Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu a mea da' a altora care au citit polemica noastra, da.
    nu fii egoist...

    pune-l si-ti promit ca NU comentez nimic!

    Comment


    • Eu tot stau in cap si astept filmul pus invers. Incep sa ametesc.

      Comment


      • e egoist, nu vrea!

        repet, ma opresc din orice fel de comentariu daca apare filmu'!

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          Eu tot stau in cap si astept filmul pus invers. Incep sa ametesc.
          )))))

          Am scos cardul din dvr si l-am bagat in telefon...codec necunoscut...doar audio...
          Diseara voi viziona filmul, o sa memorez nr de inmatriculare si masina, si am sa il ocolesc larg daca il mai vad.

          Kojak mai ai putin si te pui in genunchi Fi barbat! Accepta refuzul meu.
          Last edited by mumus; 5 March 2015, 13:03.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Originally posted by mumus View Post
            Kojak mai ai putin si te pui in genunchi Fi barbat! Accepta refuzul meu.
            bah, am vrut sa-ti dovedesc ca esti slab si nu esti in stare sa duci un lucru pana la capat...
            demonstratia sa-ncheiat!

            apropos de barabatie, te invit prin buc., in trafic, sa-ti dovedesti cocosenia
            Last edited by Kojak; 5 March 2015, 13:06.

            Comment


            • Eu as zice ca sunt bine facut ))))
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • iar ai baut de te-ai "facut bine" ?! nu conteaza foarte mult cat de mare esti.
                daca dai peste unul gen pitbull atodiresei nu te vad bine. si sunt destui bolnavi care umbla cu diverse bate de baseball.

                Comment


                • Luni am baut un pahar de vin, de atunci nimic alcool... Daca fac misto, nu inseamna ca-s alcolist...

                  Hai sa va povestesc de Atodiresei, ca tot veni vorba, am un amic pasionat de k1, a mai luptat si pe dincolo, dar nu e inscris nicaieri, doar pasiune. Se antreneaza, merge la concursuri cateodata, dar repet pasiune... Omul are vreo 65 kg vreo 170 nepericulos asa daca il vezi, dar bate bine bine
                  Ideea e ca povestea asta ca era la antrenament (se antreneaza cu baietii de la nustiuce club) si apare mandru fala mare Atodiresei, se sparge pe acolo in figuri, si il enerveaza pe un nimeni depeacolo, ala il provoaca intr-un final pe Atodiresei la un amical acolo si atunci, Atodiresei accepta, incep ei sa se bata, ala da frumos, ca la amical, Atodiresei crede ca ala e slab, si incepe sa-i care pumni asa, mai serios, la care ala raspunde si cand ia dat cateva bini di tat, Domnul Atodiresei a spus repede ca gata! Ca nu vrea sa se raneasca ca are meci nustuunde...
                  Last edited by mumus; 5 March 2015, 13:36. Reason: Automerged Doublepost
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Singurul lucru pe care il cred din "legenda" aia este ca nu vrea sa se raneasca pentru ca are meci.

                    "Aquila non capit muscas."

                    N-ai tu idee de cata munca, autodisciplina, putere de concentrare si stapanire de sine este nevoie sa ajungi la nivelul la care este Atodiresei.
                    Este o diferenta foarte mare intre un baiat ca Atodiresei, si unu' care se mai duce si el pe la vreo sala, pentru ca mai apoi sa dea cu pumnul in aparatele alea din parcurile de distractii ca sa impresioneze curvele in calduri.

                    Ia de aici sa vezi cam ce stie sa faca Atodiresei. Da direct la minutul 5:30.
                    Last edited by vitriol; 5 March 2015, 14:00.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Atodiresei nu este luptator...este unu caruia i se aranjeaza meciuri, asta nu insemna ca nu e puternic... Inseamna doar ca imaginea de la tv nu e reala...

                      SCUZE! EROARE enorma, nu Atodiresei il cheama pe ala... E unu inalt care e dat si pe la shouri tv... Nu stiu de ce aveam impresia ca asa il cheama...imi aduc eu aminte Atodiresei o chiar ok.
                      Last edited by mumus; 5 March 2015, 14:05. Reason: Automerged Doublepost
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Originally posted by vitriol View Post
                        vezi cam ce stie sa faca Atodiresei. Da direct la minutul 5:30.
                        i-a vazut numele si a crezut ca e turc. a dat cu pumnul de pe partea cu stefan cel mare. răzăşul hotărât pe treaba.

                        Comment


                        • Originally posted by mumus View Post
                          ca-s alcolist...
                          Originally posted by mumus View Post
                          Atodiresei nu este luptator...este unu caruia i se aranjeaza meciuri

                          Comment


                          • Cand am dat click pe link, am vazut ca Atodiresei nu e ala de care povesteam eu... Atodiresei e chiar tare.

                            Am scris ca l-am confundat, ala de care vb eu, e unu inalt, mare, si e pe la tv des... E luptator...dar nu e...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Care dreaqu-i ala?


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Originally posted by mumus View Post
                                SCUZE! EROARE enorma, nu Atodiresei il cheama pe ala... E unu inalt care e dat si pe la shouri tv... Nu stiu de ce aveam impresia ca asa il cheama...imi aduc eu aminte Atodiresei o chiar ok.
                                tu vorbesti de fratii Stoica ?!
                                Bogdan Stoica Respect Gym Bucuresti vs Fred Sikking (antrenat de Remy Bonjasky) PC Rising Force Bulgaria


                                supertare de pe la 8:05
                                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google