A Mai Căzut O Stea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chauncey Hardy a murit azi intr-un club din Giurgiu. Se pare ca agresorii sunt persoane de etnie rroma. Clanul lui Butoane care conduce tot orasul alaturi de primarul Iliescu. Si ziceai ceva de rasism Seba? Stau aici si stiu ce si cum... a ajuns sa-mi fie frica sa mai vb cu vreo fata ca cine stie de cine dau. Chiar la mine in liceu a fost batut un baiat de clasa a 9-a, tot de tigani...
    Attached Files

    Comment


    • Salut.
      RIP-Chauncey Hardy

      am vazut la tv,reportajul...........am ajuns sa fim din ce in ce mai rai.............pacat ca se intampla asa ceva.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Ce o fi cautat copilul asta sa vina in Romania taman din Statele Unite :|...Dumnezeul sa-l ierte!

        Comment


        • Dumnezeu sa-l ierte !
          Acum un pic de off-topic .. ma uitam aseara la un documentar la TV si statisticile prezentate acolo spuneau ca in 50 de ani , daca rata natalitatii ramane aceiasi , tiganii vor depasi 50% din populatia tarii .. iar daca ajung toti cum sunt astia care omoara , fura , violeaza .. adica fac numai rele .. e clar ce o sa se aleaga de Romanika .. eu zic sa ne punem pe facut copii ..
          Si ca sa nu primesc iar cartonas .. nu am nimic cu tiganii si ungurii , dar nu-i suport ! Amenda-ti-ma

          Comment


          • RIP Chauncey .. foarte trist ..
            Last edited by crististreulea; 10 October 2011, 16:38.
            Nu conteaza unde ajungi .. ci calatoria pana acolo ..

            Comment


            • Acum citeam undeva ca baiatul asta era stalpul familiei, familie numeroasa care traia din ce trimitea el acasa (cu toate ca imi e greu sa cred asta, asa scrie presa)! La 23 de ani sa fi omorat intr-o tara straina, pe un alt continent dintr-un motiv aiurea'n tramvai...groaznic, sper ca netrebnicii care l-au omorat sa fie judecati cu adevarat, poate intervine ambasada SUA si au pus-o!

              Comment


              • in tara asta daca ai bani si .... tare..........................D-zeu sa-l odihneasca in pace!
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Off: Sa va dau o veste? Butoane a dat spaga si a scapat;).

                  On: Dumnezeu sa-l ierte!

                  Comment


                  • de butoane asta nu se-ndura nimeni sa-i rupa tasta definitv? nici eu nu-s extremist, dar un nebun cu pusca cu luneta n-ar strica...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Cine se baga Seba la el?Are cineva curaj? Eu as avea ... dar maine sa-mi iau familia si sa ma mut in China. Astia vin cu topoare, sabii, pistoale. Si vin 2 -3? Vin cte 20-25 de insi la o bataie...

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        ... poate intervine ambasada SUA si au pus-o!
                        Asa cum a intervenit si in cazul Teo Peter?
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Stanga- Floricel baiatul lui Butoane
                          Dreapta -Gypsy cel care l-a omorat.
                          http://www.facebook.com/profile.php?id=100001926237827 -Floricel
                          http://www.facebook.com/gypsanu -Gypsy

                          Cica s-ar fi predat singur Gypsy asta...
                          Attached Files

                          Comment


                          • Sa nu comparam un accident nefericit de masina cu acest caz. Si romani de ai nostrii au omorat oameni din culpa cu masina si tot cu 3 ani cu suspendare au scapat. Asa ca prea mult tam tam cu acel caz.

                            Comment


                            • Cati din voi ati auzit de copilul asta,pana sa moara?E tragic ce s-a intamplat,dar nu cred ca era chiar un star.

                              Alin0007-Deocamdata si asta e tot un accident.
                              Last edited by D-FENS; 11 October 2011, 00:09.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Reprezenta Giurgiu peste tot... si plus de asta sunt implicati membrii ai clanurilor mafiote...ok...se termina aici..Odineasca-se in pace!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google