Coltul Suparatilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Asa am spus si eu pana am scos becurile,filamentul era la locul lui doar ca se topisera spiralele acelea.

    Vai di capul meu da cum era.Am pastrat becurile sa imi aminteasca.Si pentru cine nu crede.

    Imi venea sa fumez o tigara dupa.Si nu sunt fumator.
    Last edited by john Q; 10 September 2013, 10:09. Reason: Automerged Doublepost
    "light up the darkness" Bob Marley

    Comment


    • #32
      Originally posted by mr.K View Post
      Deci gagica era asa beton, ca ai dat si bara fata de beton, ai ars si ambele becuri...
      Cata energie pozitiva/negativa
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #33
        @ dfy57 post 23:
        In pozele postate se vede ceva si mai naspa: nu cumva Skoda aia neagra are portiera de la sofer proptita in usa masinii de alaturi? Cred ca proprietarul acelei masini alaturate iti e vecin, are parasolar in geam...arata-i si lui pozele.

        Comment


        • #34
          Daca te uiti mai bine se vede ca avea loc in dreapta cat sa bage un tir, dar el tot lipit de aia din stanga sta.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Nu puneti la inima toata semnele mici care apar pe o masina care are deja ceva ani, cat timp nu au ca rezultat ruginirea accelerata.

            Zgarieturile pe bara fata/spate sunt safe, nu implica rugina.

            Normal ca toti ne dorim o masina impecabil, dar in orasele mari e greu sa o pastrezi asa.

            Ultimele patanii:
            -numarul din fata era cam sifonat, cred ca l-a pupat careva cu bara spate. O fi fost o gagica care a parcat in fata mea si la plecare n-a nimerit treapata 1 ci marsarierul. Nimic grav, 2 ciocane la numar si 2 semne mici pe vopsea. Asa ramane, nu bat drumul la asigurari pentru asta.
            -bara spate pe un coltul dreapta a fost atinsa si zgariata de s-a luat stratul ala negru si se vedea vopseaua gri dedesupt. Ca un bun roman ce sunt, am cumparat cu stilou cu vopsea neagra si totul e ok. Bine ca n-a infundat bara sau ca n-a crapata-o.

            Cand e vorba de tabla, ma preocupa. Pentru 2 zgarieturi pe portiera, am vopsit-o pe CASCO.

            Comment


            • #36
              Originally posted by ady_p View Post

              In alta ordine de idei sunt suparat pe Cosmote, cred. [...]
              Asta e problema generala in zona ta.
              Am niste prieteni in zona, stau chiar langa soseaua principala, aia care da in C.B. Aproape de fiecare data cand am fost acolo si a trebuit sa vorbesc la telefon, ca sa ma inteleg cu interlocutorul, trebuia sa ies afara.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • #37
                Eu sunt suparat ca de fiecare data cand duc masina la spalat mai observ cate o zgarietura noua capatata in parcare de pe la vecini sau de prin parcari la centre comerciale, de la destepti care dau cu usa in masinile altora. Si de fiecare data ia si da cu baton corector cu vopsea sau cu baton fix it pro ca sa nu se mai vada zgariata vopseaua sau sa afecteze tabla. Naspa rau!!!

                Comment


                • #38
                  Eu sunt suparat ca au prea multi bani de benzina si sunt pline strazile de masini de mergi 5 km in 30 de minute.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Niki View Post
                    Asta e problema generala in zona ta.
                    Am niste prieteni in zona, stau chiar langa soseaua principala, aia care da in C.B. Aproape de fiecare data cand am fost acolo si a trebuit sa vorbesc la telefon, ca sa ma inteleg cu interlocutorul, trebuia sa ies afara.
                    Ma repet, pana acum o luna n-am avut nicio problema. De o luna ne plangem toti cei abonati la compania asta si ma refer si la vecinii mei cu care am mai vorbit. Azi am primit si un raspuns oficial, cica in zona noastra statiile de emisie/receptie pe care le au functioneaza impecabil ...
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • #40
                      Eu sunt suparat ca le merge altora bine, nu ca-mi merge mie rau
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • #41
                        Eu sunt suparat ca le merge altora bine, nu ca-mi merge mie rau
                        Ahahhaha.
                        Mi-ai adus aminte de un coleg care era invidios pe salarul altuia si dorea sa fie adus si colegul ala la nivelul de mai jos.
                        Eu l-am intrebat daca asa o sa se descurce el mai bine cu banii.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google