Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La munca, baaah!
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Si ala... Da la Bute era prea pe fata

      Daca tot vorbin de aranjamente, de 'mosu de ce nu zici?
      ce aranjamente a facut mosu ?! s-a batut cu argentinianul pe viata si pe moarte. si la vremea aia Balbi era foarte tare.

      Comment


      • Originally posted by kubala7 View Post
        fiecare cum are timp, eu din cate stiu traditia zice ca in a doua zi, adica lunea. sa ma corecteze cineva daca gresesc. Noi tot lunea mergeam.
        Da, luni se merge, in a doua zi de paste.
        Last edited by mumus; 5 March 2015, 18:48. Reason: Automerged Doublepost
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Ce-i linistea asta? mumus tu esti bagat in csiki, stiu!


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Keep walking...

          Comment


          • Hai noroc ! uploadfromtaptalk1425578946230.jpg

            In legatura cu filmuletul, din 3 benzi se fac 2, una e ptr la dreapta, un odihnit cu un seat altea negru se hotareste sa intre la omu meu pe banda, iar asta in loc sa franeze imi taie mie fata... Si vizionand filmul, imi arata 3 degete, posibil ca spune ca eram 3...

            Ideea e ca a fost oarecum silit sa se fereasca, nu ii port pica...
            Dar nu inteleg de ce sa mai oprit...
            Last edited by mumus; 5 March 2015, 21:14.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • ...se pregătește de udat.

              Ai schimbat berea...

              Comment


              • Csiki este mai bun.. mult mai bun...

                Csiki saptamana viitoare, ca azi am uitat sa dau lada la baiat.

                Imi pare rau ca nu am o camera buna... nu reusesc sa vad nr la ala cu altea.
                Last edited by mumus; 5 March 2015, 21:17. Reason: Automerged Doublepost
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Pai unde e filmul de care zici?

                  Comment


                  • Se proceseaza, intre timp ietete ce am scos din cuptoooor
                    Attached Files
                    Last edited by 77sky; 5 March 2015, 23:48.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Astea de care sunt, ca nu seamănă cu alea grecești?
                      Nu-s d-alea congelate?
                      Cam mica porția!

                      Comment


                      • Sunt din 'carfur'... in lid'l nu am avut azi drum...
                        Si sunt congelate, 800 grame, dar nu am pus tot, deabea mi-am revenit un pic la kilograme...

                        Mamaaa ce bune sunt Maine mai bag si restul, nici dulce nici sarat, perfect ptr burta mea.

                        Iata si filmuletul.

                        Si acu vad ca de fapt strade e marcata prost... ultima banda inainte de giratoriu e inainte si la dreapta, nu numai la dreapta... deci nici seatul nu e de vina ))
                        Last edited by mumus; 5 March 2015, 21:56. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Lasa mai prostiile alea; pune mana si sparge o ceapa rosie, taie o bucata de slana, pita de vatra, stropeste dupa cu o carafa de vin rosu (neaparat din struguri) si mai vedem noi cum sta treaba.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Maine seara aia fac, si pe urma ca acompaniament langa bere, merg si chestiile astea.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Sau ete colea de la nenea Iancu.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Aia in weekend Da bine arata
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google