Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de ce ar fi cocalar ? ca i-a pus motor de corvette ?!
    in rest, masina e deja clasica. trebuie sa aiba doar modele noi ca sa nu fie cocalar ?! daca era lancia delta cu alt motor era tot cocalar ?!
    sleeperele sunt in mare trend in occident. oricine se asteapta de la un ferrari sa alerge, dar nu de la aia.

    uite-o si pe asta... honda civic. 700 cp
    ORDER HERE - http://www.1320video.com/store/dvd/A 700hp Civic beats a 700hp Supra, Nitrous G8, an RX7 and a 600cc bike on the streets of Houston at TX2K12!

    a rupt si motocicleta. si aia nu era vreun scuter.

    asa este ? cum zic astia ?
    eliminati pauzele

    "Un lucru este clar: nu vom afla niciodata daca oamenii ar fi supravietuit in caz ca aveau centurile puse. Oricum, daca sistemul ar fi functionat ca la carte, daca aveau centurile puse, se deschideau si airbagurile. Dar neavand centurile, nu s-au deschis."

    http://www.4 tuning.ro/editorial/accidentul-de-la-piata-romana-doua-vieti-costa-350-de-lei-25284.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_208103
    Last edited by B997NDL; 17 February 2015, 19:06. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • One badass bird! This 1968 Ford Falcon running on 275 Drag Radials lays down around 2600hp through its 449ci Small Block Ford with a pair of 88mm Turbos, wa...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • da, dar asta e pentru drag race. honda era masina de strada. cum o fi ?

        Comment


        • Cred ca nu mai ai nevoie de prietena
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • dar ai nevoie de o statie de benzina.

            Comment


            • La facut de rusine pe ala cu motorul )

              Ma gandesc ce frumos ar arata masina aia la mine in garaj. Zilnic as face liniute pe bani, sa am bani de benzina
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Ce stiti de husele astea cu masaj si incalzire?



                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Keep walking...

                Comment


                • Eu din Lidl nici macar iaurt n-am curaj sa cumpar.
                  In occident e magazin pentre imigranti, nici macar faina de grau nu gasesti ceva cum trebuie.

                  Produsele electronice, in mare parte, sunt din seria celor inlocuite pe garantie si reparate. Zice un amic ce lucreaza la Lidl.
                  Last edited by mr.K; 19 February 2015, 12:34.

                  Comment


                  • Interesant punct de vedere!


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Credeam ca numai io am parerea asta despre lidal...

                      Singurul lucru pe care-l mai cumpar ocazional, strict ptr. care ma si duc p-acolo, sunt paterurile alea grecesti cu branza sarata, congelate, la vreo 12-13 lei punga de 1kil (sau 800gr, nu mai retin).
                      P-alea le-am descoperit la micu' dejun cand am fost pe la greci si m-am interesat de marca. Zgarciti, nu puneau prea multe, sa nu ne invatam.
                      Prin alte supermarketuri nu le-am vazut.
                      Last edited by Kojak; 19 February 2015, 12:46.

                      Comment


                      • Eu am Lidl peste strada, doar sa traversez, dar nu cumpar de la ei decat croissante cu unt. In rest, au numai mizerii ieftine si proaste.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Singurul lucru pe care-l mai cumpar ocazional, strict ptr. care ma si duc p-acolo, sunt paterurile alea grecesti cu branza sarata, congelate, la vreo 12-13 lei punga de 1kil (sau 800gr, nu mai retin).
                          Si, le bagi la aragaz sau la microunde?
                          Sa stiu ce sa-mi gatesc ca gustarica la bere, cand raman singur pe acasa.

                          Comment


                          • Eu am o parere usor diferita, am gasit de multe ori scule de calitate foarte buna, haine, si mancare ok, bineinteles ca electonicele sunt chinezisme ordinare.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Si, le bagi la aragaz sau la microunde?
                              Sa stiu ce sa-mi gatesc ca gustarica la bere, cand raman singur pe acasa.
                              la aragaz, exclus microunde.
                              le asezi p-o tava d-aia de prajituri (inainte pui o foaie d-aia de copt pe tabla tavii, ca sa nu se arda) si in cca. 20min sunt gata. oricum scrie la "instructiuni" cat timp trebuie lasate.
                              chiar e recomandabil sa respectii timpii aia, altfel ori iese cruda coca aia, ori se ard pe c@r.
                              cu bere merg de minune!

                              Comment


                              • Deci pot concedia nevasta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google