Black Friday

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Supriza remarcata de mine la emag era ca vindeau masinile de spalat cu reduceri de ~ 10% . Ce sa zic, mare reducere intr-o zi mare.

    Comment


    • #92
      La 1500-2000 de lei, 10% inseamna ceva! Nu au nici ei marja foarte mare la absolut orice produs.

      Comment


      • #93
        Nu stiu cum se face ca astia de la Carrefour isi permit un 20-25%, cand fac reduceri la masini de spalat, fiare de calcat etc.
        Cine se bate cu caramida in piept ca-s ai mai mari si mai tari, nu aia de la emag?

        Comment


        • #94
          Pai si steaua se bate cu caramida in pept ca sunt cei mai tari si mai mari, dar au rosu in gat si vanatai pe frunte

          In perioada in care am lucrat in Cora pe electrocasnice, Carrefour a avut intotdeauna prioritate pentru ca faceau comenzi extrem de mari catre furnizori si aveau cele mai bune conditii Probabil ca sunt inca buni, emag are marketing mult, reclama, etc

          Comment


          • #95
            Originally posted by PCH View Post
            ..., emag are marketing mult, reclama, etc
            ... la fel ca şi Samsung !

            Ridicat astăzi cele două produse comandate în isteria de Black Friday :
            - Stand răcire laptop (39 lei)
            - Lanternă Varta cu încărcare solară sau dinam (35 lei)

            Modest, dar mulţumit !
            Attached Files

            Comment


            • #96
              Nu înțeleg unde bați. ...mai mult ca Apple nu are nimeni!

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

              Comment


              • #97
                Apple-produse infecte ambalate frumos. Orice produs echivalent de la orice alt producator - mult mai ieftin. Cat despre Carrefour, intr-adevar, astia cumpara cateva tiruri odata, de aici si reducerea mult mai mare. Emag cumpara cateva zeci/sute cel mult.

                Comment


                • #98
                  pcmadd.ro BF a inceput aseara si continua si maine.

                  Comment


                  • #99
                    Pentru cine intereseaza: la VODAFONE BF e vineri 29. Si e mai bine sa vizitati locatiile LOR... e treaba si online sau la parteneri dar...fara mai multe detalii.

                    Comment


                    • Originally posted by razvanamza View Post
                      Apple-produse infecte ambalate frumos. Orice produs echivalent de la orice alt producator - mult mai ieftin. Cat despre Carrefour, intr-adevar, astia cumpara cateva tiruri odata, de aici si reducerea mult mai mare. Emag cumpara cateva zeci/sute cel mult.
                      Ei na... Si aston martin e infect. Orice produs echivalent de la alt producator evident ca este mult mai ieftin.
                      Eu nu-s "habotnic" in ceea ce priveste tehnologia sau vreo marca anume, doar ca Apple chiar sunt de top si eu iau produse de la ei, cand am nevoie si este cazul.
                      Mai ai putin si ii compari cu Eboda.

                      Comment


                      • 99% dintre cei care hulesc apple isi doresc sa aibe un 5s, un ipad sau macar un mac
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • @amza: Te-ai document sa vezi ce inseamna Emag? Cine are parte majoritara? Sau asta nu conteaza?
                          Carrefour de la cine crezi tu ca ar cumpara?

                          @sam: cine poate face o comparatie decenta intre produse, nu arunca cu rahat in celalalt pt ca nu are niciun motiv.

                          Comment


                          • Iaca oferta noua, Hării ap !
                            Attached Files
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • Originally posted by 827sam View Post
                              99% dintre cei care hulesc apple isi doresc sa aibe un 5s, un ipad sau macar un mac
                              Nu este in totalitate adevărat. Eu am si aifon si s3...diferența de preț data pe aifon nu o găsesc in utilitatea produsului, ba din contra....vrei sa printezi un fisier din aifon plin bluethoot, nu poti doar daca te cari cu cablul de date, pentru ca el este compatibil doar cu alte produse Apple. Si multe alte neajunsuri....ca arata mai bine si e mai stabil e alta discuție. Vrei sa completezi o chestie pe o pagina de internet de la un desktop Apple, nu poți, pentru ca nu accepta Internet Explorer si doar rahatul de safari....sunt patit. Mai vreți? ))

                              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                              Last edited by PCH; 28 November 2013, 15:19.

                              Comment


                              • Eu ma aflu printre cei 1% care au scapat de iPhone, in mai putin de o saptamana Nici la pret de Samsung S4, nu l-as lua. Marketingul lor ma lasa rece, dintr-o multitudine de motive atat obiective, cat si subiective.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google