loganisti asupriti de mame...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gusi nu exista transport in zona respectiva si daca e e de genu schimbi 2-3trasee... Si ca sa ajunga pana la firma sunt 25-30km... Azi pe la 18:00 mi-a zis sa mergem la firma cu marfa(luata la pranz) i-am zis ca ma duc singur si a facut o fata daia lungaaaaaa... I-am repetat ca ma duc singur ptr ca mi-a ajuns deja un drum cu ea in masina si doua drumuri cu ea e prea extenuant deja...
    de obicei ma duc singur la marfa dar azi a vrut sa mearga cu mine in loc sa plece cu taicamiu ptr ca eu am AC
    stiu daniel ca e greu si o inteleg ca e oarecum traumatizata , bine ea e si o fire pesimista... dar trebuie sa priceam ca eu conduc altfel decat taicamiu cu mine nu sa intamplat nimic nici o data eu am o masina cu abs si airbaguri si sigura... ea a avut accidente in masini vechi nesigure si cu starea tehnica ``pusa sub semnul intrebarii``
    Last edited by SoNyKeL; 30 July 2008, 01:26.

    sigpic

    Comment


    • Lasa...O mama ai!Sa-ti traiasca ca ti-a dat viata!Nimeni nu e perfect!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Deci prea tare...Sonykel te inteleg frate prea bine..Si a mea mama e la fel..Mereu pune ma frna nu vezi ca ala incetineste..Din minut in minut mergi mai incet , ai grija la aia..Ai grija la ailalta...
        m-a scos si pe mine din sarite acu vreo 2 luni de am oprit masina...Am coborat si m-am dus pe jos am lasat-o acolo...Eram cam la 5 min de casa(are carnet da n-a condus nici macar odat)..Bine ca macar a stiut sa inchida masina
        low....&.....slow

        Comment


        • Bai frate,e mai rau ca pe ala cu neveste!Pai acolo,de bine de rau iti b......-n ea de femeie la o adica,dar aici,ce sa-i faci mamei tale,cel mult sa ii tipi in urechi"TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ACI!"si atat.
          Mama nu mai traieste,si tata nu se urca in masina mea.Singur Mihai,baietelul meu,mi-a strigat din spate la o frana la limita,cu toata forta celor patru anisori ai lui:"Tati,nu sparge masina!".Cat eram de speriat si de agitat,tot am ras cu pofta.

          Comment


          • Eu ce sa mai zic.. Am doar 15 ani dar tot bag bani in masina.. Deh. Pasiunea! Tata ma sustine(dar a zis sa termin cu examenele astea acum), dar mama e teroareee! Mi-am luat un player de 300 ron cu mult scandal si multe argumente(din burta) si rugaminti! Vreau sa mai pun diverse module, difuzoare spate, sa actioneze stergatoarele la sprituitoare, dar pur si simplu nu se poate! Fara sa intervina tata sunt ca si mort ) Zice ca stric instalatia electrica a masinii de parca as fi incepator. Am pus 2 module smd la pedalier si la picioare pasager, si atunci mi-a zis ca din cauza alora o sa ia foc masina si ca ea nu se mai urca in masina din cauza asta )) Cum am mai spus, NOROC CU TATA!
            Toate lucrurile bune dureaza putin!
            http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google