A Mai Căzut O Stea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-FENS View Post
    Cati din voi ati auzit de copilul asta,pana sa moara?E tragic ce s-a intamplat,dar nu cred ca era chiar un star.

    Alin0007-Deocamdata si asta e tot un accident.
    Vedeta nu e .. dar e strigator la cer modul in care a murit .. si ptr asta lumea e foarte frustrata .. ca stim cu toti ce inseamna justitia in Romania .. dar sa speram ca nationalitatea lui o sa ii aduca dreptate ..

    Comment


    • Neata!
      Dreptatea ca dreptatea Mihaitza... eu vreau ca numele de BUTOANE sa-l vad numai pe cruci in cimitir!!

      Comment


      • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
        Vedeta nu e .. dar e strigator la cer modul in care a murit .. si ptr asta lumea e foarte frustrata .. ca stim cu toti ce inseamna justitia in Romania .. dar sa speram ca nationalitatea lui o sa ii aduca dreptate ..
        Nationalitatea lui.Unde era nationalitatea diplomatului american cand a murit Teo Peter.Atunci de ce nu a venit FBI-u sa judece cazul.Au zis "descurcati-va singuri" si cand noi am zis ca domnul diplomat este de vina au venit ei si au spus "nu puteti dovedi ca teo peter a fost in acel taxi"
        Mie toata povestea asta mi se pare un BULLSHIT.Intradevar e mare pacat ca a murit omul dar se pare ca nu a murit din cauza lu' "butoane" ci din cauza ca a stat 4 ore pe o targa la giurgiu si inca vreo 8 la bucuresti pana l-a bagat cineva in seama si atunci cand l-a bagat in seama era prea tarziu.
        Cit despre butoane la cum e justitia de aici o sa ii dea cativa ani pt lovituri cauzatoare de moarte.
        Multa lume se intreaba "de ce a venit el sa joace in romania".Sunt fan al baschetului , stiu ce este un baschet de liga mare si ce nu , ce insemna sa joci "and1" pe strada dar pentru un om care a venit in romania sa joace baschet insemna ca la el in SUA era un muritor de foame.
        Fara Semnatura.

        Comment


        • Pai de ce nu e vedeta? Iti spun eu, pentru ca in Romania sunt promovati dobitoci pentru alti dobitoci! La tv il vezi doar pe becali, dodel, borcea, sanzi, poponetz, moni si iri!!! Ca o paralela, cati gimnasti/gimnaste din actualul lot national cunoasteti? Daca nu ar mai fi Catalina Ponor si Dragulescu nu as mai sti sa dau niciun exemplu! De ce?? Pentru ca nu prezinta nimeni ce fac fetele alea la antrenamente tot anul....le arata (cu noroc) la tv in caz ca mai castiga o medalie la olimpiada sau mondial. Strigator la cer este faptul ca acel tanar, venit din SUA a murit aici in special din cauza sistemului medical ingrozitor, inspaimantator! Se poate intampla oricui, mie, tie sa ai nevoie de spital, de ingrijiri si poti muri cu zile....asta este problema si nu ca se implica FBI, sa se implice, normal! E cetatean american iar AMERICA isi respecta cetatenii spre deosebire de "carpatan gardan"!

          Comment


          • de cat de mult respect au, la ei exista scoli pt saraci si pt bogati, te pedepsesc cu puscaria daca indraznesti sa-ti cultivi propriile legume, nu cele modificate genetic, in fapt avem de-a face cu suma, produsul si factorialul respectelor...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Seba, nu te contrazic, dar o dam in tabu deja )

              Comment


              • Marco Simoncelli (24 de ani, Honda) a decedat astăzi la spital după ce a fost implicat într-un accident şocant în cadrul Marelui Premiu de Moto GP de la Sepang.

                Acesta a pierdut controlul motocicletei sale şi a căzut chiar în faţa americanului Colin Edwards (Yamaha) şi a multiplului campion mondial Valentino Rossi (Ducati). Cei doi nu l-au mai putut evita, iar Simoncelli a rămas la pămînt. Casca i-a sărit de pe cap în momentul impactului şi nu l-a mai putut proteja. După jumătate de oră de la accident, oficialii au luat decizia de a anula cursa, oprită după numai două tururi. Edwards s-a ales cu un umăr dislocat, în timp ce Simoncelli a fost transportat de urgenţă la spital.
                Simoncelli a făcut un stop cardiorespirator din cauza impactului puternic şi a loviturilor grave la cap, gît şi piept. A fost intubat imediat, iar manevrele de resuscitare au durat aproximativ 45 de minute, dar au fost în van. La ora locală 16:56 (n.r. 11:56 în România), a fost declarat oficial mort", a explicat medicul italian Michele Macchiagodena într-o conferinţă de presă.

                Deci nu pot sa cred.....

                Comment


                • pacat, mare pacat ca a murit...era tanar, avea potential...nu am cuvinte...
                  DUMNEZEU SA TE IERTE, SUPER SIC!
                  DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                  sigpic

                  Comment


                  • Mie nu mi-a venit sa cred cand am vazut stirea.
                    Mare pacat.
                    Fara Semnatura.

                    Comment


                    • Dumnezeu sa il ierte !! Am ramas masca cand am vazut la tv .
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa se odihneasca-n pace. Si din cand in cand sa-i dea o tura prin Rai pe cei care doresc de pe-acolo. Astia nascuti cu benzina-n sange sigur nu vor sa le plangem de mila...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          imi tremura mainile cand postez asta.

                          atentie imagini dure

                          P.S. motocicleta lui Valentino Rossi l a lovit in cap iar C.Edwards in spate
                          Last edited by alessandro; 23 October 2011, 22:36.

                          Comment


                          • RIP-Marco Simoncelli
                            ce accident stupid
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • ce poate fi si in sufletul lui Vale numai el stie. nu se mai termina nenorocirile odata. unde dai auzi numai de morti si de tragedii

                              Comment


                              • Am vazut in direct azi dimineata cursa pe digi sport, sau ma rog, ce a fost asta , pentru ca nu o poti numi cursa. Tragice momente. Regizorii de transmisie nu au dat deloc reluari cu accidentul. Stiau ca erau foarte socante. Toti sperau ca totul e ok, dar nu a fost sa fie. Si cand te gandesti ca era un prieten foarte bun de al lui Valentino, si tocmai el i-a aplicat lovitura fatala. Tragic!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google