Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar au ce sa auda de bine de noi ?! in afara de faptul ca "elita tarii",
    cum le place parlamentarilor si guvernului sa se autodefineasca , sunt toti de bagat in puscarie...
    si cum ar fi majoritatea romanilor daca ar fi in functiile care le-ar putea aduce averi rapid.

    Comment


    • Avem olimpici la chimie, fizica, matematica, informatica cu aur absolut, am depasit china, america si rusia in materiile astea sile cam dam peste nas tuturor tarilor la internationale
      Din lot de zece oameni vin cu cel putin 8 medalii din care 5 sunt aur ...
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Nedelica a sarit la politica domne' Ce treaba are stampila primariei cu ce discutam noi?!


        Sent from mobile
        Keep walking...

        Comment


        • @sam
          aveam, nu prea mai e asa, cel putin la mate.
          sunt prieten bun cu Cristian Mangra care pregateste lotul olimpic.
          cam matura cu noi pe jos chinezii si indienii. si din cate stiu, si la info.

          uite si rankul nostru. nu e rau dar nu e de aur.


          sa schimbam subiectul.
          desi eu cred ca motorul ala va fi doar pe renault, nu si pe dacia.
          http://www.4 tuning.ro/filme-masini/view/uLyihXAcqlN?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_224532
          Last edited by B997NDL; 27 April 2015, 19:25. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Ndl, maine iti fac un raport cu ce aur se obtine ...
            Ce lot pregateste mangra?
            Copii pleaca la olimpiada cu gherghe, ion ion si baluna, la vreo 3 separate ...
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Originally posted by 827sam View Post
              Avem olimpici la chimie, fizica, matematica, informatica cu aur absolut, am depasit china, america si rusia in materiile astea sile cam dam peste nas tuturor tarilor la internationale
              Din lot de zece oameni vin cu cel putin 8 medalii din care 5 sunt aur ...
              Degeaba daca n-au loc de nepotul fratelui directorului adjunct sau daca stau pe 1500 de lei sau daca nimeni nu-i promoveaza si-i include in sistem. Pleaca toti in tarile calde
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Originally posted by 827sam View Post
                Avem olimpici la chimie, fizica, matematica, informatica cu aur absolut, am depasit china, america si rusia in materiile astea sile cam dam peste nas tuturor tarilor la internationale
                Din lot de zece oameni vin cu cel putin 8 medalii din care 5 sunt aur ...
                Deci aia sunt mai "prosti" ca noi, dar traiesc mai bine.
                Romanii sunt destepti si cu burta goala.

                Finala la Madrid, Roland Garros, titlu Indian Wells, finala turneul campioanelor, semifinala la Wimbledon...etc ...sunt sh?!
                Semifinala, finala la turneele de Grand Slam, titluri ioc.

                Turnee de rang 2 si 3 au castigat multe jucatoare, nu e a noastra machidoana o exceptie.
                Tot ce castigat anul trecut o va trage in jos daca nu repeta performantele, ceea ce e foarte probabil, nu ai de fiecare data norocul ca favoritele sa pararaseasca turneul si tu sa joci finale cu de'alde Pliskova.

                @K Asta cu iubirea de tara nu mai e la moda! Cu atat mai putin in cazul Romaniei...care a facut nimic pentru orice inseamna sport!
                Sharapova a jucat la Fed Cup, chiar de a meigrat din Rusia in SUA de mica bani are de 30 de ori cat machidoana.
                Last edited by mr.K; 28 April 2015, 09:19. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • @sam
                  nu stiu exact ca nu m-a interesat prea tare, dar pregateste. noi iesim la sprit, ca ii plac mult strugurii si fotbalul. mai ales cand sunt meciuri stam pana dimineata la "grase". asta e o carciuma la piata la gorjului cu trei stele michelin si vreo doua continental. e numai pentru profesionisti.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Sharapova a jucat la Fed Cup, chiar de a meigrat din Rusia in SUA de mica bani are de 30 de ori cat machidoana.

                    E o nimica toata competitia asta!


                    Sent from mobile
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      @sam
                      nu stiu exact ca nu m-a interesat prea tare, dar pregateste. noi iesim la sprit, ca ii plac mult strugurii si fotbalul. mai ales cand sunt meciuri stam pana dimineata la "grase". asta e o carciuma la piata la gorjului cu trei stele michelin si vreo doua continental. e numai pentru profesionisti.
                      Mo, amu` am inteles adevarata valuare a vietii pentru tine, strugurii, fotbalul si grasele ... a, sa nu uit, si drumul zilnic militari - dna ghica
                      Pai atunci sa ne laudam toti cat bem si cat stam prin carciumi ?
                      Prefer sa beau un pahar de lacrimi d-ale lu` ovidiu decat sa ma indop cu peturi
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        . asta e o carciuma la piata la gorjului cu trei stele michelin si vreo doua continental. e numai pentru profesionisti.
                        Cat a locuit fiica-mea in Apusului, nu spuneai ca o arzi pe la Gorjului; poate imi faceai si mie legitimatie la clubul tau
                        Last edited by IancuMIC; 28 April 2015, 15:30.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Nenea Iancu, tre` sa fii gras, cu burta mare si de-al zonei (cred ca si putin tuciuriu), altfel esti halit
                          Legitimatia se castiga, nu se primeste pe de-a-moaca
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • tuciuriu esti tu, ba uratule. si nu sunt gras, am doar 101 kg. sunt bine facut. )
                            tuciurii merg la manele, pe la cocosu' rosu, casa rustic... undeva mai cu staif. nu prea vezi ciortani in carciumi de profesionisti. aia nu duc la bautura.
                            in apusului, la casa roz se duc tuciurii. trebuie sa fie vazuti in high life.
                            Last edited by B997NDL; 28 April 2015, 15:28.

                            Comment


                            • A, la voi e cu medalii, primeste aur cel care a baut cel mai mult spirt tras prin paine
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • ba pardon, doar francusa si beciul domnesc. dar e bine ca costa aproape cat in hypermarket. si de sete, bere. D

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google