Accidente (Must be 18+)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi de dimineatza la intrare in Varna.. un Ferrari, nu am vazut ce model este...
    Attached Files
    "PH-66-SIX"
    Dacia Golan 1.4

    Comment


    • Este un F430 Scuderia Spyder. Shit happens...
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Rasturnare de situatie. Desi tragic in acelasi timp. Dupa ce mult timp am crezut ca in logan nu prea ai siguranta deloc, vanzand diferite evenimente, uite ca daca ai 5stele in renault o poti pati mai rau decat in logan care are doar 3. Cand am auzit la radio vestea eram pe E85, un drum "al mortii" in top 3 de la noi, si m-am schimbat la fata cu gandul ca cei 5 morti au fost in logan, dar se pare ca nu, desi soferul loganului nu a fost vinovat, si te astepti ca ala(reno in cazul de fata) care intra cu viteza in logan sa ti-l faca praf.


        Cinci persoane şi-au pierdut viaţa, duminică, într-unul dintre cele mai grave accidente rutiere care au avut loc în ultimii ani în judeţul Cluj.





        Potrivit şefului Poliţiei Rutiere Cluj, Alexandru Mureşan, accidentul a fost provocat de şoferul unui autoturism marca Renault. Bărbatul a intrat cu viteză prea mare într-o curbă la stânga, situată în apropiere de Turda, pe DN 1, a efectuat o manevră bruscă pe carosabilul umed, iar maşina a intrat în derapaj.

        Şoferul unei Dacii Logan care circula din sens opus, în direcţia Turda-Alba Iulia, a încetinit la momentul în care a văzut Renault-ul că derapează, însă a fost prea târziu. Impactul a fost frontal, deosebit de puternic, resturi din ambele autoturisme fiind împrăştiate pe câteva zeci de metri. În urma impactului, toţi cei patru ocupanţi ai autoturismului Renault au decedat. La fel şi şoferul Daciei.

        Patru dintre persoanele decedate erau pasageri în Renault. Şi şoferul Daciei Logan şi-a pierdut viaţa. În maşină cu el mai erau încă trei persoane, care au fost rănite. Din câte se pare, este vorba de trei femei, o mamă cu două fete. Nu avem date legate de starea lor.
        Last edited by lord_wader; 15 August 2011, 00:55.

        Comment


        • doua accidente recente
          Attached Files
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • unul de azi dimineata. remorca a luat foc in mers...
            Attached Files
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • se pare ca doar eu mai gasesc in trafic accidente :
              Attached Files
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment




              • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                Luat de pe patrutuning .....OMG ! ! ! ! l-am revazut de mai multe ori si tot nu imi dau seama daca ala care sare din cabina aia in flacari de la sfarsit este cel care a provocat accidentul....

                2persoane au decedat 9 raniti ....se pare ca tirul care a provocat incidentul a ramas fara frane...
                Last edited by Carmelo; 21 June 2012, 21:56.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • L-am revazut si eu si mi se pare ca cel care a provocat accidentul sare din cabina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da cabina se desprinde de trailer si vine pe langa. zici ca sunt jucarii celelalte masini...

                    Comment


                    • Acest videoclip a fost eliminat de utilizator.
                      Ne pare rău.

                      ce bestial

                      Comment




                      • poftim....
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • Multam Carmelo.

                          Hmm... interesant, dar se pare ca ala care sare nu e cel care a provocat accidentul, e soferul primei camionete.

                          Comment


                          • Nu stiu la ce te referi cand zici prima camioneta, dar prima camioneta din prim plan se rastoarna si cade in santul din dreapta ... cabina care ia foc la sfarsit este inca prinsa de remorca , si e prea facuta praf...asa ca tind sa cred ca el este.
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • http://www.************/masini-noi/n...-drift-9803798

                              drift mortal......

                              in loc de stelute, puneti promotor
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Mama cum sareau mainile alora pe acolo... zici ca e in filme... In legatura cu primul filmulet, aia este cabina tirului care a provocat accidentul. Ce noroc a avut ala sa scape cu viata de-acolo...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google