Logan Vs. Audi Q7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    inainte sa-mi iau logan aveam un amic care mi zicea el mie cum loganurile sunt proaste ca se rup basculele , ca unu in fata lui sa rupt si sa dat de copac si dupa 2 zile vazuse unu intr-un sant si tot asa... as vrea sai arat si lui faza cu audi...
    Last edited by crististreulea; 31 December 2007, 14:52.

    sigpic

    Comment


    • #17
      din astia stiu si eu multi, inainte sa imi iau logan imi spuneau: LOganul nu e bun, consuma mult, stabilitate proasta, unu a patit nu stiu ce, altu nu stiu ce...eu unu sunt multumit de golanu` meu isi merita cei 9100iepuroi dati pe el, si nu regret ca mi-am luat logan...multi ma indrumau spre sh-uri, care au sutele de mii km in bord..... una e intr-un sh si alta e sa te sui tu primu in masina sa miroasa a NOU ;)
      Last edited by crististreulea; 31 December 2007, 14:29.
      sigpic

      Comment


      • #18
        orice marca ar avea masina sa nu uitam un lucru: e totusi un fier si nu te poti increde in el
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #19
          cu banii cu care iti iei Q7 iti iei 10 golane ) :p
          Last edited by crististreulea; 31 December 2007, 15:10.
          sigpic

          Comment


          • #20
            si asa poti sa iti deschizi si o companie de taxi
            Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

            Comment


            • #21
              un topic mai tare ca asta nu exista mai lipsea logan vs.BMW Porsche )

              Comment


              • #22
                ai adus-o si pe Elodia inapoi ?)
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #23
                  Eu nu mi-as lua q7 pentru ca ar sari "toate femeili pa mine" si nu cred ca le-as putea face fata. Abia ma descurc cu loganu' dar q7.....
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #24
                    rusinica AUDI .... bine ca sunteti teferi
                    http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                    Comment


                    • #25
                      Cum puteti compara Q7 cu loganul ??? adica de la o posta loganul vine cu multe avantaje cum ar fi : tamburi pe spate (frane), centuri cu ambient(scartaieli), plasticuri sonorizate (zornaieli) ... si exemplele pot continua ....
                      P.S. sa nu incepeti sa tipati caci glumeam si banuiesc ca realizati asta .... Q7 este din alt film iar loganul este al nostru pentru mine unul este masina perfecta acum --- spatioasa, usor nervoasa 16v , relativ ieftina intretinerea, bunicel pretul achizitiei, confortabila si sincer mie mi se pare frumoasa (mai ales cand este spalata e sufletul meu).Bafta
                      sigpic
                      Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                      Comment


                      • #26
                        mai e un avantaj la logan: gasesti mai usor loc de parcare; dezavantajul la logan e ca daca n-ai loc, nici nu poti sa-ti faci ca si masina de teren, amandoua sunt la fel de incapabile, loganu ca asa e facut, q7 pt ca ti-e mila sa intri cu el macar pe unde intri cu loganu'...nu mai vb de consum, pe 4.0fsi de la q7 n-am vazut inca oferta de montat gpl
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by tezeu View Post
                          Cum puteti compara Q7 cu loganul ??? adica de la o posta loganul vine cu multe avantaje cum ar fi : tamburi pe spate (frane), centuri cu ambient(scartaieli), plasticuri sonorizate (zornaieli) ... si exemplele pot continua ....
                          P.S. sa nu incepeti sa tipati caci glumeam si banuiesc ca realizati asta .... Q7 este din alt film iar loganul este al nostru pentru mine unul este masina perfecta acum --- spatioasa, usor nervoasa 16v , relativ ieftina intretinerea, bunicel pretul achizitiei, confortabila si sincer mie mi se pare frumoasa (mai ales cand este spalata e sufletul meu).Bafta
                          golanul chiar este o masina perfecta la banii ei...eu unul sunt multumit de ea si de motorasul de pe ea...am 8500km intr-o luna si 3 saptamanii...masina isi scoate bani zilnic...ea merge dupa cum o mana cel de la volan si dupa cum e invatata de stapan...eu unul nu am invatat-o puturoasa...trag de ea la maxim oricum ce se strica mergem la garantie...mai bine asa decat sa merg usor si cand se tetmina garantia sa se strice si sa plang cat de scumpe sunt piesele...
                          astept sa scoata astia de la dacia vreun jeepan...in cat timp??
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Cristi_Xp View Post
                            ai adus-o si pe Elodia inapoi ?)
                            trebuie sa vina si ea....avea nitzica treaba...era prin germania...intr-un sant ii s..ea p*#a la un neamt
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Nu ca ar fi Loganul super bun dar una e sa se rupa basculele sau ce se mai spune ca se rupe pe un drum romanesc plin de gropi si alta e sa se rupa din senin in Belgia.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • #30
                                urat la q7 ca nu te poti uraca muradar pe picioare in el foarte naspa nu te lasa inima la cati bani dai pe el
                                Last edited by gogoasha69; 6 January 2008, 01:39. Reason: modificare
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google