Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ms[emoji106]
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • alta masina superba, in afara de alfa romeo brera.
      bineinteles ca e tot o alfa romeo.
      cand vor desena si francezii o masina ca asta ?!

      Can a car ever be art? Most experts say no, but they obviously haven't seen the Alfa Romeo 8C, the best looking car ever made - according to Jeremy Clarkson...

      Comment


      • Spatele nu-mi place.
        Arata bine, dar cum costa de la 300.000 $ in sus, are concurenta serioasa si la design si la performante.
        S-au produs 500 de masini, asa ca trebuie sa te grabnesti daca vrei sa prinzi una.

        Comment


        • Aviz celor care se tot lauda ca o masina sh diesel adusa din afara cu istoric "verificat" , e de 100 de ori mai buna decat un logan chel cumparat de nou.

          Last edited by prometheus; 18 May 2015, 10:01.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Hmmmm... Cred ca asta o poate pati oricine are turbina, nu inteleg de unde ai dedus ca e sh, ca e clapa...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Daca era Renault, nu mai zicea nimic.

              Comment


              • Putea sa fie si Renault dar este un Opel din Jermania , cu doar 100k la bord , tipla.
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Da' de unde stii domnu' cati km are, si mai ales de unde e cumparat? E ruda/vecin cu tine?
                  Poate omul il are de nou, cumparat din Romania...

                  Comment


                  • Masina aia se oprea foarte usor din ambreiaj, nu era nevoie de 15 milioane de borne
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Da' de unde stii domnu' cati km are, si mai ales de unde e cumparat? E ruda/vecin cu tine?
                      Poate omul il are de nou, cumparat din Romania...
                      E uite ca stiu , ca altfel nu ma aruncam la vorbe asa aiurea ...domnu` mr.K
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Spatele nu-mi place.
                        Arata bine, dar cum costa de la 300.000 $ in sus, are concurenta serioasa si la design si la performante.
                        S-au produs 500 de masini, asa ca trebuie sa te grabnesti daca vrei sa prinzi una.
                        depinde de unde o cumperi. vad ca aici zic ca e 240 000 dolari, care nici pe departe nu ineamna 300 de mii de euro. mai degraba 200 000. asa bate cu ce ziceau la top gear: cca 140 000 pounds.
                        si daca s-au facut doar 500, va costa ceva bani in cativa ani.

                        nu ma grabesc, o iau incet. eu mi-as lua un 159, si tot imi depaseste bugetul. as lua oricand un 159, nu mai vorbesc de brera.

                        Comment


                        • Alfa Romeo e buna de luat daca esti stabilit in Italia , ca la noi daca se strica un 159 sau Brera sa vezi ce umbli prin service-uri.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • sincer, nu ma intereseaza. aia e o masina pe care n-o cumperi rational.
                            si sunt multe masini asa. daca era dupa fiabilitate si costuri de intretinere
                            nu mai ajugeau 4 ferrari in top 5 cele mai scumpe masini din istorie.
                            dar toti miliardarii le doresc. daca vreau una relativ fiabila si ieftina de intretinut, imi iau un 1,4 mpi. caruia i-as da foc in 2-3 luni.

                            asta da motor... 275 cp dintr-un litru ?!
                            http://www.bornrich.com/alfa-romeo-8...ione.htmlwww.4 tuning.ro/inovatii-auto/apusul-fiabilitatii-volkswagen-prezinta-un-motor-de-1-litru-si-275-cp-26200.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_229586
                            scoateyi pauzele dintre 4 si tuning
                            Last edited by B997NDL; 18 May 2015, 20:45. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Stai sa vedem cat ulei consuma, cat de fiabil e... nu vezi ca si cu un 1.2 tsi, 1.4 tsi, 1.8tsi sunt, sa au fost bube....
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • prea fiabil nu poate fi, dar merita sa bagi niste bani in ala. 275 de cai ?! mamaaa... pe caroserie de golf e bomba.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google