la 600.000.

          Comment


          • ele nu crapa total , dar mananca bani multi zi de zi.

            la 206 , 70.000 km reali {luata de la 0} "puntea" spate statea cracanata. nu am carat nimic cu ea.
            inainte sa mi iau h ul gasisem la un cunoscut un 207 2009 cu 35000 km reali. n am mai avut curaj sa iau pejo.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Stiu ca la peugeot sunt probleme.
              Dar la citron n-am prea vazut...

              Comment


              • Motoarele 2.0 tdi de 170CP parca nu aveau probleme cu injectia.
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • exact alea aveau depinde daca e modelul pd sau cr...

                  Comment


                  • Ar fi 2 coduri de motoare 2.0 BKP-140 de cai si 2.0 BMR- 170 de cai.
                    Cele de 170 CP echipau in general Audi-urile, au fost primele la care s-au rezolvat problemele.
                    Last edited by mr.K; 17 June 2015, 10:09.

                    Comment


                    • frumos :http://olx.ro/oferta/mercedes-200d-1...tml#2cc0c7548c
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • si asta : http://olx.ro/oferta/ford-thunderbird-1964-ID3KPb6.html
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Motoarele 2.0 tdi de 170CP parca nu aveau probleme cu injectia.
                          http://www.autovit.ro/volkswagen-jetta-C36965475.html
                          sunt si motoare de 170 cu probleme, diferentierea se face dupa cod, nu dupa putere.
                          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                          Comment


                          • si care sunt codurile fara bube?
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Ar fi 2 coduri de motoare 2.0 BKP-140 de cai si 2.0 BMR- 170 de cai.
                              Zisesem eu mai jos 2 coduri.

                              Daca vorbim de probleme, lumea se refera la cele grave gen fisurare chiulasa, injectoare de plastilina s.a., ca probleme la general are orice motor din lumea asta. Trebuie sa alegi motorul cu cele mai putine probleme depistate si sa ai norocul sa nu faci parte din statistica precum primul caruia i se intampla ceva.
                              Last edited by mr.K; 22 June 2015, 09:34.

                              Comment


                              • PE 13 septembrie e un A klasse din 2000 cu motor de 1,6 benzina, Ac, tapitetrie piele textil, 4 geauri electrice ... 3000 de euro. Cu toata calitatea Mercedes, mi se pare enorm pentru o tigaie de masina veche de 15 ani. Una de 1,4 era 2500.
                                Stiu Mr k, nu avea rugina, dar portbagaj 390l (putin pt un monospace), suspensie de kko, la airbaguri parca nu excela (vreo 4) din anuntul din geamul masinii...
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google