Accidente (Must be 18+)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca-i vorba de-numarat cruci ati avea ceva treaba intre urziceni si buzau... sunt locuri unde sunt cate patru
    odata am reusit sa innumar cam 38 pe ambele sensuri dar sigur am ratat multe
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • unul proaspat (de acum 40minute)... victima un radar MCV care circula pe contrasens si-a luat-o. deci si politia incalca legile. priviti cate echipaje de politie au venit sa ancheteze....!!!!
      Attached Files
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • de astea s-au mai vazut si pot sa pun pariu ca "erau in misiune". o sa musamalizeze totul ca doar ei "aplica" legea
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • Originally posted by Costi-bc View Post
          cupola si lateralele loganului is tabla fara nici o ranforsare. la impact lateral sau rostogolire loganul e conserva ...
          tin sa te contrazic...in usi is niste profile U, cred ca is chiar in dreptul bandourilor...pe tavan ai in dreptul stalpilor B o ranforsare, aia pentru ce o fi? doar sa tina plafonul drept? nu cred :P
          bari de ranforsare, nu se mai monteaza in masini ( in usi ) de nu stiu cand, erau prea mari, si grele, acum este alta tehnologie, alte materiale samd.
          fostul meu opel avea aceste bari in usi, tevi rotunde...loganul nefiind an de fabricatie '86, are alt sistem, dar cu acelasi rol

          on topic, faza cu muritul, poti merge pe trotuar si sa cada o bucata de mortar de 5 cm diametru de la un etaj superior, atat trebuie sa-ti sparga capul si poate sa mori...
          mai ales la volan, is atatea necunoscute din momentul cand te sui la volan, ca nu ai ce face, doar sa te rogi sa ajungi sanatos
          ultimul accident vazut a fost saptamana trecuta, intr-o seara, o tipa l-o lovit pe unul la semafor din spate...galben, omu pune frana, eram paralel cu el, aproximativ, cand vad doua lumini in oglinzi venind tare...poc, si gata, ea fuma si era cu ochii la casetofon, ca impactul fix in dreptul geamului fata al meu a fost...ala iese nervos, asta nici nu s-a sinchisit sa schiteze vreo grimasa gen, vai, ce am facut, o fi grav...nimic
          si din asta putea sa fie lovit un pieton ce traversa, fiind primele masini la semafor...asta e

          bafta
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • altul proaspat. azi dimineata la 8:30 la intersectie la judeteana ploiesti
            Attached Files
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • BZI.ro - Cotidian local de investigații și anchete politice. Accesează site-ul nostru pentru a fi la curent cu informația zilei.

              Comment


              • au doamne ,se zbarli pielea pe mine....FEREASCA DUMNEZEU,,,,

                Comment


                • Originally posted by bolo View Post

                  on topic, faza cu muritul, poti merge pe trotuar si sa cada o bucata de mortar de 5 cm diametru de la un etaj superior, atat trebuie sa-ti sparga capul si poate sa mori...
                  mai ales la volan, is atatea necunoscute din momentul cand te sui la volan, ca nu ai ce face, doar sa te rogi sa ajungi sanatos


                  bafta
                  sau de ex,uh mergi linistit cu 50 km/h,si vine altu cu 100,intra in tine,uh mori,el ibersunt atatea cazuri.....doamne fereste
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • O alta grozavie in IASI datorita unul vatman inconstient care mergea cu tramvaiul cu mai mult de 60 km/h . Imagin socante in materialul video!!!!!

                    Comment


                    • O intamplare nefericita la Iasi, bine ca nu au fost mai multe victime... totusi nu cred ca suntem noi in masura sa decidem cu ce viteza circula tramvaiul sau a cui este vina!

                      Comment


                      • ala era picior de om acolo in primele sec. din filmulet ?
                        mama mama , urat de tot.

                        Comment


                        • am vazut bine cata.... intradevar asa era.... de asta zic eu ca tramvaiul avea viteza nu gluma

                          UPTDATE:
                          Accidentul de la Iaşi s-ar fi produs dintr-o eroare umană, frânele funcţionau


                          CARNAGIU, DEZASTRU, MOARTE, GROAZA, CATASTROFA sunt cuvinte care cu greu ar putea reda ceea ce s-a intamplat ieri dupa-amiaza in...


                          Rar vezi asemenea grozavii si sunt sigur ca vatmanul era cu acceleratia cuplata cind a lovit masinile ca sunt prea distruse
                          Last edited by usr1; 22 March 2011, 13:07. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Desi nu e cu 18+ il pun pentru ca e logan si e(tot) din zona mea. Un logan a derapat si a intrat intr-un santz de pe marginea drumului, la cateva minute a luat foc, nu stiu de ce. Am vazut azi masina, e dauna totala, fier vechi, inca nu a fost ridicata.

                            Comment


                            • doamne feresca dumnezeu.....macar sa fi avut casco...

                              Comment


                              • te cam pune pe ganduri !
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google