Logan 1.5 dci remapat 105 cp vs Prestige 1.6 16v:

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ba da. Dar am cumparat laureate cu motorizarea 1.5 dci 85 cp. Ce nu intelegi? Zimi mie si iti spun.Vrei sa pun si I rosum sa iti dai seama?
    Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

    Comment


    • #32
      pai albastru egee nu mai exista alexe nu se mai face de mult

      sigpic

      Comment


      • #33
        Ce vrei sa spui sonikele? ca nu exista berlina laureate 85 cp? te doare capu? ia uitete pe dacia.ro la configurator si fa la laureate 1.5 dci si sa vezi ca iti da si 85 cp.
        Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

        Comment


        • #34
          scuze dupaia am realizat ce am zis dar cat editam eu tu ai posatat , nu cumva ai albastru dala inchis mai???

          sigpic

          Comment


          • #35
            Nu mai sonikele e deschis. E ca a lu Soran acela cu janetele evo corse
            Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

            Comment


            • #36
              imposibil tiau dat masina SH

              sigpic

              Comment


              • #37
                ma...nu stiu cum sa va spun...da eu abandonam subiectu demult.
                inteleg ca acu copii sunt mai evoluati dar un pusti de 12 ani tot nu poate lua permis, nici macar in america, tara tuturor posibilitatilor
                nea alex, stai linistit si nu ne mai freca atata la icre, matale nu o sa tii covrigu in mana mai devreme de 6 ani, si putin imi pasa mie ca ai masina si motor si te dai pe camp

                Comment


                • #38
                  Ca sa inteleg si eu CT-24-ALX masina iti apartine? adica masina serveste strict nevoilor tale de a sofa la 12 ani ? sau e masina parintilor tai si vrei tu sa sti daca se merita o resoftare ca peste 6 ani sa te "tragi" cu un 16 valve?
                  P.S. mi se pare dubios ca ii permiteti pustiului sa va vorbeasca pe tonul asta.
                  sigpic
                  Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                  Comment


                  • #39
                    teze cam ai dreptate cu ce zice la PS...

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      teze.......are .......MARE dreptate ARE ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        face dci-ul un 16v pe 400m la pastele cailor...lasati copilu' sa viseze...dci face benzina la reprize gen 80-120km/h si la consum. atat. oricum, daca are doar 12 ani, atunci doar liniutele le poate intelege. sportul cu masini insa presupune mai multe, nu o linie scurta si dreapta, unde forta bruta face legea. cand o sa mai creasca o sa-si dea seama ca un sofer bun controleaza un derapaj sau are suficient creier cat sa nu provoace un derapaj, nu doar sa infiga pedala in podea...
                        ct-24-alx, fara sa vreau sa fac pe grozavul, dar daca esti pasionat si-ti plac cursele, iti recomand sa-ti faci timp si ceva rabdare ca sa te uiti la cele doua filmulete din semnatura mea...lectia o preda cel mai bun pilot de raliu al lumii, Walter Roehrl, pilotand cea mai brutala masina de raliu facuta vreodata: Audi SportQuattro S1/E2. o sa-ti treaca "liniutele" cand o sa intelegi ca motorsportul presupune cu totul altceva
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #42
                          OK csebalyn. Daca voi chiar asta credeti despre mine eu mai bine imi sterg contu si nu mai intru in viata mea pe loganclub.
                          Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by CT-24-ALX
                            OK csebalyn. Daca voi chiar asta credeti despre mine eu mai bine imi sterg contu si nu mai intru in viata mea pe loganclub.
                            nu era vorba de asta...n-ai inteles nimic daca ai ajuns la concluzia ca e mai bine sa iesi de pe forum...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #44
                              hai sa nu fim chiar asa rai

                              Comment


                              • #45
                                pai toti ma critica... ce rost mai are sa stau eu aici daca voi va bateti joc de mine.
                                Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google