Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ) am ras un pahat, m-au luat toate caldurile nu vine sa ma ajute nimeni?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Pana ajungem noi la Brasov termini licoarea. Ne chemi degeaba?
      My Ride sigpic

      Comment


      • Sincer iti spun ca sigur mai am prin camara, ca nu brau tarie... da acu am vrut sa deschid un vin, si a urlat sefa la mine, ca vinu il deschid seara, dupa ce adoarme copilul... si am deschis o palinca
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Cu palinca deschizi apetitul ;) Hai noroc !
          My Ride sigpic

          Comment


          • Originally posted by prometheus View Post
            A folosit careva filtru de aer Filtron ?
            N-a folosit nimeni ?
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • Am dat un ochi pe gogu, e un filtru ieftin, care isi face treaba.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Azi am fost la Lidl special dupa pateurile alea grecesti.... nu-mi pare rau acum, curcubeu pe ceru' gurii, nici chiar de amenda luata )...
                App: am vreo sansa sa castig in tribunal? descrierea este pe youtube...
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • daca aia nu era cu radaru legal acolo, poate.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • pai treaba este ca eu am fost prejudiciat de dreptul meu de a platii jumatate din amenda prin completarea gresita a datei
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • A completat gresit data ??? La faza asta am inteles ca se declara nul pv. Unce e Cezar sa ne zica ce si cum?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • pana la urma, cum naiba se numesc pateurile alea ?! ca tot spunea Kojak ca i-a intrebat pe greci, dar n-a mentionat nimeni brandul.

                        Comment


                        • Originally posted by mumus View Post
                          A completat gresit data ??? La faza asta am inteles ca se declara nul pv. Unce e Cezar sa ne zica ce si cum?
                          in descrierea de pe youtube am scris mai detaliat
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • Dute si fa contestatia, in cel mai rau caz ti se aproba sa o platesti la jumate din valoare...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Sau ramane asa, o platesti integral. Din pacate
                              Ai o sansa sa le dai cu inregistrarea video peste nas, se accepta ca si proba. Eu am scapat de radar cu asa ceva
                              http://youtu.be/ArP1MRlSiVE radarul e solenta alba din parcare
                              Last edited by Madutzu25; 20 February 2015, 23:15.
                              My Ride sigpic

                              Comment


                              • Ai scapat cu ce motiv?
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google