Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mumus View Post
    Urasc bucurestiu si locuitorii sai
    bun!
    acu' zi-ne si nr. tau de inamtriculare ca sa stim si noi cum sa "te-ntampinam" cand o sa ai nevoie s-o arzi prin buc....ca sigur o sa ai drum vreodata p-aici, candva.

    daca intamplator, printr-o intamplare intamplatoare ne-mpiedicam de tine-n trafic.
    Last edited by Kojak; 5 March 2015, 11:55.

    Comment


    • Simt nevoia sa spun inca o data: nu ma deranjeaza cand cineva greseste! Toti mai gresim, ma deranjeaza cand esti Nesimtit !
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • bah...ala ti-a aratat semnu' victoriei la cum ai descris tu, ca sa se scuze!!!
        ce dracu mai vroiai de la el, de ce mai era nesimtit?
        crezi ca nu-i era usor sa-ti arate "the fingher", in schimb?
        a gresit, s-a oprit, si-a cerut scuze!!! ce atatia muschi umflati cu pompa??!

        deci cine cauta flame in trafic? si face pe justitiaru'?

        Originally posted by mumus View Post
        Dar stai calm ca fiecare smecher isi are nasul
        asta zic si io...ca pana acum exceptandu-l pe ala de pe interzis (si nici acolo in totalitate) doar tu ai dat dovada de "jmecherie".

        iti repet, in buc. erai halit demult cu atitudinea asta.
        Last edited by Kojak; 5 March 2015, 12:05. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Semnul cu victoria nu inseamna ca iti ceri scuze. Considera subiectul inchis,
          Din moment ce recunosti ca te comporti in trafic ca ala descris de mine drept 'zugrav' , eu nu mai am ce imparti pe tema condusului civilizat, ca nu am cu cine.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Babaieti, nervii din trafic sunt extra, faceti ulcer la stomac de tineri.
            Nu zic sa nu atentionati un marlanete, dar sa nu insistati sa-l aduceti pe calea cea dreapta atunci, in trafic, pe loc. Pierdeti timp, mai mor si niste neuroni. Prefer neuronii morti de la alcool, decat de la nervi in trafic.

            Comment


            • Originally posted by mumus View Post
              Semnul cu victoria nu inseamna ca iti ceri scuze.
              ..da' ce-nseaman mah? e ceva din ungureste, vreo injuratura, altceva obscen? poate fi interpretat ca orice, mai putin injuratura.
              recunosti ca putea sa-ti arate semnu' pacii la fel de simplu'. ala nu mai era interpretabil. cum ai fi reactionat, ii luai fata si-i punei frana in fata?

              Comment


              • Reciteste cu atentie postul 3243...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • te referi ca a crapat ala usa de 2 ori la tine, asa-i?
                  poate nu intelegea de ce tot insisiti cu clacsonu', n-a relizat greseals initial.
                  daca avea in intentie sa coboare, crezi tu ca nu cobora mai ales ca l-ai descris santierist.
                  te percuta instant, daca era genu'.
                  a deschis usa ca as auda probabil ce vrei sa-i spui / urli.
                  nu zic ca n-a fost tolomac si-n prima instanta n-a realizat greseala, DAR, ulterior faptu' ca ti-a "dat victorie" ma face sa cred ca si-a recunoscut greseala.

                  repet, pune dracu' filmu' sa vedem clar (blureaza fata sotiei, sau ce vrei tu), ca ma simt ca si cum dau la o bicicleta cu lantu' sarit.
                  poate am inteles io gresit din descrierea ta, caz in care imi fac mea culpa...repet, daca consider ca e cazu' dupa ce analizez "proba".
                  Last edited by Kojak; 5 March 2015, 12:23.

                  Comment


                  • Ti-am spus, subiect inchis. Tu nu ai nici o treaba, nu trebuie sa te simti nicicum...

                    Acum imi trece prin cap sa beau disear 2 paharele de palinca de prune, fiarta de 2 ori.
                    Last edited by mumus; 5 March 2015, 12:32. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • subiect inchis ptr. nu esti in stare sa argumentezi pe baza filmului?

                      subiectul e inchis ptr. ca nu faci dovada cu filmul!

                      io nu ma simt nicicum, sta lax, iti combat ideiile, nu omu', insa daca tu o faci (de. ex cu apelative gen zugrav sau santierist in sensul peiorativ, nu ca meserie sau ocupatie in sine), iti dau report ptr. atac al persoana!
                      complexele tale de superioritate se rezolva in centre specializate, nu pe forum.

                      Comment


                      • Am zis santierist, m-am referit ca ocupatie si dupa cum era imbracat.

                        Daaaa )) am complexe de superioritate ca imi taie unu fata si refuza sa mai plece ptr ca am indraznit sa il claxonez )))))))
                        Last edited by mumus; 5 March 2015, 12:43. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Pune filmu'!

                          Comment


                          • Nu. Nu il pun...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • De ce?
                              Lasa adevaru' sa iasa la iveala, ti-am zis, daca am gresit, sunt primu' care recunosc.

                              Comment


                              • Nu ma mai intereseaza parerea ta cu privire la acest subiect.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google