Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma mir ca nu ai zis, ca i-a fost frica lui tatuca Trump sa ajunga Logan prin SUA si sa bulverseze pe americani care in loc de masini cu sute de cai putere sa se reorienteze spre aceste masini.

    Comment


    • @raulz0r: foarte tare !

      exlusiv la ue, pentru pizza delivery.

      Comment


      • CATALINE vrei sa moara capra vecinului ? Mentalitate sanatoasa ... Lasa treburire de moderator in slujba moderatorilor. Sau da-ti intalnire cu catalonia si cu mr. k. vezi daca vin impreuna sau separat

        ps: eu is curios de ce ai lipsit tu ?
        pps: poate nu lui Trump direct , dar firmelor de inchirieri sigur le-a fost frica de logan. decat sa inchiriezi o masina o luna pe undeva , mai bine cumperi un logan nou si la urma il paraseti/vinzi pe nimic.
        Last edited by Costi-bc; 5 September 2018, 21:26.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • asta daca nu tii la viata ta. hertz tremura de frica sa fim seriosi...

          Comment


          • Originally posted by Catalin S. View Post
            Am lipsit vreo două luni de pe forum și am constat că userul Catalonia a fost banat în schimb a reapărut Mr. K.

            WTF?

            Deci fraților, până la urmă cum a stat treaba?
            Este unul și același user având în vedere stilul de a scrie, mentalitatea, cunoștințele auto dar și hateareala sau pur și simplu a fost o coindicență?

            Nu că m-ar încălzi cu ceva dacă aflu, dar dacă tot se poate vorbi despre orice pe aici, mi-am zis să încerc.

            Toate cele bune!
            Bah nene, da' mi-ai dus asa tare doru'?
            Ia da drumul la AC, sa te mai racoresti, dar mergi pana in 100 km/h, stii tu...

            Cat despre curiozitatea ta, nu cunosc detalii.
            In schimb am si eu o curiozitate. De ce ai lipsit 2 luni, a durat mult drumul pentru ca a trebuit sa ajuti masina impingand-o la deal, spre casa?


            Daca poate fi numita tot coincidenta, catalonia a aparut pe forum exact in ziua cand a fost banat mr. k (14 mai daca imi amintesc bine). Oricare ar fi personajul, se pare ca s-a mai cumintit.
            CU ce infprmatii iti incarci tu memoria, e plictiseala asa mare la tine in oras?
            Cat despre ailalta parte, poti sa o numesti lehamite. Nu ai cu cine.
            In concediul avut, cei mai slabi soferi pe care i-am intalnit au fost cei cu Logan 2 nou. Ori nu-i ajuta masina, ori nu stiu ce e aia masina si cum se conduce.
            Daca generatia anterioara de Logan a fost cumparata de soferi care au sperat ca nimeresc o masina mai buna decat ce au avut inainte de la Dacia, generatia actuala de Logan e cumparata de cei care nu-si permit altceva sau de cei care sunt paraleli cu masinile si sofatul.
            Last edited by mr.K; 6 September 2018, 08:26.

            Comment


            • Având în vedere că aici se poate discuta despre orice, am o întrebare...

              Pot să discut despre cineva despre care am constatat că este dobitoc, retardat, oligrofren și onanist? Am întrebat, nu am dat cu parul.

              *a se consemna că nu am nominalizat (încă) pe nimeni (nu, nu este vorba de Dragnea)

              Mulțumesc.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • dupa regulament, nu ai voie fiindca dai nastere la flame-uri, asa ca pastreaza-ti parerile pentru tine sau depune plangere la parchet.
                nici eu n-am dat nume...

                Comment


                • Stimate domn chiar nu este cazul sa jigniti toti posesori sau viitori posesori de Logan 2. De ce atat dispret? Fiecare conduce cum poate si cumpara ce poate sau ce vrea. Simplu. Nu toata lumea considera sofatul F1. Domnilor moderatori va rog luati masuri.

                  Comment


                  • C.Mike
                    Ai fost tu de fata cand se faceau de ras soferii de Logan si imi contesti parerea?
                    Eu am o parere, tu poti avea alta parere.
                    Normal ca fiecare conduce cum poate, asta nu inseamna ca eu sau altcineva nu putem comenta modul lor de a conduce.
                    Te-am nominalizat pe tine ca ai conduce prost? NU!

                    Am eu ceva cu parerea ta, indiferent care este? NU!

