Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu a dat inapoi. BMW 320D de pe F30 are 184cp, dar cei de la BMW mai au si versiunea 320D EfficientDynamics (un fel de BlueMotion, asa cum are VW) care are 163cp si un CO2 mai mic.
    Asadar, masina din anunt este 320D EfficientDynamics.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • aha... multumesc pentru lamurire. eram cu inima franta.

      Comment




      • in 2015 noiembrie masina asta a fost facuta dauna totala de catre un sofer, s-a recuperat parte de la casco, iar epava a fost vanduta cu 4000 euri

        acum e pe autovit cu 9700 din cate vad, fizic in targ are hartia in geam de 10300 euro.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • nici nu zici ca a fost dauna totala

          Comment


          • Singura problema la dauna totala mi se pare faptul ca nu se specifica acest lucru in istoricul masinii, la modul oficial, ca titlu. Astfel, pretul ar fi mai mic si mai corect, nu la fel cu pretul unei masini fara accident in istoric.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • si asta si sa se specifice si ce se intelege prin ”dauna totala”

              una e sa fi fost afectata structura de rezistenta si alta o banala zgarietura dar pt ca masina s-a devalorizat prea mult zgarietura aia sa coste mai mult decat valoarea asigurata a masinii, cam cum mi s-a intamplat mie. 1 aripa, 2 portiere, un retus si aripa spate indreptata+vopsit = ”dauna totala”

              mecanic nu a fost afectat nimic, nici structura de rezistenta

              Comment


              • Colegii de la administrativ s-au inchinat cu ambele maini cand au vazut-o; s-au mai mirat cum de pasagerul a scapat cu viata la cat de lovita a fost in partea dreapta; bonus s-a mai si rasturnat
                Imi pare rau ca nu pot incarca poze cu factura emisa de men spre vanzare
                Incerc maine sa fac rost de pozele cu masina facuta dauna si cu fratele ei din curte, b500men
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Baga pozele..ne-ai facut curiosi![emoji2]
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • Deci din poze arata ca noua, nici nu sti ce cumperi.
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • Samsareala a atins cote nebanuite! Ti-o face de sta matza-n coada!
                      Cred ca totul este "masluibil" in ziua de azi! Multe sunt gata coafate si intinerite din occident.
                      Cred ca din 100 de masini aduse...cel putin 95 sunt gadilate.
                      Si mai e si "productia" autohtona...de genu` Dusterului de mai sus...

                      Samurache asteptam pozele cu bomba!

                      Si eu sunt tentat sa-mi iau un Duster...insa nou si varianta de baza
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Se observa la Dusterul respectiv din oricare unghi de fotografiere al bordului ca are airbag-urile frontale schimbate+ jegul alb de pe panoul de climatizare, tipic de airbag-uri sarite/praf de chit/etc, iar in pozele din fata se vad radiatoarele noi, iar numarul de inmatriculare e suferind putin... Alminteri, arata suficient de bine sa fie "afacerea anului"
                        L.E.: Parbrizul cu 'parasolar' fumuriu sigur nu e Saint Gobain-ul de fabrica, iarasi...
                        Attached Files
                        Last edited by megyes raul; 8 February 2016, 21:10.

                        Comment


                        • Ete setul de poze primit de la colegi
                          Grija mare ce cumparati
                          Attached Files
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Originally posted by darksid3 View Post
                            Singura problema la dauna totala mi se pare faptul ca nu se specifica acest lucru in istoricul masinii, la modul oficial, ca titlu. Astfel, pretul ar fi mai mic si mai corect, nu la fel cu pretul unei masini fara accident in istoric.
                            Corect!
                            Am doi prieteni care merg cu masini care au fost "dauna totala", dar au platit pretul corect pe ele.
                            E adevarat ca niciuna dintre ele nu a fost atat de rau cum este Dusterul din discutie...
                            Last edited by vitriol; 9 February 2016, 10:21.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • N-auzi domne ca e fara accident ?
                              Nu vezi bine anuntul ?
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Originally posted by megyes raul View Post
                                Se observa la Dusterul respectiv din oricare unghi de fotografiere al bordului ca are airbag-urile frontale schimbate+ jegul alb de pe panoul de climatizare, tipic de airbag-uri sarite/praf de chit/etc,
                                Deci, te-ai cam inselat.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google