Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fraer ala cu trenu' c-a oprit, trebuia sa le-o dea naprasnic.
    Last edited by Kojak; 11 January 2015, 17:35.

    Comment


    • Daca ie cunoscatori in zona, vreau sa incerc o ghidusie, daca tot mi s-a oferit ocazia. Scaune de Laguna3 pe ligheanul autohton. S-ar putea?

      Comment


      • Impossible is nothing, cum ar spune fratele mai mic, Dassler.

        Daca ai timp si chef, vezi ca-i un nene care si-a pus de E-Klasse. Gasesti topicul la "My ride", dar e vechi.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • sigur ca se poate cu niste adaptari la prinderile sinelor.
          daca s prea late mai tai din ele , da le draq.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Originally posted by Kojak View Post
            Si tu, Brutus?
            "sorry to disappoint you", dar am vorbit cu altii mai destepti decat mine silipseste doar o virgula.

            "...mai e un prost cu o astra break, pe care a facut-o varza din vina lui..."

            Comment


            • Am cautat loganul cu pricina, nu am dat de el, nu am avut rabdare, maybe ) Oricum, proiectul (care din masuratori se arata la limita) va include o cotiera de Fluence in combinatie cu scaunele de Laguna 3. Acu' sa ma documentez in legatura cu adaptarile alea la sine! Daca aveti cunostinta de cineva care a facut asta si are vreun jpg, va rog sa imi dati un pm.

              Comment


              • n-ar fi mai bine sa strangi banii si sa-ti cumperi o masina ?
                un "logan" coafat tot "logan" ramane.

                Comment


                • Urmeaza si o alta masina, da' asta e alta poveste. Ligheanul ramane prima mea masina, poate suna a cliseu, da' asta la mine moare ) In plus, 2 scaune si o cotiera, nu sunt o avere, un capat de lume.

                  Comment


                  • http://www.thedetroitbureau.com/2015...inues-to-drop/ In sua scad preturile la carburanti cu 55% in cateva luni, cresc vanzarile de camioane mari cu V8uri... SI daca cresc preturile la loc ce fac cu ele?
                    The recent reductions in gas mileage likely reflect the large and continuing decreases in the price of gasoline,” Sivak said.
                    Gasoline prices have dropped 55% since the September, which as helped by trucks and utility vehicles more attractive. The popularity of trucks and SUVs are expected to prevail again in 2015 when sales of light vehicles are expected to climb for the sixth straight year, reaching pre-recession levels.
                    While the slide has hastened the sale of full-size pickups and sport-utility vehicles, President Barack Obama reminded Americans that these prices are only temporary and families shouldn’t change their lifestyles based on the current trend.
                    “I would strongly advise American consumers to continue to think about how you save money at the pump because it is good for the environment, it’s good for family pocketbooks and if you go back to old habits and suddenly gas is back at $3.50, you are going to not be real happy,”
                    Last edited by einstein1984; 12 January 2015, 15:35.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Le vand si isi cumpara Logan nou.

                      Comment


                      • americanii nu gandesc prea mult. de aia nu se iau de teroristi de la ISIS. le merge bine. ala e singurul motiv al scaderii petrolului. s-au dus baietii buni de la isis in "casa" altora si acum vand ce-au gasit prin casa la pret de praduiala. si cei care isi vand petrolul lor nu mai pot cere prea mult. am intales ca ISIS vand cu 40 de "coco" pe baril. ce aia a lor... de haram a venit, de haram se duce.
                        daca ar scapa americanii de astia, ar creste pretul instantaneu, de aia nu vor. dar ce va fi cand se va termina rezerva ?!

                        Comment


                        • Si pe aia ai lor de extrag petrol in Texas, in Golf, cine ii despagubeste pentru diferenta de pret, daca guvernul USA ar lasa deliberat pretul sa scada, cum zici? Doar nu crezi ca presedintele american e ales de obicei pentru ca e destept, frumos si vorbeste bine?
                          El tre' sa apere interesele alora de i-au platit campania.
                          Last edited by mr.K; 12 January 2015, 16:35.

                          Comment


                          • De ce sa ii despagubeasca? Ies in pierdere?
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Cu vreo 50 $ pe baril.
                              Acusi cheltuie Obama vreo 20 de miliarde atacand ISIS, dar nu-i problema, ca banii sunt publici. Creste barilul la loc ca pret, Exxon si altii incaseaza niste bani in buzunarele private, toata lumea e multumita.
                              Last edited by mr.K; 12 January 2015, 16:56.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google