A Mai Căzut O Stea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tare ciudata decizie a mai luat si fata asta....parca nu imi prea vine sa cred ca mandalina manole s-a sinucis :|....pacat de copilul ala!

    Comment


    • nubai oamenii slabi se sinucid. si cu pastile. daca tot te ai hotarat sa faci asta fa o sa fie repede si fara durere macar.

      Comment


      • Nu conteaza cum o faci,o faci si gata!Rezultatul e acelasi...Eu nu as judeca pe un om care-si ia viata,nu ai cum sa stii prin ce trece in momentul acela.Fiecare avem punctele noastre slabe,nu stii ce-ti rezerva viata.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • nu judec. dar este o dovada de slabiciune. o slabiciune, ma bine zis frica de a infrunta problemele care te afecteaza.
          eu consider ca trebuie sa ai foarte mult curaj si vointa pentru a face asa ceva. de aceea conteaza si cum o faci. adica sa fie fara suferinta. gata nu mai discut ca e deja macabru

          Comment


          • nu mi-a venit sa cred cand am aflat dimineata.. pacat ca a murit .. oricum ar fi fost modul..

            Dumnezeu sa o ierte!!

            Comment


            • nici mie nu mi-a venit sa cred. dar sunt de parere cu d-fens sa nu judecam. nu stim ce probleme a avut. chiar daca pentru nicio problema nu trebuie ajuns la gestul asta, s-a intamplat si gata. Dumnezeu sa o odihneasca !
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • Dumnezeu s-o odihneasca-n pace
                Pacat,am crescut cu o parte din cintecele ei,am pierdut inca o STEA
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • vad ca se transforma in altceva discutia asta si nu e deloc normal...nu trebuie sa catalogam noi oamenii care se sinucid drept lasi!fiecare om are problemele lui,cu siguranta madalina avea o problema pe care ea o considera extrem de apasatoare si probabil a cedat psihic!eu inca consider moartea asta suspecta....imi este greu sa cred ca sa sinucis!mare pacat de tineretea si frumusetea ei si mai ales de copilasul ala care o sa creasca fara ea,iar ea nu o sa isi vada copilul mare niciodata!

                  Comment


                  • am vazut acum la realitatea.
                    tocmai terminase un album si nici un post de radio/televiziune.casa de discuri nu era interesat in promovarea acestui album

                    Comment


                    • Dumnezeu sa o odihneasca in pace!
                      Pacat de ea, pacat de tineretea ei si de ce a facut o pana acum. Inca nu-mi vine sa cred ca Madalina nu mai e. Mai avea multe de spus si de facut in lumea asta.
                      Cat despre casele de discuri si tv nici nu pot comenta. Ei oricum promoveaza doar prostia si toate tarfele si cocalarii din showbizz.
                      inca o stea cazuta:( imi pare foarte rau. era atat de frumoasa si vesela. pacat
                      Last edited by Alin0007; 16 July 2010, 18:23.

                      Comment


                      • Marele actor a Tony Curtis murit la varsta de 85 de ani .
                        Attached Files
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Din pacate, se pare ca marele Adrian Paunescu e intr-o stare precara....
                          Drept pentru care, in numele lui, va propun "ruga pentru parinti" !!!!!!

                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                          si....

                          ..POWER PLAY-UL ..: http://www.youtube.com/watch?v=rqZeV...eature=related

                          SI...PARTEA CEA MAI TARE....EVER FOR EVER : http://www.youtube.com/watch?v=hQCzt...eature=related

                          Evocarea Revolutiei romane din 1989 pe fundalul muzical al cantecului "Si totusi iubirea" de Majai Gyozo (Cenaclul Flacara).


                          Last edited by sibianul; 4 November 2010, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Moare o fosila comunista, un lingau, dar un mare poet... important este ca a reusit sa o fereasca de nevasta-sa de puscarie! Mi-e greata de omul asta, mereu mi-a fost...

                            Comment


                            • eu vorbeam strict de poeziile si de cenaclul flacara.......au fost the best !
                              Ca a fost si lingau..asta e altceva...sa vedem partea faina a chestiunii!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Pe vremea aia daca nu te dadeai bine pe langa conducere(ca si acum,dealtfel...nu s-a schimbat nimic) nu ajungeai departe.Paunescu macar a promovat muzica folk(si alte genuri specifice) si cantareti adevarati.Aia era distractia atunci,Cenaclul Flacara.Sa fiu sincer imi pare rau ca se afla in aceasta stare.As vrea sa cred ca va scapa,ca va trece de aceasta cumpana grea...
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google