Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scump s40 ala, nu merita atat.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Eu zic ca merita, adica la banii astia gasesti si un megan 3 si nu se compara, volvo e volvo, am mers cu s40 2004 parca si 300xxx km si este o masina solida rezistenta in timp, fiabil motorul mai ales cel de 1.6D

      Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

      Comment


      • din pct meu de vedere pretul s40-ului e mai mult decat onorabil la rulajul pe care il are. mai ales ca are si itpu facut foarte recent, nu mai trebuie sa bagi nici un ban in ea, eventual o revizie si cam atat




        asta mai e interesant dar din pacate w211-ele asta din cate m-am documentat eu pe forumul mercedes are mari probleme cu eletronica, pompa sbc care pica la un anumit nr de franari contorizate de calculator (costa 2 mii de euro) si cutia de viteze (3 mii de euro). se recomanda w211 cu facelift sau w210

        km-traju nu e mare, motorul poate rezista peste 1 milion de km daca e bine intretinut.




        merge luata si in rate

        si asta e extrem de tentanta. din poze arata perfect si oferta de finantare pare f atractiva

        Last edited by cristi....; 13 January 2016, 16:45. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • primu anunt , mertu de dolj mi se pare teapa , e prea ieftin . dati cautare google la nr de tel.

          o masina identica dar buna ca aia face 5-6000 euro.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • modelul ala fara facelift, w211, e foarte sensibil la 2 chestii: cutia cade daca nu se schimba uleiul la intervalul prescris de constructor si mai e pompa de frana sbc care cade daca nu I se schimba lichidul de frana la maxim 2 ani. oricum de cazut cade ca asa e proiectata, la un anumit nr de franari contorizate de un calculator sa trebuiasca schimbata, doar ca neschimbarea la timp a lichidului de frana accelereaza procesul. ambele costa 5 mii de euro. poate de asta o da asa ieftin
            Last edited by cristi....; 14 January 2016, 17:07.

            Comment


            • http://olx.ro/oferta/ford-mondeo-201...tml#954cf9b19d

              ieftin ??? nu as zice nu ...
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Alta full fara piele,trapa..etc..
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Ford cu maxi dot? Ala nu era Skoda? Lipsa de piele ar fi un avantaj pentru mine.
                  Dar full la ford de obicei vine cu badgeul ghia, asta vad ca nu are (sau asa e la generatia asta? )
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • unde-i full ??? scrie asa ceva ? fara multe dotari: xenon , piele , trapa , jante mai mari etc

                    mie imi placea km reali verificabili , an foarte bun si pret mic.

                    scuze , doar in titlu scrie :P , oricum daca nu a fost botita pare ok
                    Last edited by Costi-bc; 18 January 2016, 18:52. Reason: Automerged Doublepost
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • frumos anunt :P :http://olx.ro/oferta/vind-placerea-d...pel-vectra-olx
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                        Comment


                        • Prea sincer omu, de obicei, in dezinformare, este o tactica in a ascunde lucrurile mult mai grave......hmm folosirea pe drum forestier....da de banuit.

                          trimis de pe mobil
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • 6990 euro ?? nici vorba , pret negociabil , da face maxim 1000 euro poate.
                            A fost restaurata in mod sigur tabla aia nu rezista atata timp pe ea la cum arata.
                            Last edited by prometheus; 20 January 2016, 15:57.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • pentru pasionati , gen tiriac
                              nu pentru muritorii de rand

                              ps : bashina sinistra uitata printr-un sopron undeva...
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google