Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In mjlocul unei strazi din orasul Buzias se afla o fantana, oricat de ciudat pare.

    Si chiar daca cei care trec pe langa ea se minuneaza, localnicii nu ar renunta la ea sub nicio forma. Ba mai mult, o ingrijesc cu mare atentie.

    "Noi o ingrijim. Nu cred ca arata ca o fantana parasita. O dezinfectam, facem de toate", a spus o localnica la Digi24.

    Intrebata de reporter daca nu ii deranjeaza ca este chiar in mijlocul drumului, femeia a spus ca nu.

    Fantana dateaza de un secol, iar atunci a fost facuta pe o pajiste, dar nu a fost mutata nici cand s-a pietruit drumul si nici cand a fost asfaltat.


    mai urmeaza sa puna si carciuma in milocul drumului,.......)

    Comment


    • Dacă v-aţi planificat o vacanţă la Milano în perioada următoare, trebuie să ştiţi că primăria de acolo a interzis, temporar, circulaţia prin oraş a vehiculelor cu motoare diesel, din clasele Euro 3 şi 4. Mai mult, primarul le-a cerut locuitorilor...


      Un studiu derulat timp de 10 ani, pe un număr de 6.000 de persoane, demonstrează cum duce poluarea la apariția multor boli de inimă.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • https://www.facebook.com/InfoTraficL...73417479517733. Azi in Galati

        Comment


        • Îmi este extrem de greu să accept faptul că sunt compatriot cu astfel de humanoizi, care mai sunt și dascăli pe deasupra.
          Citeste stirile de ultima ora de pe Observator News. Fii la curent cu ultimele stiri interne, externe, din sanatate, educatie, economice si politice.
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • Azi am depus actele pentru restituirea timbrului de mediu:
            Cerere de la anaf, copie după CIV, talon, chitanță timbru, Ci și extras de la banca pentru confirmare IBAN. A durat foarte puțin procedura, însă timpul de așteptare a fost ridicat (40 de minute). Am fost la aceeași agenție la care am plătit timbrul.
            Last edited by aris86; 19 October 2017, 20:29.

            Comment


            • Cum se vor restitui acesti bani si in cat timp...cate transe?
              Keep walking...

              Comment


              • În 4 luni, asa prevede legea 1septembrie 2018 - 31 decembrie 2018.

                Comment


                • https://www.facebook.com/groups/5923...45408518805253. Interesant maina!

                  Comment


                  • Interesanta pentru tine.

                    Comment


                    • Trebuia sa adaugi ceva

                      Comment


                      • Nu pot lasa netaxat prostul gust.
                        Bordul ala alb e kitsch-ul perfect.
                        Ca idee, interiorul unei msini trebuie sa aiba alta culoare decat exteriorul.
                        Iar eleronul nu trebuia sa lipseasca de pe asemenea muscle car.
                        Last edited by mr.K; 22 October 2017, 19:32.

                        Comment


                        • Da,maestre,tu esti atotstiutor!Tare as vrea sa ne cunoastem personal pentru a-mi împartasi din vastele tale cunostinte

                          Comment


                          • Daca iti place masina aia, te asigur eu ca nu avem de ce ne cunoaste.

                            Comment


                            • Asa,sa imi spui in fata ceea ce vrei,masina nu imi place,dar poate sunt unii care ii atrage.

                              Te asigur ca ai avea alta atitudine,maestre!
                              Last edited by meticulosul; 22 October 2017, 20:11. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Asa,sa imi spui in fata ceea ce vrei,masina nu imi place,dar poate sunt unii care ii atrage.

                                Te asigur ca ai avea alta atitudine,maestre!
                                Nenea, am 1.89m si ceva kg, aluziile tale ca m-as caca pe mine in fata ta ma lasa rece.
                                Last edited by mr.K; 22 October 2017, 20:20.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google