Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    Ligeros
    am bagat si cateva de-alea...tari rau, nu mai retinusem numele, acu' mi-ai reamintit.

    rusashti n-am bagat, n-am avut ocazia.

    Comment


    • am prins un pachet, dar crede-ma ca nici alea, nici gitanes, nici gauloises (le mai stiti ? ), nu se pot compara cu Ligeros si Popular. ))

      Originally posted by mr.K View Post
      Ahaha, eu cautam clienti sa termin pachetul, nu mai voia nimeni.
      fumam la foc continuu din alea, dar nu trageam ca din Kent.
      Last edited by B997NDL; 3 March 2015, 12:38. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by B997NDL View Post
        am prins un pachet, dar crede-ma ca nici alea, nici gitanes, nici gauloises (le mai stiti ? ), nu se pot compara cu Ligeros si Popular. ))
        gitanes, si d-alea am incercat.
        de gaoaze blondes am vb. aseara, erau din grupa premium, pe acelasi raft cu marlboro, lucky, etc.

        Comment


        • Asa ceva se mai pufaia, se gaseau la sârbi.
          Attached Files

          Comment


          • nu le stiu...

            da' kim d-alea, lungi si mentolate ati bagat?
            erau de dame, umbla vorba printre bajeti ca-ti cadeau cuoaiele daca fumai prea multe din alea.
            io le mai am si acu'...desi am bagat cateva kimuri la viata mea.
            Last edited by Kojak; 3 March 2015, 12:45.

            Comment


            • N-aveai neamuri prin Timisoara, de aia nu le stii.

              Comment


              • n-am avut si nici nu am.

                Comment


                • Fumat si Kim d'alea. Obectele sunt la locu' lor, verificat prin palpare acu 3 secunde.

                  Vikend era ca BT-ul la bulgari.


                  Inainte de '89 nu erau mentolate pe la noi, da' facea un tip de la bloc rost de mentol cristalizat, puneai pe jarul la tigare si da-i la foale.
                  Last edited by mr.K; 3 March 2015, 12:49.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Fumat si d'alea. Obectele sunt la locu' lor, verificat prin palpare acu 3 secunde.


                    musai sa fie si functionale totodata!

                    Originally posted by mr.K View Post
                    Vikend era ca BT-ul la bulgari.
                    ...adica nasoale? ca BT-u' mi s-a parut tot timpu' nasol. ala de dupa '89.
                    nu stiu cum era 'clasificat" inainte.
                    parca pe picior de egalitate cu Kent-u', sau ma insel?
                    Last edited by Kojak; 3 March 2015, 12:50. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • musai sa fie si functionale totodata!
                      Inca nu s-a intins lanţu' la distributie, merg brici.

                      Comment


                      • tot ii bine ca nu-i curea, lantu-i pa viata (cica)

                        Comment


                        • Pa viata, da nu zice ca nu se face mai lung in viata asta, si nici cat de lunga e viata
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            @Kojak
                            da, alea cu pachet albastru cu alb, dar deja erau lux.
                            eu am crescut cu carpati, marasesti, nationale dintre cele fara filtru
                            si snagov, select, bucuresti, amiral...etc (romanesti) ds, arberia, apolonia (albania) double horses, ancient pocelain, ohmei, golden deer (china) bt (bulgaria), dintre cele cu filtru. iar dupa revolutie, vek si weekend - yugoslavia.
                            @mr.K
                            am zis de aseara de ele. nu stiu cate branduri de tigari n-am fumat in 41-42 de ani...

                            Comment


                            • O stiti p-asta cu palma, nu?

                              Acu' depinde si cum o tii.

                              Faceti abstractie de tatuajelele alea ptr. chiromantie, poza aia am gasit-o la repezeala pa net, valoriile cu rosu' is importante.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Ia sa vedem care are dintre voi tastatura cu literele iluminate, si care are microsoft curved, ca nu stiu ce sa aleg, la aia curbata la litere alea 4 folosite la joc, nu stau degetele deloc bine, iar la tst cu led ce lumineaza doar literele, am gasit ceva a4tech, mentionez ca, caut sa fie si silentiiasa, deci cu butoane joase.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google