Black Friday

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru vitejii care sarisera pe mine inainte de BF de saptamana trecuta: "Sper sa folositi achizitiile cu placere".
    Un articol foarte interesant, scris de George Buhnici aici. Nu are rost sa revin cu alte comentarii, sa va explic ce si cum; daca tot sunteti impotriva cumparaturile de peste ocean sunt pentru voi, asta ca sa nu mai sune viitorul atat de trist.

    RUSINE pentru evomag. De doua ori!
    Prima data mi-au anulat saptamana trecuta comanda pentru un trepied, desi mi-a fost confirmatat atat pe e-mail, cat si sms.

    A doua lovitura a venit in seara asta, au crescut pretul pentru un HDD extern de la 299 la 519 lei si l-au pus la reducere de 52%.
    Evident ca mi-au sters mesajul si am fost blocat pe pagina lor de Facebook.
    Niste mizerii de oameni! Nu am avut incredere in ei niciodata, iar acum mi-am confirmat suspiciunile.
    Attached Files

    Comment


    • Originally posted by razvanamza View Post
      Ai report. Nu-i treaba ta ce-am lucrat eu, si unde. Mai ales nu-i treaba ta, ca moderator, sa jignesti userii! Si Emag nu-i nici pe departe printre cei mai mari. Statisticile sunt de vanzari, dar depozitul in sine nu-i musai sa fie al lui Emag. Veti vedea ca daca rezervati un anume produs aflat in stoc la toti, brusc apare "limitat" pe toate site-urile online. Oare de ce?
      Despre iphone5s era o gluma. Deh, posesorii de gunoaie de-astea nu prea inghit glumele de acest tip.
      Tu te-ai laudat ca ai lucrat in IT, nu eu. Daca n-ai minimum de cunostiinte sa stii ca emag, flanco si asesoft sunt cam una si aceeasi, eu ce sa mai zic... Ca ai fost director? Poate asistent manager? Daca tu nu stii lucruri esentiale din industria asta, oare ce ai fi putut lucra? Dar vorbesti de parca ai stii cu ce se mananca. Acum vezi buba?

      Posesorii destepti de telefoane nu isi reflecta bunastarea din posesia unui produse, ce de altfel se afla in mainile tuturor. Eu am oameni ce lucreaza pt mine, insa au 5s, iar eu un iphone 4, de 8g, luat gratis de la vodafone. Deci, nu-mi vinde povesti de adormit curcile, ca nu-i cazul.

      Ps: o sa vb sa-mi scoata verzeala, sa va pot injura la liber, pe voi astia lingai fara motiv, posesorii de bunuri absolute, ce-i al meu e cel mai tare, am citit in formula as ca daca iei coacaze pe stomacul gol poti face sex mai bine cu vaca vecinului si sunt sigur de asta, cs doar am citit!

      Comment


      • Nebunie la Lidl.Ora deschidere:8.Pe la 7 am trecut pe acolo.Ce sa vezi? Parcarea plina de masini,efectiv nu era nici un loc liber.Si culmea BF-ului.Oamenii dormeau in ele asteptand ora de deschidere.O masina de politie statea parcata pe trotuar,politaii asteptand si ei ori vreun scandal de BF ori vreo tigaie la reducere.Am revenit pe la 7:50.Se intra in grupuri de cate 10.Ce sa prinzi la raft? Trebuia sa fii luptator de sumo ca sa ajungi ori sa fi stat la coada cu vreo ora inainte sa intri printre primii 10.Multe produse nu erau deloc la raft si lumea se plangea mai ales de lipsa friteuselor la 50 lei.Probabil si le pusesera deoparte angajatii.Curatator cu presiunie? Vreo 4 bucati care au disparut ca prin farmec sub navala primei serii de 10.Inghionteli,injuraturi, babe asudate, barbati trimisi de sotii pentru a pune mana pe aparate de facut gogosi,imbulzeala mare, ambulanta stand la panda pentru a salva lesinatii.Jungla BF.
        Last edited by karlos12; 29 November 2013, 09:59.

        Comment


        • Black friday la KFC pentru cine e interesat. Cumperi un meniu și îl primești pe al doilea gratis

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          sigpic

          Comment


          • Hahahahhaha!

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • Tare asta cu kafeceu )
              Cezar, ai report ! Acuma ma duc sa culeg coacaze !
              La benzinarii nu e vreo vineri d.asta neagra?

              Comment


              • Cata tu parca ai în fiecare zi Black friday la carburant... Aka GPL, mai rău de noi ăștialalți... Lasă că o să avem și noi

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                sigpic

                Comment


                • Pentru cei care inca nu s-au incaltat de iarna:



                  Anvelope ieftine cu montaj gratuit in Bucuresti. Cumpara si plateste online anvelope in rate si beneficiezi de transport gratuit oriunde in tara.
                  Saab 9-5 Aero

                  Comment


                  • Originally posted by bGy View Post
                    Black friday la KFC pentru cine e interesat. Cumperi un meniu și îl primești pe al doilea gratis

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                    E valabil doar la meniul de aripioare. Mare sau mediu.

                    Sent from my MB525 using Forum Runner
                    My Ride ! B - 29 - TmT

                    Comment


                    • nemancatilor, au aia pe stoc niste aripioare decongelate cam de mult timp si trebuie sa scape de ele
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Sam,daca mananc acasa,sunt ok,iar daca mananc in oras sunt nemancat,este?
                        Reformuleaza data viitoare.

                        Sent from my MB525 using Forum Runner
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • Era un fel de ... gluma
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Daca sa mananci la KFC inseamna sa mananci in oras....

                            Cica sunt totusi unii care au prins surubelnite electrice cu 50 de lei la Lidl. Nu sunt siguri ca le trebuie dar, sa fie acolo...
                            Sunt invidios pe ei, am sa merg sa-mi cumpar 3 surubelnite din alea, ca probabil nu-s prea rezistente.
                            Last edited by mr.K; 29 November 2013, 14:05.

                            Comment


                            • Aripioarele stricate, surubelnitele firave, strugurii acri...
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Cat era reducerea la struguri?

                                Cei pe care ii vedeti la Lidl ca-si rup oasele sunt in general posesori de dughene, care or sa va vanda cu ceva adaos surubelnita, tigaia, floarea la ghiveci, lada de scule...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google