Black Friday

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    La Lidl nu isi rup oasele lunea la prima ora, saptamanal?

    Comment


    • #62
      Cat costa o imprimanta 3040 v/b inainte de BF (nu faceti confuzia cu 3010 v/b ,,scrie sus in adresa 3040 v/b)...281,99...De BF au saltat-o la 411,23 si au redus-o "chipurile" de BF cu 33% la 275,52...
      Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like pcgarbage.

      Se observa evolutia pretului in ultimele 30 de zile.Cool,nu?
      Last edited by karlos12; 23 November 2013, 13:14.

      Comment


      • #63
        Pai era clar ca se vor face si magarii de genul...
        Cine era interesat de un anumit produs il urmarea cu cel putin 1 luna inainte de BF pentru a putea compara pretul before and after. Sunt sigur ca sunt destui care s-au aruncat ca guvidele la stanca...

        Comment


        • #64
          Eu am remarcat cum s-au cumparat iste tensiometre. Ce avea etichecheta cu reducere, stoc 0, alte produse mai ieftine si calitativ cam la fel, erau la vanzare.
          Spiritul de turma si bomboana colorata functioneaza perfect in vanzari. Da-i 10 lei reducere omului si va cumpara aproape orice, chiar de nu are musai nevoie, important e sa aiba suma aia in portofel sau pe vreun card.

          Comment


          • #65
            Eu mi-am luat o camera pentru masina de la emagsi un mp3 player tot pt masina. Camera avea pretul de la 549 lei la 275 lei (50%). Pretul de 549 lei era pe bune, urmaream camera de cateva luni bune

            Comment


            • #66
              Si mp3 playeru' cat a avut reducere? Am vazut ca erau reduse mult numai petardele Xplood , cele valoroase aveau pretul modificat simbolic, sa fie.

              Comment


              • #67
                Pai am luat un JVC cu 299 de la 499 pret de asemenea pe bune din cate am vazut si pe alte site-uri pe care le-am consultat anterior

                Comment


                • #68
                  Sa le stapanesti sanatos, ai prins oferte bune
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Black Friday in Romania nu s-a rezumat, anul acesta, doar la electronice si electrocasnice: comerciantii au scos la vanzare masini, cazi de baie si chiar cartofi la reducere.

                    Cel mai neasteptat discount l-au facut insa prostituatele din Buzau. Acestea au auzit la televizor de Black Friday si au decis sa aplice si ele conceptul, oferind clientilor o reducere de 70%.

                    “Azi nu-i costa pe clienti decat 15 lei. Ne-au dat idei bune astia de la magazine, e o ocazie sa ne facem clientela pe tot anul”, a declarat una dintre prostituatele care a participat la “promotie”.
                    Ce sa mai zici...

                    Comment


                    • #70
                      aia`i tata! s-au prins si cotoarbele ca asa se face treaba!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • #71
                        e unul pe trafictube, baiat simpatic de felul lui si care stie tot felul de vorbe spurcate, care le tine evidenta la scor...opreste, negociaza si pleaca mai departe.
                        e si asta un indice economic, nu?
                        are lumea bani? e cerere?

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by mr.K View Post
                          La Lidl nu isi rup oasele lunea la prima ora, saptamanal?
                          La LIDL black friday este pe 29 noiembrie.
                          Sunt cateva repere interesante:
                          - surubelnita 7,2V, cu acumulator - 49,99 de la 99,99 lei;
                          - compresor - 499,00 de la 999,00 lei;
                          - aparat curatare cu presiune - 99,99 de la 229,00 lei.

                          Or mai fi si altele dar acestea sunt printre cele prezentate pe site.
                          "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                          Comment


                          • #73
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by giowanny View Post
                              Pai am luat un JVC cu 299 de la 499 pret de asemenea pe bune din cate am vazut si pe alte site-uri pe care le-am consultat anterior
                              Daca l-ai luat de la eMag, e ala pe care l-am luat si eu in iunie tot cu 300 de lei si am primit si un stick cadou )

                              Comment


                              • #75
                                Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google