                    Stai linistit si nu mai fa pe fecioara nevinovata, nici nu primisem bine BAN si comentai la adresa mea, stiind ca nu iti pot da replica.
                    Last edited by mr.K; 6 September 2018, 10:39.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      In schimb am si eu o curiozitate. De ce ai lipsit 2 luni, a durat mult drumul pentru ca a trebuit sa ajuti masina impingand-o la deal, spre casa?
                      Spre deosebire de alții, viața mea nu se oprește la / pe forumuri.
                      Mai am și altele de făcut, de terminat, nu să stau toată ziua logat pe aici...
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • Spre deosebire de alții, viața mea nu se oprește la / pe forumuri.
                        De ce folosesti pluralul, cand e clar ca te referi la mine?

                        Forumul e doar o supapa pentru viata zilnica, nu incetez vreodata sa ma amuz de naivitatile citite aici.

                        Si nu stau eu logat, ci telefonul, de obicei.

                        Comment


                        • "Daca generatia anterioara de Logan a fost cumparata de soferi care au sperat ca nimeresc o masina mai buna decat ce au avut inainte de la Dacia, generatia actuala de Logan e cumparata de cei care nu-si permit altceva sau de cei care sunt paraleli cu masinile si sofatul. "
                          Deci se intelege ca" generatia actuala de Logan e cumparata de cei care nu-si permit altceva sau de cei care sunt paraleli cu masinile si sofatul. Eu zic ca este destul de clar din afirmatie, Logan 2 este cumparata de cei saraci si paraleli cu masinile si sofatul. Nu te refereai la mine ci la noi toti cei prosti si saraci cu Logan generatia actuala.

                          Comment


                          • Originally posted by C.Mike View Post
                            Stimate domn chiar nu este cazul sa jigniti toti posesori sau viitori posesori de Logan 2. De ce atat dispret? Fiecare conduce cum poate si cumpara ce poate sau ce vrea. Simplu. Nu toata lumea considera sofatul F1. Domnilor moderatori va rog luati masuri.
                            Logan , VW, Opel, Ford toate se conduc la fel, se roteste volanul stanga sau dreapta. Pedalele sunt situate la fel, Abreiaj(dupa caz) , frana, acceleratie.
                            Am vazut scris ca unii isi iau dacia ca altceva nu-si permit. Cel putin iau Dacia ca este noua, nu toate troacele partaite de altii. Conduceti masini vechi conduse de altii, mai nou va imbracati cu hainele purtate de altii, mai ramane sa mancati mancarea deja ramasa de la altii.
                            Aici nu ma refer la tine, vorbesc in general la plural la cei care au o problema cu noi astia care "nu ne permitem".
                            Originally posted by C.Mike View Post
                            "Daca generatia anterioara de Logan a fost cumparata de soferi care au sperat ca nimeresc o masina mai buna decat ce au avut inainte de la Dacia, generatia actuala de Logan e cumparata de cei care nu-si permit altceva sau de cei care sunt paraleli cu masinile si sofatul. "
                            Deci se intelege ca" generatia actuala de Logan e cumparata de cei care nu-si permit altceva sau de cei care sunt paraleli cu masinile si sofatul. Eu zic ca este destul de clar din afirmatie, Logan 2 este cumparata de cei saraci si paraleli cu masinile si sofatul. Nu te refereai la mine ci la noi toti cei prosti si saraci cu Logan generatia actuala.
                            Exact si eu m-am simtit jignit. Dar no. omul e bogat si isi permite altceva deaia sta pe forumul loganistilor doar ca sa jigneasca.
                            PS: Anvelope noi ti-ai luat vreodata? sau tot rulate de altii?
                            Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Forumul e doar o supapa pentru viata zilnica, nu incetez vreodata sa ma amuz de naivitatile citite aici.
                              Altfel spus intri aici ca să râzi de alții?

                              Păi dacă te-ai loga doar ca să citești diverse (și te-ai opri acolo), ar fi fost ceva. De pildă mulți intră pentru a se informa, dar când mai și accentuezi ideea de caterincă făcând mișto de useri, deja vorbim de altceva...
                              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                              Comment


                              • nu mai incepeti cu loganul nou vs alte masini sh la pret de logan nou ca pierdeti. n-aveti nicio sansa si nu convingeti pe nimeni.
                                cei mai vocali aparatori ai loganului, cu care m-am mai contrazis, acum au toti focusuri, vw-uri... etc, toate sh. si s-au convins de diferente.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google