Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mumus View Post
    spaga nu am dat niciodata.

    Sent from my Nokia 3310 using Morse.
    foarte rau!



    in alta dezordine de idei, se pare ca zvonistica la romani e inca sport national, deci la loc comanda:

    http://www.promotor.r o*/masini-noi/...legea-13806067

    de-aia tot intrebam daca a aparut ceva in monitoru' oficial...vis-a-vis de sumele alea mari

    *ro, fara spatiu in link

    Extras:

    "Aşa că ne-am mai uitat o dată la textul legii şi am cerut şi opinia Poliţiei Române. Iar rezultatul este următorul:

    „Informaţiile care au apărut în ultimele zile în presă sunt eronate. Singurele modificări sunt cele care au fost publicate în Monitorul Oficial şi vor fi puse în aplicare în data de 14 februarie 2015”, au declarat surse oficiale din cadrul Poliţiei Române
    pentru ProMotor.

    Cu alte cuvinte, amenzile NU au fost majorate odată cu noile modificări aduse Codului rutier. În schimb, valoarea amenzilor a crescut în 1 ianuarie 2015, când salariul minim pe economie a fost majorat la 975 de lei.
    "
    Last edited by Kojak; 6 February 2015, 18:04.

    Comment


    • De ce sa dau spaga? Sa incurajez nesimtirea...

      Sent from my Nokia 3310 using Morse.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • sa ne "fie bine" si de-o parte si de alta.

        Comment


        • daca eram politist, imi placea si mie, incurajam datul...

          Sent from my Nokia 3310 using Morse.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Originally posted by mumus View Post
            daca eram politist
            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


            Sent from my CIP 03 using my socks.

            Comment


            • Mi-a ajuns premiul de la Cestrin, 250 lei, 125 in 48 ore. Din octomvrie, cum ar zice nea' Caisa, vecinul meu. Asa m-am bucurat.

              Comment


              • Originally posted by 30_VLD View Post
                Asa m-am bucurat.
                ...de numa!

                Comment


                • Originally posted by Kojak View Post
                  https://www.youtube.com/watch?v=vOZztHuPfmg

                  Sent from my CIP 03 using my socks.
                  Clar! Astia o duc bine, am si vreo 2 vecini politisti, in liniste fac treaba...ptr ei.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Culmea e ca mi-a venit postasul cu unu' de la militie Ca deh, confirmare

                    Comment


                    • Mai trăiește Bercea?

                      Comment


                      • E mort...de beat La pensie, cred. A luat-o grav in ultimii ani, cand iesea din tura, il asteptau clientii in parc la bodega aia )

                        Comment


                        • Bah ce terorist era ăla la apogeu' carierei, tot orasu' stia de frica lui.
                          Io'l știam din povesti, nu știu dacă l-am vazut vreodata live.
                          Da' cică era spagar, deși făcea pe terminatoru'.

                          Comment


                          • Pe sistemul "lucruri pe care le poti face cu o Frontera".
                            Attached Files
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Daca-i bagi o lama, si cu loganu' poti lucra la modu' asta.

                              Comment


                              • Daaaaa... O lama Gillette.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google