Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma, daca veniti in Brasov, cautati pizzeria/saormaria Pepperoni, eu zic ca este dementiala, carnea este doar pulpa de pui, cu condimente de ei stiute, sosul iute o nebunie. Mama ce pofta mi-am facut, merg maine dimineata sa iau una gigant va fac poza la ea dimineata ?

    Ps : noapte buna va spune Ildikò
    Last edited by mumus; 3 March 2015, 23:48. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by vitriol View Post
      Kojak, pateurile sunt in cuptor.
      ...si de-atunci, liniste deplina!

      zi dom'le Kum Fu pateurili, is pe gustu' tau, ori ba?

      Originally posted by mumus View Post
      Ps : noapte buna va spune Ildikò
      Iata un baiat care NU e sensibil la mijto. Bravo!
      N.B.!
      Last edited by Kojak; 3 March 2015, 23:55. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Bre kojak, sa-ti dea Dumnezeu sanatate! Ala e gustul ce-mi place mie. Cu siguranta ma abonez la ele.

        Am desfacut si doua Heineken la 0.33, ca sa fie treaba buna.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Baga o poza Mumusache! sa vada si noi ce mananca tu!

          Vitriol s-a ascuns in boxa si baga pateuri la intuneric

          l.e. fii mai concret Vitrioale!
          Keep walking...

          Comment


          • @vitriol,
            ai vazut tati ca vorbim p-aceasi lungime de unda si la beruri si la pateuri...la muieri, nu ma pronunt.

            sa ma ti minte cu pateurile la urmatoarele puncte de penalizare, le dai cu skip...pct-ele, nu pateurile!
            Last edited by Kojak; 3 March 2015, 23:59.

            Comment


            • Originally posted by jonnie007 View Post
              Vitriol s-a ascuns in boxa si baga pateuri la intuneric
              Cea mai grea parte a fost cu asteptatul sa se raceasca. De aia a durat atat.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • da, racitu' dureaza mai mult decat coptu' in sine.

                Comment


                • Bre, ca sa fiu sincer, eu imi faceam din astea fara sa stiu ca se numesc "pateuri grecesti".
                  Cumparam un aluat Bella, 700-800g de branza telemea si doua oua ca sa lege branza.
                  Doar ca trebuie migaleaza... pana tai aluatul, pana le impaturesti... iti trece si pofta.

                  Asa, doar traversez, ma intorc si le bag la cuptor. Si ies mai ieftin.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Sunt o alternativa la covrigei si alune si cand iti vin musafiri, par example.
                    Altfel se simt oamenii cand ii servesti aproape instant cu ceva cald si proaspat.

                    Originally posted by vitriol View Post
                    Asa, doar traversez, ma intorc si le bag la cuptor. Si ies mai ieftin.
                    bre...doar n-o fi lidalu de pe T. Magurele de unde ma aprovizionez si io...ca parca vad maine cand ma duc sa-mi iau si o punga, nu mai gasesc ca le-a luat un baiat, vitirol, pe toate.
                    Last edited by Kojak; 4 March 2015, 00:10. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by mumus View Post
                      carnea este doar pulpa de pui, cu condimente de ei stiute, sosul iute o nebunie
                      sincer, mie-mi place cea de vita cu oaie. aia e shaorma adevarata.

                      Comment


                      • Eu nu suport mirosul carnii de oaie... Altfel stiam ca saorma adevarata e cu oaie.

                        Si pateurile alea mai au un defect in afara ca se racesc greu, si anume, lasa firimituri multe.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Neata!!
                          Tocmai ce m-am uitat si eu pe permisul de conducere , azi mi-a expirat! ce trebuie sa fac sa-l schimb ?
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Prima data iti faci analizele.
                            Apoi te duci la Inmatriculari cu:
                            -fisa detinatorului de permis de conducere completata prin dactilografiere, cu fotografia atasata il locul special dedicat, semnata si cu timbrul primit odata cu fotografiile lipit pe verso.
                            -chitanta care face dovada platii contravalorii permisului de conducere achitata la CEC, BCR sau BRD.
                            -copie dupa permisul de conducere.
                            -copie dupa actul de identitate.
                            -fisa medicala avizata de catre organele competente
                            -permisul de conducere vechi
                            Last edited by mr.K; 4 March 2015, 08:56.

                            Comment


                            • Ce poze frate, nu-ti fac aia poze la ghiseu???????
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • E de pe site-ul lor.

                                Acte necesare eliberarii permisului de conducere, schimbarii sau preschimbarii permisului.


                                Pe cererea aia e un chenar cu asa ceva:

                                LOC PENTRU
                                FOTOGRAFIE
                                (mărimea
                                35x38,5mm,
                                color)

                                Imi inchipui ca cererea se pastreaza in format de hartie, cu poza pe hartie.

                                Lasa ca afli daca ai tot ce trebuie cat stai la coada aia imensa.
                                Last edited by mr.K; 4 March 2015, 09:53.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google